|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ad3 kapljice
13.10.2008 15:20:20   
catalina
Od zdravnika sem prejela recept za AD3 KAPLJICE, čeprav ima user posted image  že krče star 6 tednov, po izkušnjah drugih naj bi ravno te povzročale krče, zato ne vem kaj naj storim.
Ali naj počakam z jemanjem, kakšne so vaše izkušnje. Res si ne želim, da bi bilo še slabše s krčiuser posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 15:23:58   
Naja30
Moja jih je tudi jemala od 1.meseca, ampak krči niso bili pogojeni s kapljicami. Moje mnenje je, da nekateri otroci pač imajo krče in morajo to dat skoz. Sem probala in jih nekaj dni nisem dajala, pa so krči še vedno bili.

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.10.2008 15:37:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 17:06:52   
inesc
Meni je pediatrinja razložila, da AD3 ne povzročajo krče, vendar sem si vseeno "izborila" D3. Jih pa nisem dajala do user posted image  5 meseca. Zdaj mu jih dajem 1,5 mesec in nima krčev. Mislim, da res niso povezane s krči. Če se boš pa bolje počutila jih pa ne dajaj. Imam nekaj kolegic, ki jih niso dajale in je vse OK. Jaz osebno bi jih dajala, vendar pa malo kasneje.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 17:14:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: inesc
Meni je pediatrinja razložila, da AD3 ne povzročajo krče, vendar sem si vseeno "izborila" D3. Jih pa nisem dajala do user posted image  5 meseca. Zdaj mu jih dajem 1,5 mesec in nima krčev. Mislim, da res niso povezane s krči. Če se boš pa bolje počutila jih pa ne dajaj. Imam nekaj kolegic, ki jih niso dajale in je vse OK. Jaz osebno bi jih dajala, vendar pa malo kasneje.

Pri naši P je enako! Je kar čukasto gledala, ko sem prosila za D3, ampak sem vztrajala in to tudi dobila. No, jaz sem D3 začela dajati po 3,5 mesecih, torej jih zdaj dajem redno 1 mesec in je vse ok, nobenih krčev user posted image

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 19:50:38   
bati

moja je imela krče od teh kapljic,zvijala se je ful in prav drla...po cel dan...ni bilo miru
kakala je zeleno...Zato smo zamenjali kapljice za D3 in razlika je bila očitna...bila je bolj merna,drla se ni več spala je, ma ti povem drug otrok je bla.

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 19:52:56   
bati

sam moraš mal zatežit...k mene je hotla kr sestra skenslat pol je šel pa moj in ni blo blema....
k baje fantki majo bl krče k punčke....

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ad3 kapljice
13.10.2008 21:01:46   
nara123
Jaz voji pikici dajem Oleovit d3,res smo imeli krče do 4m,tako da ni čisto vse v kapljicah,je pa res da vitamin A povzroča krče.Drugače pa če je otrok nagnjen h krčem jih bo imel z ali pa brez kaoljic.

(odgovor članu catalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 11:07:56   
srki
Jaz jih prvemu otroku nisem dajala, ker ga je po njih zvijalo. Ni imel tistih pravih krčev, vendar mu niso odgovarjale. Tudi drugemu otroku glih ne odgovarjajo, ampak mu jih bom dajala oz. mu jih dajem. Se mi zdi, da ga tudi napenja in stoka in prdi. Ampak tistih pravih krčev na srečo nima. Upam, da jih tudi ne dobi.

(odgovor članu nara123)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
15.10.2008 11:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 11:16:33   
Anonimen
jz dokler ji nisem dajala kaplic AD3 nisem vedla kaj so to krči ko sem ji začela te dajat pa se je začelo in sem ji jih nehala za 1 mes potem sem ji jih pa spet začela in je bilo brez krčev.

Večina vas prav da po kaplicah ne more dobit krčev pri meni jih so ravno kaplice povzročile ker prej jih ni mela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 14:15:57   
mamica1
jaz sem pa ravno včeraj na pregledu vprašala P kaj naj naredim, ker ima naš 6. mes.
grozne krče po vseh izvedbah teh kapljic (ad3, oleovit d3, d3). Drugače jih nima. Sicer je dobil vse skupaj mogoče 5 kapljic in vsakič je bilo grozno. P mi je rekla, da naj bova dosti na soncu in naj gledam, da mu dam raznoliko hrano, ker če ima krče potem jih pač ne bomo dajali.
Tako, da poskušaj, če ga bo preveč zvijalo jih boš mogoče kasneje ali pa sploh ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 19:16:50   
jooly
Moja dva škratka nista dobila niti same kapljice vase, pa sta oba zdrava in zadovoljna user posted image . Je pa kr neki zaslužka s tem, tko da jih je pač treba "prodajat" user posted image

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu mamica1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 19:17:51   
Doll
Ok,eni odg. kot je tvoj  jooly so prav za user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ad3 kapljice
15.10.2008 22:02:40   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Moja dva škratka nista dobila niti same kapljice vase, pa sta oba zdrava in zadovoljna user posted image . Je pa kr neki zaslužka s tem, tko da jih je pač treba "prodajat" user posted image


Čeprav uporabniki nismo oškodovani, ker jih dobimo na recept. user posted image

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?