|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobni implatanti
18.2.2009 13:11:23   
3T
Ali ima katera izkušnje z njimi, kje so vam to opravili, koliko je stalo in kako dolgotrajno je "okrevanje"?

Vsake informacije bom zelo vesela, kajti v kratkem se bom morala odločiti za en zob da ga zamenjam in iščem informacije.

Vnaprej hvala za odgovore in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 13:18:56   
Luni
Zobni implantati stanejo cca 1000 € (odvisno kje jih delaš) -cena brez protetike. Meni ga bo naredil moj osebni zobozdravnik (je še stvar njegove odločitve, odvisno od ortopana). Nadalje, protetiko, mi bo naredil moj možiček user posted image  Okrevanje, to pomeni, da ti lahko naprej dela protetiko je od pol do enega leta.

< Sporočilo je popravil Luni -- 18.2.2009 13:20:48 >


_____________________________



(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 20:05:23   
muška
Implantat ti lahko vsadi kirurg, cene pa kot je že napisano od 1000 € navzgor! Drugače od vsaditve do nadaljne obravnave naj bi poteklo vsaj 6 mesecev, da kost in organizem implantat sprejmeta in da se dlesen OK poceli. Potem pa seveda nadaljna protetika gor, in + cena zanjo!
Drugače pa ni to noben bavbav! Razen računa, na koncu user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 21:10:49   
Freycha
pa kej veste, v kolikih % se zgodi, da dlesen zavrne implantant?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 21:39:56   
muška
Dlesen je ne zavrne nikoli, ker v bistvu nima kaj dosti s tem saj je implantat vsajen v kost , zavrne jo organizem. Procenti so, ampak minimalni, ker se dela s titanom, ki pa ni ravno alergen.  Če pa ima človek težave z alergijami pa se je pa seveda več kot priporočljivo prej testirat!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 21:44:30   
Freycha
no, ker jaz sem imela pearcing v popku k je bil iz titana, pa sem imela full alergijo non stop...... v bistvu se mi je gnojilo toliko časa, dokler sem imela v luknji.......

no, mislila sem pa kost, ne dlesen - malo sem se nerodno izrazila......

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 21:49:25   
muška
saj, teh zvrsti teh kovin je več vrst - oz. sestavine oz. primesi so v različnih procentualnih količinah za določeno stvar. Ne vem, če rabiš implantat se vsekakor prej posvetuj z kirurgom , mu povej za težave pa ti bo dalje svetoval

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobni implatanti
18.2.2009 21:59:56   
BUŠICA
titan je biokompatibilna kovina in ni alergen. če si imela gnojen popek, je verjetno prišlo do infekcije-npr. zaradi nesterilnega dela, inštrumentov...
pri zavrnitvi implantata pa gre bolj za sistemske bolezni organizma, zato se je treba posvetovati s kirurgom.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobni implatanti
19.2.2009 6:05:13   
BibaMaJa
Ne vem kaj si mislila pod okrevanje. Za mano je prva faza-vsaditev. Meni je oteklina izginila 3. dan po posegu, bolečina pa nekje 6. dan.
9. dan mi je odstranil šive in od takrat me sploh nič več ne boli.

Cene in ostale procedure pa so že predhodnice napisale.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobni implatanti
19.2.2009 8:02:32   
3T
Hvala za te odgovore, naj pa še vprašam ali ima katera konkretne izkušnje z izvajalci te storitve, meni je moj zobozdravnik svetoval kar UKC, ker pa niso edini na tem področju me zanima če so kakšne informacije še o ostalih izvajalcih?

(odgovor članu BibaMaJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zobni implatanti
19.2.2009 8:30:15   
muška
krajev je več v SLO, jaz ti lahko svetujem za MB področje in za enega dobrega dečkota iz Prevalj, ki pa dela tudi v Lj občasno

(odgovor članu 3T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zobni implatanti
19.2.2009 12:00:29   
BibaMaJa
Če te zanima LJ mi piši. Je pa specializiran za to in dela vsako dnevno samo to. 

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!