|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znorela bom
20.4.2009 21:02:45   
anajmad
Pa prav zares. Pokvaril se mi je pomivalc in to tretjič v treh letih. Serviser je za en duser posted image k in sem ga mal prej poslala nekam. In to vsak let pred prvomajskimi. Pa ne da bi imela nekakšen BZ pomivalc,ampak Bosch oh in sploh.Tajnadražjega smo moral takrat kupit pred tremi leti,ko je tok dedc težil,da mora bit dober,ker stane skor 2000 eurov. Ma, suser posted image je,bi kupili enga za 400 ojrov,pa bi bilo,ne pa tak....ah ne bom se izrazla grdo.
No, v glavnem pomivam na roke,dedca sem poslala nekam in serviserja. Tok sem slabe volje,da še bom pomivalca zabrisala čez balkon.
Primorke,a poznate kakšnega dobrga sesrviserja za pomivalca? Pa ne unga iz Ankarana,al pa Bucaja,ker sta svojga dnarja vredna.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znorela bom
20.4.2009 21:12:44   
n€na
Tomažičev trg 2
6000 Koper
Tel. (05) 663 4333
Fax: (05) 663 4331
E-naslov: servis.kp@gorenje.si

Vprašaj tukaj...itak gorenje, bosch in simens izdeluje Gorenje Velenje.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znorela bom
20.4.2009 21:17:07   
Moyca_
ufff, mi smo pred 3 leti kupila našega za 300 € pa še ni nikoli crkno. Priden,...
aja, smo kupili šesti čut sušilec, full dragi, pa so bile cote mokre, neki senzori niso vredu delali, pa smo ga vrnili in kupili sušilca za 300 € in glej no glej, cote so suhe.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znorela bom
20.4.2009 21:17:11   
Sibil_
Jaz imam ful dobre izkušnje z Alešem Pucerjem, pride hitro in je natančen. Mene je že večkrat rešil pri takih zadevah. Tel:041 697 536

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Znorela bom
20.4.2009 21:42:26   
anajmad
TNX

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Znorela bom
20.4.2009 22:34:27   
amaya
samo Gorenja ne...cel teden je hodil po 10 minut...da sem ga morala čakat vsak dan doma...potem je nekaj mutil okoli stroja kot mačka okoli vrele kaše...po enem tednu, pa mi je izstavil račun za 40 evrov....pa še zdaj ne vem za kaj?????

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Znorela bom
21.4.2009 8:06:22   
timoteja
Dannn. Mi je vse tole čisto znano, ker sem jst tudi včasih poslušala mojega moža. No, pa smo kupili pred par leti sesalec Hoover, ful fajni, ful kvaliteten, fajn drag, mi je dvakrat crknu, v glavnem, sedaj počiva v miru... Sedaj imam enega iz Spara za 40 EUR, in super fajn dela. Enako pri pralnem stroju, imamo neko hudo varianto Candyja, je tako fini, drag in oh in sploh, tehnološko ful ful napreden, sam polovico funkcij ne smem uporabljati, ker se mu programska oprema zmeša in je fuč, skratka....V bodoče kupujem srednji cenovni razred in nič druga,

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Znorela bom
21.4.2009 12:04:01   
Flora2
Upam, da je ta tvoj Bosch bolj izjema kot pravilo, ker sva midva ravnokar kupila tudi Boschevega, 'malo boljšega'.
Sam ne vem kaj imaš pa ti za enegauser posted image , ker za 2000eur???? ga nisem zasledila pa sva pregledala komplet ponudbo.user posted image .

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Znorela bom
21.4.2009 15:57:53   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Flora2

Upam, da je ta tvoj Bosch bolj izjema kot pravilo, ker sva midva ravnokar kupila tudi Boschevega, 'malo boljšega'.
Sam ne vem kaj imaš pa ti za enegauser posted image , ker za 2000eur???? ga nisem zasledila pa sva pregledala komplet ponudbo.user posted image .



ta cifra se meni tudi zdi zanimiva (imaš mogoče Miele?), naš Whirlpool je star že 6 let in nameravam ga tudi v hišo odvlečt, tko smo zadovoljni.  

Pri tako dragem stroju bi jaz zahtevala, da mi ga zamenjajo za novega že takoj pri prvi okvari.

(odgovor članu Flora2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Znorela bom
21.4.2009 18:38:50   
Gina
Ma kaj pa vem, imela sem boscha ko sem še z bivšim možem živela, imela sem boscha v prvem stanovanju in je delal kot urca, nikdar crknil, opral vse v nulo in imel je tako razporeditev, da je šlo vse vanj. Potem smo se selili, pa kupili hooverja (starega smo morali pustiti tam), pa ti povem, da prvič zadnjič in nikdar več. Razporeditev zanič, spraviš pol manj vanj, puščat moraš prostor vmes prazen, sicer ne odpre posodice za prašek, opere včasih samo na pol, pokvaril se je v treh letih 3x. A menjaš?user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira bolnišnice
Janjikaaaa

V kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?

Ljubljana (28%)

Maribor (12%)

Slovenj Gradec (9%)

Drugod po Sloveniji (47%)

Avstrija (2%)

Druge države (2%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!