|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska vreča
25.11.2010 7:24:02   
mayble
Zanima me, ali 10-mesečnik ''potrebuje'' zimsko vrečo v vozičku? Jaz ga namreč pokrivam z deko pa se cel odkrije, ker ni pri miru, zato nevem ali naj mu kupim zimsko vrečo za zdaj ko bo bolj hladno. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 7:29:56   
Anonimen
Ravno zaradi istega razloga sem jaz zimsko vrečo kipila in mi ni žal.

(odgovor članu mayble)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 7:31:14   
lananai
Naša je rojena aprila in smo imeli zimsko vrečo. Je bila zraven vozička, tako da mi ni bilo treba razmišlat, če naj jo kupim ali ne. user posted image Se mi je zdela praktična.

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 7:32:24   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Ravno zaradi istega razloga sem jaz zimsko vrečo kipila in mi ni žal.


Enako. S tem, da je pa v vreči prav užival, še premaknil se ni in skoraj vedno zaspal, medtem ko brez vreče ni nikoli zaspal. Star pa je bil 12-15 mesecev

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.11.2010 7:33:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 7:51:40   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: mayble

Zanima me, ali 10-mesečnik ''potrebuje'' zimsko vrečo v vozičku? Jaz ga namreč pokrivam z deko pa se cel odkrije, ker ni pri miru, zato nevem ali naj mu kupim zimsko vrečo za zdaj ko bo bolj hladno. Kakšne so vaše izkušnje?


moja dva sta se pri 10 mesecih bolj malo vozila v vozičku, običajno smo se ustavili na igrišču in igrali, če je bilo lepo vreme seveda.

(odgovor članu mayble)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 8:08:13   
mateyka
glede na to, da ga jaz ne bi imela nepokritega v vozičku, bi kupila vrečo user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 8:23:02   
sanelaa
Mi imamo vrečo in je ziher že kakšen mesec v njej. KO je zunaj bolj toplo ga oblečem samo v bodi in štrample in ga dam v to vrečo, pajaca.....................ko bo pa še bolj mrzlo, ga bom pa tudi spodaj bolj oblekla.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 9:42:35   
mayci
Jaz sem pri mojem fantu imela vrečo , prvo in drugo zimo (rojen je julija), mi ni bilo nikoli žal,da sem jo kupila.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 9:55:49   
Katy78
Moj je novembrski in sem jo kupila, sem jo pa uporabljala tudi naslednjo zimo, ko je bil že 1 leto star. Dekico npr. je vedno dol zbrcal, v vreči ni pa nič kompliciral ampak je prav užival, sploh ko je bilo zunaj fajn pod nulo.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 16:45:22   
Čili 1
Jst sem jo kupila, ker je januarja prerasla zimsko košaro na quinnyju in smo začeli uporabljati športni del vozička. Prav nam je prišla za dva, tri mesece...se ne spomnim natanko. Naslednjo zimo pa ni več prišla v poštev, ker je z 10,5 meseci shodila in ni bilo variante, da bi potem samo mirno sedela v vreči in kukala naokrog. Ko je bla v vozeku, je silila, da bi hodila. Pol je mal hodila pa spet silila nazaj v vozek in to z blatnimi čevlji v vrečo. Ene dvakrat smo še šli tako, pol smo jo pa kr ukinili.

mayble, če kej kaže da bo v kratkem shodil, pol mogoče ne bo več tolk praktična vreča. Če pa ne, pa zna bit uporabna.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 17:15:55   
Splišni
Ja, kupi vrečo.

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 18:42:10   
divans1
Mene pa zanima, a so te vreče različne, glede na to, kakšen voziček imaš, jst mam Peg Perego switch, pa velikost je tud različna??? A bi se jo meni splačalo kupiti, zdj bo star 7 mesecev... do katere starosti se jo pa lahko uporablja? Dokler ne shodi?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 18:56:58   
nusi
vreče so različne, ampak pp switch ima že zraven prekrivalo za noge, jaz ga uporabljam kot vrečo. Sicer imam chiccota, ampak je enaka.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 19:03:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Čili 1

mayble, če kej kaže da bo v kratkem shodil, pol mogoče ne bo več tolk praktična vreča. Če pa ne, pa zna bit uporabna.


To ne moreš gledat. Otroci so različni. Naš je shodil z 9, bil je vedno hiperaktiven, v vozičku isto težko sedel dolgo , ampak ko je dobil v voziček vrečo je užival, sedel ko cvek, in kot sem že prej napisala, spal je, kar prej nikoli ni. Vreča je bila uporabna do konca zime oz nekje do njegovega 15 meseca.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.11.2010 19:14:02 >

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 19:57:19   
divans1
Ja, prekrivalo za noge mam. Je to dovolj, ali mislite, da bi se splačalo še vrečo kupiti?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 20:03:49   
mateyka
 
IZVIRNO SPOROČILO: divans1
Ja, prekrivalo za noge mam. Je to dovolj, ali mislite, da bi se splačalo še vrečo kupiti?


če je dovolj toplo, ne rabiš. mogoče samo kako ovco za pod rit. če ti hodi, bo ful blaten al pa če je plundra in ti bo vrečo svinjal na kvadrat - v tem primeru (če je prej hodil zunaj in se potem vsede) je bolje da daš gor pokrivalo. moje skromno mnenje.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.11.2010 20:04:18 >

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 20:54:44   
divans1
A se mogoče ovčka tud dobi v baby centru?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zimska vreča
25.11.2010 21:38:09   
nusi
Za BC ne vem , verjetno jo imajo, pa na štantih na tržnici če si iz LJ, za drugje ne vem user posted image . Samo moje pokrivalo za noge je tako narejeno, da piha ob straneh noter, ni tolk toplo kot vreča, zato ga uporabljam tako, da mu ga zatlačim pod nogice in ne pripnem pod sedež, kot je original mišljeno. ovčka je pri nas obvezna user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 13:37:47   
divans1
Hm, tole ovčko bi si pa res rada nabavila, pa je v BC nimajo, sem pa iz KK, nimam pojma, kje bi jo dobila. user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 14:03:42   
Čili 1

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

če ti hodi, bo ful blaten al pa če je plundra in ti bo vrečo svinjal na kvadrat - v tem primeru (če je prej hodil zunaj in se potem vsede) je bolje da daš gor pokrivalo. moje skromno mnenje.


Ja pri nas je blo točno tako. Vrečo bi lahko vsak dan prala. Me je mnil. Za tiste otroke, k so pa pripravljeni cel sprehod presedeti v vozeku, je pa to super.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 16:56:17   
nusi
divans - kaj pa kakšen usnjar

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 17:16:20   
sissley
Mi imamo vrečo od Maxi Cosi in ima pri nogah ločeno (kot hlače).
Spodaj pri stopalih pa je zadrga in lahko nogice "potisneš" tudi ven, če otrok želi hodit
tako da potem zgleda kot nek kombinezon. Vreča pa fajn ostane čista.
Priporočam! user posted image

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 17:21:11   
ninkica
divans ne dolgo nazaj sem vidla to ovčko v Mercatorjevi reklami.In mislim,da je stala okrog 25€.

Jaz sem si v Pikapolonici kupila zimsko vrečo od pikolo imam pa voziček od JaneProSlalom in super paše gor.In je full topla.


_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu sissley)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zimska vreča
26.11.2010 17:32:41   
divans1
Ninkica, a res??? A to misliš v hipermarketu?

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
26.11.2010 21:09:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu divans1)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Alkohol v času nosečnosti
hmm...

Ali ste v času nosečnosti popile kaj alkohola? Npr. na kakšni obletnici in ali vas je skrbelo ali bo z otrokom vse vredu?

da, sem pila in me ni skrbelo (7%)

Sem pila in me ni skrbelo (3%)

Nisem pila (56%)

Občasno, ampak sem bila mnenja da ne bo škodilo (34%)


Število vseh glasov: 299

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!