|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zara za nosečnice
13.10.2008 11:38:16   
maja1488
A ima res zara v centru LJ tudi za nosečnice. Če že grem v zaro grem v btc, tam pa ziher nimajo. Mi je pa sestra rekla, da je baje tam videla.

A so fanj stvari?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zara za nosečnice
13.10.2008 12:08:06   
*alina*
Jaz sem vidla v BTC-ju, za center pa ne vem.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
13.10.2008 12:20:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *alina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zara za nosečnice
13.10.2008 18:06:40   
iraira
Zara v btc-ju ima sicer tudi za nosečnice vendar samo eno stojalo pa še to samo številko ali dve, tako da nimaš nevem kaj za zbirat....so pa luštne stvari tiste ki jih imajo

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 10:15:42   
urška13
zara za nosečnice je in v centru in v btc-ju, a v obeh le eno stojalo. kar vprašaj kje je, ker ga hitro zgrešiš. ponavadi vsebuje tri modele kavbojk, eno ali dve kavbojski krili in ponavadi še kakšna jopa ali srajčka. to je to. 

(odgovor članu iraira)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 10:20:43   
lananai
Kje pa imajo največjo izbiro oblačil za nosečnice? Sem gledala H&M in Baby Center - je oboje bolj švoh.

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 11:19:40   
Skorpija
največjo izbiro imajo v Suernovi na Rudniku - H&M in C&A. Tam lahko kar precej najdeš, ZARA pa ima res zelo malo oblačil za nosečnice.

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 12:48:57   
Blueeyes
pred kratkim sem brskala po Zari.. obup.. boljš da ne bi sploh nč mel za nosečnice...  sem bila pa v C&A ter H&M v Supernovi (tako kot ste mi svetovale vi drage ringarajčanke) pa sem našla ogromno stvari.. nekaj sem si jih že privoščila, nekaj pa imam samo ogledanih (zaenkrat)

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 13:26:01   
Anonimen
Sem bila zadnjič v C&A v Supernovi, pa so imeli kar precejšnjo izbiro hlač, kakšnih lepih majčk pa bolj malo (no, mogoče sem bila preveč izbirčna, ampak iskala sem nekaj lepega za na poroko), sploh kakšnih večjih številk ne dobiš. Mislim, da imajo večjo in boljšo ponudbo v H&M (tudi v Supernovi). No, pa Kepica v BTC-ju je imela tudi lepe majčke, ampak user posted image drage po 50€ in več! V H&M pa sem za dve dala še ne 40€. Zara in BC pa imata res zelo malo izbire.

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 18:19:50   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: =jasna=
ampak iskala sem nekaj lepega za na poroko


Svetujem ti trgovino Popek (Trgovski center Diamant v BTC-ju), tam boš zagotovo kaj elegantnega našla. user posted image Sicer sem bila v Novomeškem Popku, ampak gotovo imajo enake stvari.

Upam, da boš kaj našla. user posted image






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zara za nosečnice
13.11.2008 18:32:32   
Blueeyes
ja, Kepica ma res lepe stvari... Stalno hodim gledat, ampak ko vidim ceno me pa kr malo stisne. Zadnjič sem našla lepe elegantne shlače, ki bi jih imela za službo, pa je bila cena 65€... me je skor na rit vrglo... to mi je zihr too much

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zara za nosečnice
17.10.2011 20:49:59   
_Ajla_
Se je stanje v Zari Btc kaj spremenilo? Je bila katera v kratkem?
Sem namenjena kupit hlače/kavbojke in bi šla pogledat še kam drugam kot na Rudnik in v Popka:-)

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zara za nosečnice
17.10.2011 20:53:35   
tix
v Mothercaru pri BTC-ju imajo tudi nekaj nosečniških oblačil

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zara za nosečnice
20.10.2011 8:56:01   
_Ajla_
Bom skočila naslednji teden ko je girls shopping user posted image

Gracias!

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zara za nosečnice
4.11.2011 8:28:35   
_Ajla_
Ekola. Bila v Zari in ugotovila, da imajo od nosečniškega oddelka samo še dvoje hlače user posted image Ene s širokim elastičnim trakom za trebuh in drugega brez. Sem si vseeno vzela ene navadne brez elastične podpore, imajo pa na notranji strani elastičen trak in gumbek, da lahko reguliraš.

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Zanositev
Vitaebella

Po kolikšnem času vam je uspelo zanositi po naravni poti?

1-6 mesecev (67%)

6-12 mesecev (9%)

1-2 leti (7%)

3-4 leta (4%)

po več kot štirih letih (2%)

še vedno poskušava (11%)


Število vseh glasov: 507

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!