|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zavihani ušeski
11.7.2005 12:45:06   
Pikapolonica
No, takole je pri nas. Tia običajno spi na boku in opazila sem, da ima v tem položaju VEDNO zavihan ušesek na katerem leži. Pol ji ga pa skušam poravnati, pa jo seveda zbudim, pa spet premakne glavico in EVOTIGANA, že spet leži na zavihanem ušesku.

Tudi sama sem imela kot otrok en ušesek malo štrleč, pa so mi ga operirali. Seveda nočem, da bi se enako zgodilo tudi Tii.

Kaj naj torej? Pustim med spanjem ušesek zavihan ali naj se ga trudim kar naprej poravnavati?

LP, :pika:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zavihani ušeski
11.7.2005 12:46:59   
snorlax
Kaj če bi poskusila s kakšno čisto tanko kapico ali trakcem čez ušesa?

Ne vem, nimam izkušenj s tem.

L.p.:metulj:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zavihani ušeski
11.7.2005 12:55:02   
dinika
Jaz ji popravljam ušeska in bom še naprej. Če ti potem zaspi nazaj bi jaz vztrajala z poravnavanjem.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zavihani ušeski
11.7.2005 12:57:22   
Anonimen
Tudi jaz se bojujem vsako noč z zavihanimi ušeski. Ko vidim, da jo kdo pestuje in da ima zavihano uho mi pritiska kar naraste. Pravijo, da sem že obsedena.

Se večkrat hecam, da ji bom pa danes ponoči zalepila z lepilnim trakom 8)

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zavihani ušeski
11.7.2005 13:01:19   
Bejba
Kaj pa če bi jih zvečer preden gre spat ušesek malo zalimala s tistim belim trakom, ki je za povoje? Meni so to svetovali že v porodnišnici, ker je imel naš :duda: non stop zavihana ušeska. Ampak nam ni bilo treba, ker je bilo kmalu v redu. To nič ne boli,tudi ko dol vzameš ne - daš čisto malo, pa se ne bo vihalo.

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zavihani ušeski
11.7.2005 13:42:20   
Janja & Srečo
Obstaja posebna kapica za varovanje ušesk, da si jih ne poležijo. Jest sem jo kupila sestri v Baby centru že nekaj let nazaj. Uporabila sem jo tudi za svojega :duda:. Tudi mikropor je uporaben, vendar ga je problem dol utrgat (moraš prej z oljčkom zamazat). Tako, da jaz bolj prisegam na takšno kapico. Po mojem se jo da kupit tudi v Sanolabor-ju.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zavihani ušeski
11.7.2005 14:05:28   
Anonimen
Ja, o tem je bilo že govora (in zgražanja od našega najbolj "kulturnega" člana). Moja sestra je pri svojem sinu delalla tako, kot pravi Bejba, in je bilo kmalu v redu.

(odgovor članu Pikapolonica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zavihani ušeski
11.7.2005 15:08:54   
Lu
Joj tudi naši se non stop viha en ušesek-desni. Jaz ji ga non stop popravljam. Med spanjem, ko jo imamo v naročju,... Skoz. Včasih že skoraj znorim. Mogoče pa to le ni slaba ideja. JI ga bom kar prilimala naslednjič.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zavihani ušeski
11.7.2005 16:41:22   
Pilar
Spet bom samo pritrdila, ker me je z odgovorom splišni prehitela...
Samo pri nas oba ušesa tako štrlita, da te kap!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zavihani ušeski
11.7.2005 20:23:15   
lenika
Meni ga je moja mami tudi limala, ko sem bila dojenček in so vi govorili zakaj me muči. Danes sem ji zelo hvaležna, ker nimam štrlečih ušes.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?