|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobje; nabrekla dlesen ob strani
30.4.2011 11:49:28   
Sevilla
Pozdravljeni,

hčerka je stara 7 mesecev, ima dve enki spodaj. Zadnje dni močno joka, se slini, vse daje v usta ... skratka vsi znaki izraščanja novih zob. Zgleda kot da ji rase trojka desno spodaj; navadno ta zob veliko kasneje izrašča. Kar me najbolj skrbi, da ima dlesen nabreklo ob strani in ne od zgoraj. Imate kakšne izkušnje s tem.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobje; nabrekla dlesen ob strani
30.4.2011 12:17:34   
nusi
tudi naš ima nabreklo dlesen ob strani in prav vidi se tak bel flek/bula - zob. pa ful je velik, ne vem če ni kar 4ka. Nimamo kaj, bo treba čakat, da mine

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobje; nabrekla dlesen ob strani
30.4.2011 12:18:31   
Sevilla
Zdravo, kolko je pa vaš star. Naša nima niti 7 mesecev, pa ima samo dve enki spodaj. To mi je najbolj čudno.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobje; nabrekla dlesen ob strani
30.4.2011 12:29:55   
nusi
naš jih ima že 11. Samo, tudi nima še dvojk. Pri nekaterih zobje izraščajo čisto drugoče in nič po knjigah user posted image . vem, da nekateri dobijo zobe že pri 3 mesecih, tako pač je. Samo dobro poglej in potipaj, da ni kakšna afta ali kaj podobnega. Drugače pa, če te ful skrbi in že dolgo traja, jo magari odpelji k zobarju, pri nas je itak okol 7 meseca prvi obisk pri zobarju.

(odgovor članu Sevilla)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobje; nabrekla dlesen ob strani
2.5.2011 13:39:42   
deveta
Kako rastejo zobki naj ne bo čudno. Kot je nisi povedala.
Moja mama ima v jaslih punčko, ki ima leto in pol (no zdaj že več, ko jo je dobila je bila toliko stara) in ima samo spodnji enkiciuser posted image . Ampak je in grize vse. Kruh, meso, veliko in mali koščki... nič ji ni problemuser posted image .

Od sosede tamali pa ima pri 4 mesecih že vse 4 enke.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobje; nabrekla dlesen ob strani
17.5.2011 15:27:06   
mojci
Živjo punce,
Bom kar tukaj vprašala, da nebo odprta nova tema o zobeh.

Naš mali je ponoči dobil minimalno vročino pa ni nič kaj posebnega vidit, samo ful se slin, ni siten, bi se pa carklov in ful se mu zeha kar naprej pa čeprav je spal. Pa me zanima v kolkem času pokukajo zobje na plano in kolko časa ponavadi traja vročina. Kakšne so vaše izkušnje?

hvala za vaše odgovore

(odgovor članu deveta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




katero adaptirano mleko uporabljate
momacus

Prosim,da mi na ZS napišete razlog, zaradi katerega uporabljate izbrano mleko. Hvala,momacus,

APTAMIL (47%)

NOVALAC (21%)

HIPP (9%)

HUMANA (3%)

HOLLE (0%)

drugo (20%)


Število vseh glasov: 319

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!