|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   aaaaaaa...
4.12.2008 13:28:08   
kklara
...men se po odpelalouser posted image
Mislim, da mamo podgano v garažiuser posted image ...no ne mislim, ziher sem, ker to ni bla mišuser posted image
Pa ravno jaz zdaj naletim na to, ko je možek na službeni potiuser posted image

Kako za vraga se znebit tega čuda????
Je mela katera mogoče kak tak primerek doma??

Dajte pomaga prosim, ker pomoje ne bom spala, dokler bom vedla da je to čudo nekje v bližini....vraga se bojim tegauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:30:07   
Volga
Saj bo šla sama ven. Jaz tudi vačsih kakšno na vrtu vidim ali pri drveh, pa gre ona kar sama stran. So pametnejše od ljudi. Jaz bi na tvojem mestu odprla vsa vrata do izhoda, pa bi šla ven, ostale pa zaprla.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:33:19   
CatJa
Ja, kaj pa ce dobi se kompanijo user posted image   Jaz bi se kar na strup raje zanesla.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:33:50   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja, kaj pa ce dobi se kompanijo user posted image   Jaz bi se kar na strup raje zanesla.


Živali se ne sme ubijat.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:34:32   
jakaracman
V merkurju kupiš odganjevalec podgan.Ima tako frekvenco, da ti ne slišiš glodalce pa moti in se spokajo.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:34:48   
kklara
Saj sem pustla vrata kar odprta. Hvalabogu, da je garaža vsaj malo vstran od hiše, da nebi meli še tega ki v hiše. Sam kaj ko me je tega čuda tak strah.

Kaj pa če nebo šla sama od sebe?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:34:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
So pametnejše od ljudi.


Kakor od koga.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:35:20   
kokosowa palmica

IZVIRNO SPOROČILO: kklara

...men se po odpelalouser posted image
Mislim, da mamo podgano v garažiuser posted image ...no ne mislim, ziher sem, ker to ni bla mišuser posted image
Pa ravno jaz zdaj naletim na to, ko je možek na službeni potiuser posted image

Kako za vraga se znebit tega čuda????
Je mela katera mogoče kak tak primerek doma??

Dajte pomaga prosim, ker pomoje ne bom spala, dokler bom vedla da je to čudo nekje v bližini....vraga se bojim tegauser posted image


grozauser posted image   najbolš bo, da daš mal sira v garažo, pa jo pol nekako ujameš. a je miš še v garaži?user posted image

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:35:28   
rija
a ti mojega ateja pošljem?

z mišmi in metlami ima izkušnje.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:35:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
So pametnejše od ljudi.


Kakor od koga.user posted image


Aja, sori, sem pozabla, da so tudi možakarji na svetu.


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:35:46   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: kklara

Kaj pa če nebo šla sama od sebe?


Potem ji pa kar reci, naj gre. Kaj se boš zdaj nazaj držala. Saj zamerila pa vljda ne bo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:39:02   
kklara
saj če bi bla miš, bi še kak sirček pomoje prišo v upoštev...
ampak podgana? njim je tud sirček všeč al kaj?

Ma ne vem, mišk se ravno ne bojim...ampak že samo ob besedi podgana pa me zmrazi..

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:41:24   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja, kaj pa ce dobi se kompanijo user posted image   Jaz bi se kar na strup raje zanesla.


Tega me je še najbolj strah, ker pravijo, da tam ko je ena, jih je takoj celo gnezdouser posted image

Strup? Kaj pa vem...kje se sploh lahko dobi to? PO drugi strani pa...kaj če pridejo sosedove mucke zravn...nebi rajše.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:43:17   
Anonimen
Mačke spusti v garažouser posted image

(odgovor članu kklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:46:38   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: kklara

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja, kaj pa ce dobi se kompanijo user posted image   Jaz bi se kar na strup raje zanesla.

Tega me je še najbolj strah, ker pravijo, da tam ko je ena, jih je takoj celo gnezdouser posted image

Strup? Kaj pa vem...kje se sploh lahko dobi to? PO drugi strani pa...kaj če pridejo sosedove mucke zravn...nebi rajše.



Ja, nic, potem jih pa imej v gosteh. Pol pa tako ni panike, ce se ze cel zivalski vrt lahko seta po vasi garazi. Pac ena vrsta vec user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:49:34   
Anonimen
jaz sem jo imela v hiši (pa ne zaradi nakopičene krame user posted image  ali pa user posted image ) skratka, baje je skozi en odtok prilezla, no pa imam doma eno mačko, ki je ful divja in jo je vedno lovila kot nora....podgana je tako kričala, da ti ne znam povedati, to je en čuden zvok, res kot kričanje ampak živalsko, vedno sem vedela, kdaj je prilezla iz odtoka ker se je mačka z njo igrala....noro me je bilo strah, moj pa v službi do polnoči takrat....

in to se je ponavljalo kar nekaj časa, je izginila pa se pojavila, sem se bala da mi bo v sobo prišla, potem je pa mama prinesla strup za podgane, smo ga nastavili, je prišla in pojedla in v sekundi je bila pokojna

imaš pa srečo, da je v garaži, ne pa v stanovanju, vem kako je bilo mene strah da mi bo v otroško pojstlico skočila

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:49:40   
kklara
Mucki se res hodijo gret ja, ponavadi kr smuknejo not ko kdo kaj jemlje ven iz garaže, al pa avto...sicer pa če so še mičkeni...njim je dovoljeno...
Mah teh mrcin od podgan pa res nočem tam...

Kje pa sploh lahko kupiš te strupe? Kak se mu sploh reče?

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:50:53   
Anonimen
strup za podgane user posted image

imena pa ne vem, vem da so ga imeli v kleteh pri mami v bloku, pomoje ga povsod dobiš, no kjer te strupe prodajajo

(odgovor članu kklara)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:51:44   
CatJa
Ma, kaj pa vem, prva misel mi je bila v kmetijski zadrugi user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:52:27   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: DIANA 5

jaz sem jo imela v hiši (pa ne zaradi nakopičene krame user posted image  ali pa user posted image ) skratka, baje je skozi en odtok prilezla, no pa imam doma eno mačko, ki je ful divja in jo je vedno lovila kot nora....podgana je tako kričala, da ti ne znam povedati, to je en čuden zvok, res kot kričanje ampak živalsko, vedno sem vedela, kdaj je prilezla iz odtoka ker se je mačka z njo igrala....noro me je bilo strah, moj pa v službi do polnoči takrat....

in to se je ponavljalo kar nekaj časa, je izginila pa se pojavila, sem se bala da mi bo v sobo prišla, potem je pa mama prinesla strup za podgane, smo ga nastavili, je prišla in pojedla in v sekundi je bila pokojna

imaš pa srečo, da je v garaži, ne pa v stanovanju, vem kako je bilo mene strah da mi bo v otroško pojstlico skočila



jooooj...boga...jaz znorim ej, če mi to pride v hišo...
Že zdaj v garaži sem tak odreagirala, da je pomoje cela vas slišalauser posted image  Kaj so si te mogli mislit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 13:54:08   
kklara
Bom mogla malo povprašat okol. Kaj pa tist odganjalec, ki ga je omenil jakaracman? Je strup bolj ziher pomoje ne? Pa cenejši tud sigurno.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 14:00:45   
kokosowa palmica
jest mam 4 mačke,imamo jih zunaj,  pa vsak dan ujamejo vsaj 3 miši ali podgane,user posted image

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 14:03:42   
kklara
IZVIRNO SPOROČILO: kokosowa palmica

jest mam 4 mačke,imamo jih zunaj,  pa vsak dan ujamejo vsaj 3 miši ali podgane,user posted image



Jaz ti jih vzamem na počitnice za kak danuser posted image

(odgovor članu kokosowa palmica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 14:19:34   
dana
Mislim da mačke ne lovijo podganuser posted image  Vsaj naša dva jih ne. Miši že, podgan pa ne.

S strupom je pa tako - že lahko da ga bo požrla, samo potem se bo pa nekam zavlekla in ko bo začela razpadati bo zelo zelo smrdelo. Vem iz izkušenj, ko smo jih imeli na podstrehi. Te golazni se ne znebiš kar tako.

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: aaaaaaa...
4.12.2008 15:05:05   
MTFP
Pri nas so se pojavile podgane (v drvarnici) ko je maček umrl, zraven hiše je namreč potok...id. Smo se jih z nebili z takimi povštrčki za podgane. Zraven dali pa skledo vode za piti, v parih dneh jih je bilo okoli 10 mrtvihuser posted image user posted image , ampak tistih povštrčkov ne smeš z roko prijemati, ker potem se ga baje podgana ne dotakne.

No potem smo nabavli še dva muca in odkar sta pri hiši je zopet mir pred to golaznijo.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kaj pokloniti otroku?
lenca8

Otrok želi žival...

Psička (54%)

Muco (8%)

Zajčka (30%)

Ribice (8%)


Število vseh glasov: 37

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!