|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje
10.9.2006 20:08:18   
Enchantress
Naša mala pikica je bila do sedaj več ali manj dojena. Ampak, ker imam jaz zadnje čase vedno manj mleka, ji pogosteje dodajam Aptamil 1.
Skrbi me, ker se danes še ni pokakala in se veliko napenja ter prdiuser posted image
Je to kaj narobe če se en dan ne pokaka?
P.S. Sumim, da je krivec Aptamiluser posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaprtje
10.9.2006 20:19:07   
Anonimen
Ja, Aptamil res zapira, o tem smo nedolgo nazaj govorile, pa še prej vsake toliko časa. Zdaj če en dan ni kakala, ni krize, ampak dvomim, da bo jutri in pojutrišnjem kaj bolje. Daj ji za piti na hitro prevrete kamilice, ampak res samo prevrejo naj, nato pa jih zelo, zelo sladkaj. To požene.
Sicer pa sem jaz po tem, ko nas je Aptamil ful zaštopal, tega začela mešati s Comformilom v razmerju pol - pol in je bilo po tem v redu.

(odgovor članu Enchantress)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaprtje
10.9.2006 23:42:00   
sneška_
Če otrok se ne poakaka do dva dni se ni potrebno sekirat ker mi je to povedala patronažna sestra.Pri zaprtju veliko pomaga čejček od kamilice.To je pri moji mali upalilo takrat ko je imela zaprtje

_____________________________

Najdojenček

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaprtje
11.9.2006 7:18:11   
Enchantress
A to že kupim tak čaj od kamilice za otroke?
Bom danes poskusila to, namreč še zmeraj ni ničesar v plenicahuser posted image
Hvala vama za pomoč.
In verjetno bom čimprej nabavila tudi drug dodatek...user posted image


_____________________________

Običajno je, da starši skrbijo in vzgajajo svoje otroke, vendar lahko tudi otroci včasih razsvetlijo starše in jim pomagajo pri preoblikovanju.

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaprtje
11.9.2006 9:43:24   
sato
Moja je po Aptamilu dobila dimeljno kilo (tako jo je zaprlo, revica pa se je ves dan mučila in pritiskala).
Smo takoj zamenjali mleko- Hipp 1, pa se je vse popravilo brez operacije.

(odgovor članu Enchantress)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprtje
12.9.2006 11:50:21   
pikicaa
Daj na kavno žličko malo probiotičnega jogurta in naj poliže. Baje pomaga. Mi zaenkrat še nismo imeli tega problema.

_____________________________

4.6.2006 je prišla na svet najina največja sreča z imenom Maja
18.1.2008 smo dobili še sončico Klaro.

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprtje
15.9.2006 14:15:21   
na
Tudi moja pupi je strašno zaprta. Najbolj ji pomaga slivov sok od Hippa, pa zmiksana pomaranča je tudi ok. Za mleko ti pa svetujem Novalac proti zaprtju.

_____________________________

NARA

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprtje
15.9.2006 15:28:56   
bini
v lekarni prodajajo laktozo - sladkor, ki ga daš v čaj namesto sladkorja - je neke vrste odvajalo, tudi za večje otroke in odrasle...
pri nas zelo pomaga, je pa to za malo večje kot je tvoja...je pa vsekakor bolje kot da se otrok navadi na svečke - pri nas je blo že tko hudo, da je moral eno dobit... pri nas sladkane kamilice niso pomagale, to pa takoj.... ampak jest žal ne dojim, tako da to ni bil problem, ker je navajen na flašo...user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu na)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaprtje
19.9.2006 9:28:11   
Angellina
Punce moj mali je bil do včeraj strašno zaprt. Vse sem probala, tut sladke kamilčke, pa ni pomagalo.
Pol pa včer srečam kolegico, ki dela na porodniškem oddelku in ji potožim, kako je mali zaprt. Rekla je, naj na bibo palčko dam malo kremice in narahlo požokam po ritki. Sem probala takoj ko sem prišla domov in še preden sem palčko odstranila, je tako špricnilo iz ritke, da je bilo vse posračkano user posted image
Mali je zgledal tak, kot bi se mu odvalil kamen od srca user posted image !
Pol sem to probala še zvečer, pa danes zjutraj in ne da se je samo pokakal kot ta velik, še zalil (polulal) me je zraven user posted image

Probajte, 1000% deluje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaprtje
19.9.2006 10:52:22   
SAJA
mojemu pomaga koromač čaj in noter laktoza,pa še sirup proti krčem,že od enga mesca naprej.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Božič
lola85 RR

Praznujete božič pri vas doma?

Da (94%)

Ne (6%)


Število vseh glasov: 18

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!