|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 8:00:20   
Abbey
Mi smo se malo pozanimali da bi šli za prvi maj mogoče nekam na Hrvaško pa smo klicali Relax, če nam kaj najde. Okey, ona res neki poišče, najde Poreč, Parentium pa smo rekli, da bomo še razmislili.

Od takrat dalje nas je klicala sigurno 10 x(ne pretiravam, seveda ne v istem dnevu) če smo se odločili, pa če kar naredi rezervacijo. Sicer lepo, da tako skrbijo za stranke ampak bolj sili, manj se mi gre, malo še razmišljam, ker ne bom kar tako prinesla 800 evrov iz danes na jutri. Mogoče pa hotel ni v redu pa ga hočejo zapolnit?

Ampak punca je vztrajna in nas vsak dan pokliče. Mogoče pa imajo krizo pa noben več noče v hotel ker je predrago in nas hoče zato prepričati, ali pa imajo določen procent od prodaje. Mi je pa hecno, ko zazvoni telefon in vem, da je spet ta gospodična.Kaj pa ve, ste se že prijavile za letos za na morje ali smo mi edini, ki tako zgodaj o tem razmišljamo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 8:03:18   
baguSka
Mi se bomo morju letos kr odpovedal...

Sicer pa se nikol ne prijavljam takole vnaprej... ko zasledim kej pametnega (katalogi, net..) pac rezerviram in grem.user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 8:08:41   
Abbey
verjetno tudi drugi tako razmišljajo, ker je res drago, da ne govorimo poleti, tako da mi smo hoteli iti samo v maju, potem pa mogoče prikolico, čeprav jih ne maram, ampak zaradi mulcev

Pomoje je folku predrago in se ne prijavlja, ker sem prvič doživela, da me nekdo iz agencije tolikokrat nazaj pokliče, ponavadi sploh ne pokličejo, tudi če jih prosiš.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 8:26:42   
baguSka
Ja mogoce si pa se mal zgodnja!?user posted image Al si pa naletela na kaksno novo, ki je placana na promet.user posted image

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:10:59   
ivao1
recesija, konkurenca na trgu in boj za stranko....zarad tega, moreš bit kr fejst vztrajen če hočeš v teh časih kaj prodat, sploh če je to nadstanderdna zadeva.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:12:06   
ajataja
Pa ne samo agencije midva sva v jeseni začela zbirat predračune za okna in rolete ki jih bova zdej spomladi menjala in kar nekaj firm nama je poslalo zdej pa že celo zimo kličejo če sva se že odločla in to ziher po dvakrat iz ene firme da mi že tud preseda vsakmu razlagat,pa sej sva dobila predračune in se bova sama odločila pri komu kupit pa če sem vedla kam klicat za predračun jih bom menda našla še pol ko bom kupit hotla.Tako da ja se kar vsi borijo za to da zaslužijo.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:13:22   
ivao1
ataja čist tko, ste se že kaj odločil kje boste kupili, mi tud iščemo ponudnike?

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:13:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Kaj pa ve, ste se že prijavile za letos za na morje ali smo mi edini, ki tako zgodaj o tem razmišljamo?

Sem že "pregledala teren" za prenočišča (drugega ne bomo potrebovali), vendar se še nisem dokončno odločila, niti ničesar rezervirala ali plačala, ker še ne vem točnega datuma za dopust.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:17:10   
koala
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Pa ne samo agencije midva sva v jeseni začela zbirat predračune za okna in rolete ki jih bova zdej spomladi menjala in kar nekaj firm nama je poslalo zdej pa že celo zimo kličejo če sva se že odločla in to ziher po dvakrat iz ene firme da mi že tud preseda vsakmu razlagat,pa sej sva dobila predračune in se bova sama odločila pri komu kupit pa če sem vedla kam klicat za predračun jih bom menda našla še pol ko bom kupit hotla.Tako da ja se kar vsi borijo za to da zaslužijo.


Torej je v recesiji tudi nekja dobrega... Ko sva midva leta 08 iskala ponudnika za zamenjavo strehe, se 3/4 obrtnikov katerim sva poslala prošnjo za predračun ni niti odzvalo.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:18:25   
madela
Pri nas je bilo lani obratno user posted image
Sem šla na tri različne agencije,da bi mi poiskali apartma ali hotel v Španiji z lastnim prevozom...in od nobene nisem več slišala nič user posted image
Na koncu sva si vse najdla sama na netu in šla na tisto agencijo,pri kateri sva našla hotel in je samo rezervirala.
Jaz sem jih imela lani za popolnome lenobe,ker se nikomur ni ljubilo poiskat primernega hotela user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:24:30   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Mi se bomo morju letos kr odpovedal...


mi smo se odločili enako, čeprav bi lahko šli pa sva z našim prišla do tega da je bolje dat tistih 1000€ na stran pa bomo pač počitnice preživeli na vikendu.user posted image user posted image user posted image

Se bomo pa na Krko hodil kopat, pa malo s kanujem vozit. Bo tud luštnouser posted image


Na agencijo pa ne grem nikoli. prvo preverim vse spletne portale, sej imaš polno možnosti, pa preveriš lahko že okvirne cene, potlej bi jaz šele šla na agencijo klicati ali sploh tja. če ti gredo pa na živce pokliči svojega mobilnega operaterja pa blokiraj številko.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:25:52   
rija
mi pa vedno rezerviramo že zelo zgodaj, tudi letos smo in smo dobili super ceno za 1 teden julija....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:26:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja
Pa ne samo agencije

Drži. Jaz sem se lani zanimala za nakup stanovanja v Postojnskem biseru (al' kako je že) in pred nekaj dnevi mi je njihova nepremičninska agentka poslala e-mail z vprašanjem, če je nakup zame še aktualen, ker imajo "še nekaj" user posted image stanovanj na voljo.
Poslala sem ji odgovor, da je še vedno aktualno, v kolikor so postali kaj bolj fleksibilni glede plačilnih pogojev (zanima me predvsem nakup na leasing in ne na kredit) in od nje ni več ne duha, ne sluha.
user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:26:14   
liliana
Sigurno imajo en del plače variabilen in več kot proda, večja je plača......mene ne moti, če kliče....bolj me moti, če se ne bi zainteresirala......

Sicer pa jaz grem v agencijo, ko vse prečekiram sama, poiščem med tistim kar pogledam najboljše in najugodnejše in potem grem k tisti agenciji, ki mi to nudi.....

Z Relaxom pa imam ponavadi dobre izkušnje......in tudi nikoli ni treba 800 EUR naenkrat tja prinesti, razen če želiš dobiti tiste 3 % ali koliko pač je gotovinski popust......vedno sem plačevala kakor sem želela, brez kakršnih koli obresti......tak način plačevanja sicer zadnja leta ni samo pri tej agenciji ampak se ga poslužujejo tudi druge.......

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 9:37:49   
*bubi*
Z Relaxom imam tudi jaz dobre izkušnje, kontaktiram pa z njimi raje preko e-maila.

Ne vem, kako ponudbo ti je to dala za 800€, mi imamo za 1. maj za cel teden 400€ (preko Relaxa). 2+2otroka.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 10:18:52   
Sulfinija
Mi smo tudi že rezervirali z Relaxom imava vedno super izkušnje.Šli bomo julija za dva tedna.Cena za dva tedna kar solidna,čeprav moj pravi da je osoljena.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 11:22:33   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Mi se bomo morju letos kr odpovedal...


mi smo se odločili enako, čeprav bi lahko šli pa sva z našim prišla do tega da je bolje dat tistih 1000€ na stran pa bomo pač počitnice preživeli na vikendu.user posted image user posted image user posted image

Se bomo pa na Krko hodil kopat, pa malo s kanujem vozit. Bo tud luštnouser posted image



Pol se pa verjetno srecamo!user posted image user posted image user posted image Na katerem koncu pa mate vikend?

Mi pa ne bomo dajali na stran denarja, ampak bomo rajsi dojencka v miru cakali... user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 11:57:56   
Abbey
ne, saj lahko kliče če hoče, samo malo me moti, ker mi niti en dan ne pusti, da malo zadiham in premislim, drugače imam z Relaxi dobre izkušnje, ampak kot sem rekla, lani sem se lahko na glavo postavila pa me ni nihče nazaj poklical, ko sem nek last minute iskala, letos se pa tako trudijo

ja najprej je našla Tučepe pa je predaleč, ampak tam je za tri otroke zastonj pa bi prišlo 800 evrov pa mi je preveč ker je še 6 ur vožnje, drugače mi je super ker je za mulce zastonj

no zdaj je našla v Poreču polpenzion, hotel Parentium, ja 650 je za naju in tri otroke pa za mamo še 250 ( z njo skupaj je 900, sem pozabila omenit da gre morda z nami) Ampak tule moraš pa za dva otroka plačati, glede na to, da moji ficki nič ne jejo, tamala ima dve leti, večja pa 3,5 se brihtam če je kje možnost, da sta dva zastonj. Plus da je rekla, da moramo biti v 3! sobah, ker so tako MAJHNE.

Se pravi jaz in otrok posebej, mož in otrok posebej, mama in še en otrok v posebni sobi. Ne vem če sem najbolj navdušena, a ve bi se odločile za to, da vas takole razbijejo? No če pogledam z pozitivne plati, moj tudi kdaj smrči, mogoče še ni tako slaba ideja user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 20:23:44   
maja&m
Abbey-mi smo si že rezervirali Poreč. Samo apartmaje Valamar Diamant. Rezerviramo pa kar preko spleta. Za 5 dni (4 nočitve) nas pride 160€. GRemo pa od 24 do 28.4. Ker tisti teden ko je 1. maj je že malo dražje.user posted image  Apartma je za 4 osebe, v ceno je vštet pa tudi hotelski bazen. Do centra je pa tudi 10-15 min peške, ob obali. Skratka nam je to super fajn. Mogoče pa poskusite kaj takega.

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
11.3.2010 21:55:38   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Kaj pa ve, ste se že prijavile za letos za na morje ali smo mi edini, ki tako zgodaj o tem razmišljamo?

Sem že "pregledala teren" za prenočišča (drugega ne bomo potrebovali), vendar se še nisem dokončno odločila, niti ničesar rezervirala ali plačala, ker še ne vem točnega datuma za dopust.

Ja. Lani avgusta za letos julija.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
12.3.2010 0:29:16   
Mala_princeska
hm.....sem iz tur. krogov, vendar še uživam porodniško user posted image
jst bi temu rekla boj za stranke in "politika" Relaxa oz. direktiv nadrejenih

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
12.3.2010 5:41:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Abbey
Kaj pa ve, ste se že prijavile za letos za na morje ali smo mi edini, ki tako zgodaj o tem razmišljamo

Sem že "pregledala teren" za prenočišča (drugega ne bomo potrebovali), vendar se še nisem dokončno odločila, niti ničesar rezervirala ali plačala, ker še ne vem točnega datuma za dopust.

Ja. Lani avgusta za letos julija.

Letos avgusta grem.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a imajo letos agencije krizo ali kaj?
12.3.2010 8:59:18   
noranate
Prek agencije ziher NE! Ker gremo v lepo njihovo, si appartma poiščem sama in vedno super najdemuser posted image . Sem pa lani bila zelo zagreta za Omiš in me je skor kap, ko mi je naračunala, seveda me je potem še nekajkrat klicala, češ da so akcije, pa ni blo videtuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?