|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 20:53:32   
Anonimen
Ja, ker smo počasi že skorajda vse dnevne obroke zamenjali z drugo hrano, sedaj počasi zmanjkuje mleka pri meni. :zmeden2: Kar je seveda logično...manj dojiš, manj se mleko dela.
Sedaj je mali jedel pri meni poln obrok zjutraj ob 7h in popoldne ob 16h. Ostali obroki so druga hrana.

Kje je torej problem?
Ponoči se še vedno zbuja in hoče jest.Ponavadi 2x na noč. Oz. ne vem več, al hoče jest, al je to samo navada in crkljanje.
Sedaj že dve noči čutim, da v desni dojki ni skorajda nič mleka. Mali tud nič ven ne povleče. Nekaj časa sesa, potem se pa začne razburjat. Tudi na otip je dojka mehka...prazna pač. :ups: Ga prestavim na levo in se zarije not ter pije in pije...dokler ne izpije ter zaspi naprej.
Pri naslednjem zbujanju pa je tudi v tej dojki že malo mleka. In je mali komaj zaspal nazaj.
Kaj naj zdaj?:zmeden2:
Mu delam prilagojeno mleko za ponoči?
Al naj ga prelesičim s čajem?
Kako naj mu "razložim", da mami nima več mlečka? :ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 20:58:29   
Anonimen
Ja, če imaš premalo mleka, pa se ti zdi, da je lačen, potem mu logično daj prilagojenega. Po moje bo že po prvem nočnem obroku spal do jutra, ker "zalivančki" itak že zgodaj prespijo celo noč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:05:48   
puri
Jaz sem mu potem do enega leta ponoči dajala Pikomil 2.
Najprej ga sploh ni maral,neke noči pa ga je kar začel piti.Moraš večkrat probat,če ne bo maral drugega mleka!

LP:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:08:07   
Anonimen
Imam doma Aptamil 2. S tem mu delam zvečer kašico. Bom že danes poskusila s tem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:11:35   
mnjam
Jaz sem pa ful zagovornica dojenja:bravo::bravo::bravo:.
Jaz ne bi takoj obupala in začela dodajati prilagojeno mleko. Oba z :duda: se potrudita in vztrajajta. Pa srečno :angel:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:12:04   
bini
ja, tudi meni zmanjkuje mleka, ampak zaenkrat je ponoči gospodična še zadovoljna in zgleda da dobi dovolj... samo jaz sem nekje brala, da po 6. mesecu naj otrok ne bi več rabil hrane... naša mala ponavadi zaspi okol pol devetih in se začne ob 1h zbujat - najprej poskusim z dudo, če ne pomaga s čajem, in to delam vsaj do 3h zjutraj - šele takrat jo podojim oz. bi ji dala stekleničko, ker jaz tudi podnevi ob dojenju moram že nekaj časa dodajat, ker nimam dovolj... ampak sva kar napredovali zadnji mesec, ker včasih sem ponoči tud po 3krat dojila, zdaj pa samo še enkrat :sloncek:... sem vztrajala s čajem in sedaj vsaj nekajkrat to pomaga.
pa veliko sreče tudi tebi in čimmanj zbujanja ponoči - morda bodo pa zobki -tako se jaz tolažim :zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:25:41   
BARBARA R.
Zakaj ne poskusiš s Hipp-ovo mlečno kašico.Sedaj bi že lahko jedel Baby keks. 150 ml mu bo menda zadostovalo za celo noč!??

Kristina v zadnjih tednih spi od 21-tih do.......06.00 ali 07.00.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 21:28:26   
Anonimen
Živio!

Jaz pa imam kar mleka..sam je moj milc hecen, ker spije flaško recimo zvečer z rižekom polovičko, potem pa odkloni flaško in obvezno ziz...

Poniči ja kar priklopljen..mleka imam več kot preveč.
Sadje še spravim vanj, ima zelo rad sadje, zelenjave ni šans, kakor tudi kaj drugega ne...malo še bom počakala, potem pa bom vztrajala..al kako naj začnem z drugo hrano...
Pa ja ne bo zizal do 1.razreda al kako?:zmeden:
Sicer pa želim dojiti najmanj do 1. leta, vendar bi morala malo dodajati..pa nekako noče. Najbrž še ni pripravljen, kaj menite?:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 22:39:08   
Anonimen
Barbara, že nekaj časa zvečer je grisolino ali rižolino....pa nič drugače. Ni nič bolj sit. Poje pa 180 ml.

Misliš, da bi bla Hippova kašica bolj nasitna?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zmanjkuje mi mleka
9.12.2004 23:12:28   
BARBARA R.
Marija.....,180 ml? Očitno so fantiči bolj lačni.
Grisolino in rižolino delaš s kakšnim mlekom? Pikomil?
Ta Hipp-ova zadeva se meša z vodo in se pri nas,kot že veš,obnese.
na škatli piše vsebuje 36,54% nadaljevalnega mleka v prahu,18% keksov in 25% pšeničnega zdroba + vsemogoči in nemogoči minerali,vitamini,.....obrok(150 ml vode + 7 žlic kaše) pa vsebuje 221 kcal....Primerjaj.Morda ti bo kaj v pomoč.
Midve sva uporabljali zadnja dva meseca kašo po 4. mesecu in v zadnjem tednu se mi je vsako noč zbudila vsaj 1x,če ne 2x.Sedaj sem preklopila na to za nad 6. mesecev.Bomo videli kaj bo.Ta je bolj kalorična in večjo količino je mišljeno,da se pripravi.

:muca:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zmanjkuje mi mleka
10.12.2004 19:21:22   
viv_
Pa poskusi s čajem - mogoče pa sploh ni lačen. Če čez dan je običajno hrano lahko da je samo žejen in se bo odžejal. Ne vem zakaj bi bil čaj "lisičenje".

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zmanjkuje mi mleka
10.12.2004 19:21:26   
viv_
Pa poskusi s čajem - mogoče pa sploh ni lačen. Če čez dan je običajno hrano lahko da je samo žejen in se bo odžejal. Ne vem zakaj bi bil čaj "lisičenje".

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




večerno varstvo
1hruška

Komu najbolj zaupate otroka v večerno varstvo (če imata oba s partnerjem večerno službo)?

mami (72%)

sestri (6%)

tašči (16%)

prijateljici (1%)

varuški (3%)


Število vseh glasov: 298

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!