|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 18:41:32   
one 89
Zanima me kako pripravite mleko za dojenčka če greste od doma, npr. v trgovino ali kam in se dojenček začne jokati če je lačen?? Ker adaptirano mleko je dobro samo 1,5 uro. Kmalu bova z mojo user posted image  začele hoditi malo na okoli in nevem kako naj zdaj to izvedem z adaptiranim mlekom. Kako to ve delate user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 18:49:17   
larisa88
Mi smo vročo vodo dali v termovko, da je bila topla in s sabo vzeli AD mleko.
Drugače pa lahko vodo tudi naprosiš v kavarnah če je že nuja.

Pa tudi druge mamice ko jih gledam isto prakticirajo

(odgovor članu one 89)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 18:53:01   
kajajaka
Mala (za sprehode najbolj praktična) termovka s primerno toplo vodo, posodica z AM prahom Tudi že odmerjenim za določeno količino vode, čista flaška. Enako sem delala tudi ponoči, zato nikoli nismo bedeli ponoči, ker se je samo oglasila, pa je že imela flašo v ustih user posted image

(odgovor članu larisa88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 18:57:37   
LittleSun
MI smo imeli eno termovko z vročo vodo in eno z mrzlo vodo. Za v flaške se dobijo takšne merice ko daš noter AM in potem samo vodo zmešaš na primerno temperaturo in streseš iz merice v flaško. Mi smo bili po enem mescu popolnoma na AM in skoz okol, pa je šlo.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 19:18:35   
sunny24
Ker mi je termovka počila in sem preveč lena, da bi šla novo kupit...V eno flašo natočim vrelo vodo in jo dam v termo torbico. V drugo flaško pa dam AM in ko je lakota, zmešam in je.
Drugače pa mislim (in jst tko tudi prakticiram), da je AM dobro 3 ure-tko mi je tudi babica rekla že pri ta prvi. 

_____________________________

Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.1.2012 19:44:50   
m_o_i
prakticirala termovko in prah v cisti steklenicki

pies: mleko(allernova, aptamil ADC in babylove iz DM sem uporabljala) je meni neuporabno po 15ih minutahuser posted image . lahko pa sama poskusis, kak se spremeni okus(pa itak ze zavohas prejuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: adaptirano mleko za na pot
12.1.2012 8:56:33   
ursah
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

MI smo imeli eno termovko z vročo vodo in eno z mrzlo vodo. Za v flaške se dobijo takšne merice ko daš noter AM in potem samo vodo zmešaš na primerno temperaturo in streseš iz merice v flaško. Mi smo bili po enem mescu popolnoma na AM in skoz okol, pa je šlo.


Točno tako smo delali mi in se nam je super obneslo...pripravljeno v 30 sek, kjerkoli in kadarkoli. Ko to parkrat narediš, itak že po flaški veš, koliko vroče in koliko mrzle vode natočit, da bo ravno prav. Drugače smo pa imeli Tommee Tippy (ne vem če sem prav napisala) stekleničko, za katere lahko dobiš tako posodico, ki jo vstaviš v flaško (jo uporabiš kot merico za AM), pokriješ z dudo, čez pokrovček, in imaš vse zapakirano v flaški.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: adaptirano mleko za na pot
16.1.2012 14:02:45   
Jada82
Če smo šli za dalj časa, sem imela tudi ta malo termovko in mleko v flaški, pa sem potem zmešala, če pa za krajši čas, na sprehod ali kaj, pa sem imela mleko kar zmešano s sabo, samo bolj vročega sem naredila, da se je do pitja primerno ohladilo .... nisem komplicirala ....

(odgovor članu ursah)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: adaptirano mleko za na pot
18.1.2012 9:44:44   
ursha666
Tudi jaz za vsak slučaj nesem termovko ter posebej flaško z odmerjenim AM.
Najbolj praktično...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: adaptirano mleko za na pot
5.2.2012 16:54:55   
carbene
A je katera že kdaj letela z nekajmesečnim dojenčkom? Mi imamo namreč namen iti na pot (cilj izven EU), ki bo skupno verjetno trajala okoli 20 h (dvakrat letalo plus bus). S sabo bomo vzeli adaptirano mleko za hčerko, in sicer bo to kot običajno termovka z vročo vodo + steklenica s hladno prekuhano vodo + mleko v prahu. Kakšne izkušnje imate s kompliciranjem zaradi tekočin? Kako ste prale stekleničke? Kako pa je z vozički? In kako je s previjanjem na letalih? Če bi ravno takrat začeli uvajati gosto hrano - ali se sploh splača s sabo jemati še to? In kako se to po vaših izkušnjah najbolje organizira? Ali tudi tu kaj komplicirajo? Hvala! user posted image

< Sporočilo je popravil carbene -- 5.2.2012 16:55:30 >

(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.2.2012 16:28:05   
marjetka1975
Jaz za na pot vzamem 2 flaški, pa termovko v vroči vodo in posebej steklenico s hladno vodo. Hrano pa imam v čist navadi posodi za shranjevanje hrane, ki se dobro zapre in to je to. Ko je mali lačen vzamem flašo, nalijem vodo, dodam adaptirano mleko premešam in to je to.
Manj boš komplicirala lažje ti bo :)

Srečno

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: adaptirano mleko za na pot
11.2.2012 16:45:00   
Janja506
Mi pa si v Anentovo posodico za shranjevanje hrane nabašemo AM za cca. 2 steklenički. Potem pa si v torbo damo eno termovko z vročo vodo in eno plastenko kupljene navadne vode. Ko je lakota najprej namešam vodo, nato pa še mleko in že jemo.

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?