|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska vreča?
16.9.2008 19:04:57   
xerox
Kje ste kupilr tiste odejice za v voziček, ki so ful tople, pa ne mislim tistih zimskih vreč,ki so zraven vozička?

A vi vaše 4 oz 5 mesečnike,ko greste ven samo toplo oblečete ali jih tudi pokrijete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 19:50:29   
Paštetka
jaz sem imela zvezdico. V bistvu je to flis odejica, zašita v zvezdico s 5 kraki, ki se na sredini zapenja z muckom. V enem kraku je glavica, v ostalih 4, pa so roke in noge. Zelo luštna zadevica.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 19:56:24   
xerox
Kje si pa to kupila Paštetka? Se mi zdi kr fajn kot si opisalauser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 20:01:16   
Paštetka
v wenice

evo tole, je to. Meni je to zato super, da nisem zašvicala tako kot zašvicaš, ko oblečeš pajacka in se ti dete dere in sta že oba mokra. user posted image

Fajn je tudi zato, ker ko sem npr. prišla kam noter z vozekom, sem samo odpela zg. del vozička in malo razgrnila zvezdico, ne da bi malo zbudila. user posted image
če katera želi, jo prodam za 15€ + stroški pošiljanja.


user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 16.9.2008 20:02:11 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 20:48:25   
madasa
Paštetka a v "krake" lahko da dojenček noge? Ali je to samo za čisto male Moja je velika 70cm bi šla noter?

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 21:02:48   
Paštetka
 75 cm??' koliko je to staro dete?user posted image

tole je nekje max. do 6. meseca. (Zdaj ne vem, kakšne št. vse imajo.) bom šla jutri pogledat, če so večje št. tudi, ker itak moram eno sis vzeti. user posted image  Moja je bila avgustovka in sem jo imela noter dokler je bila v košari. Se pa to malo potegne, tako, da je daljše. Ej zdaj moja pupa spi, da bi jo probala noter stlačit. Bom probala takoj zjutraj, pa ti javim, koliko ji je premajhna. Ima pa zdaj 75 cm. Upam, da ne bo fasala živčnega ob tem user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 21:07:01   
madasa
ja 6,5 m in 70 cm. No pol pa poročaj ok lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 21:18:23   
Paštetka
Ne, tale moja ji potem ziher ne bo prav. Bom pa šla pogledat, če imajo večje številke tudi.

Čeprav dvomim, da bi kateri otrok, ki praktično že sedi hotel sedeti v tem. user posted image

To je bolj za novorojenčke in dojenčke tam nekje do 6 meseca, ki še niso tako aktivni in radovedni.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu madasa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 22:52:33   
*NikoLina*
Tudi mi imamo to zvezdico. Res super zadeva. Mislim pa, da je samo ena velikost, nisem pa ziher...user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimska vreča?
16.9.2008 22:54:07   
Pikapolonica_
Takšne pajacke se da kupiti tudi v h&m. mi smo imeli res lustnega, belega, podloženega, zadrgico je imel do konca, tako da si v primeru hitne otoplitve lahko odprl zadrgico.

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimska vreča?
17.9.2008 10:00:20   
žlička
fajn zadeva...ali jih ima h&m trenutno na zalogi, da ne hodim le zaradi tega tja.....pa mogoce se cena?

_____________________________

Drago dete. Skrbela bom zate, te varovala -
dokler ne odrasteš.
In takrat te bom spustila, da boš poletel v svobodo.
Toda moja ljubezen do tebe? Ta bo trajala večno.

Charlotte Gray


(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimska vreča?
17.9.2008 10:42:04   
Paštetka
evo, sem bila v trgovini. Tale zvezdica stane cca. 14 € in gor piše od 0-9 mesecev.

Sem probala mojo sicer 13 mesecčno pupo noter stlačit, pa ni šla user posted image . Ima pa 75 cm. Rekla bi, tak na oko, da je za do cca. 70 cm velike dojenčke. Po širini ni problem, če ima kateri več kil kot 9 mesečnik, bolj po dožini.

Tako, da spreminjam svojo ceno, če katera želi jo prodam za 8€ + stroški pošiljanja. Nisem vedela, da je tako poceni user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu žlička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zimska vreča?
17.9.2008 23:09:05   
*NikoLina*
No pri nas je pa takole: stara 5m, velika 67 cm in težka 7 kg. Tako po širini kot po dolžini ji je ravno prav, tako da zvezdica drug mesec že odpade. Praktična in kjut zadeva. No Paštetka pa sem ti naredila malo reklameuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zimska vreča?
18.9.2008 8:12:43   
tamala_82
Ok, zdej pa tako user posted image

Ker mi moj neki teži, da zimske vreče kao ne rabmo, ker lahko tamauga v vozu pokrijemo z dekicami user posted image user posted image , mi prosim naštejte čim več argumentov "za" nakup zimske vreče user posted image  

(odgovor članu *NikoLina*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zimska vreča?
18.9.2008 9:59:32   
Zofy
Ma če je dete še majhno in leži v košari, po moje ni potrebe po zimski vreči. Moja je stara 6m in že sedi in mislim, da nobena dekca ne bo dolgo ostala na njenih nogah. Je vreča edina možnost...

(odgovor članu tamala_82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zimska vreča?
18.9.2008 12:32:08   
simin
moj je star 5,5 meseca in ga oblečem v toplo jaknico,  spodaj pa hlače, debelejše nogavičke in zimsko vrečo čez. je taka fajn topla, podložena s flisom in ga nič ne zebe.
ko bo pa še bolj mraz, bo imel bundico, hlače, žabice,  tople nogavičke in zimsko vrečo.
meni je zimska vreča zakon, ker smo probali tudi z odejo, pa...je bla takoj povsod drugje, kot pa okoli njegauser posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zimska vreča?
18.9.2008 21:47:51   
frutka_
Moja 2mesečnica je na sprehodu oblečena v podložene hlače, bodi+majčka oboje dolgi rokav+debelejša jakna+2zokenčki (eni termo)+flis dekica. Zimska vreča je za zimo. 

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zimska vreča?
20.10.2008 15:45:23   
karmen83
Ima mogoče katera tole zimsko vrečo-zvezdico za prodat? Ker bi jo rada imela, pa je v mariborskem H&M baje ni za dobit... Lep dan želim user posted image

_____________________________

6.8.2008 nama je v življenje posijal najin sonček - najlepša dojenčica na svetu. Sabina, rada te imava!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!