|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 15:10:54   
uškinamama
Včasih smo imeli pohanega piščanca s solato. Danes imamo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....

Pa stara dobra čokoladna torta....biskvitni trikotnik s čokoladmi musem,.z oblivom iz bourbonske vanilije in svežimi jagodami....

Se vam kaj sanja?user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 15:14:54   
ZARA
Joj, pojma nimam. Da se bolj fensi sliš? AVTO ŠOLA je po novem tudi ŠOLA VOŽNJE user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 15:16:11   
LuLu
user posted image  
Meni je pohano še vedno pohano, pa čokoladna torta tudi... ja sanja se mi zdaj o torti... hvala ti user posted image  user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 15:17:03   
ZARA
A je Saherca še Saherca?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 15:21:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A je Saherca še Saherca?

zdaj se ji krajše reče, da se ne zameša z domačimi zahercami:
"svetovno znana čokoladna klasika iz čokoladnega biskvita, marelične marmelade in čokoladnega preliva" user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:22:47   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Včasih smo imeli pohanega piščanca s solato. Danes imamo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....

Pa stara dobra čokoladna torta....biskvitni trikotnik s čokoladmi musem,.z oblivom iz bourbonske vanilije in svežimi jagodami....

Se vam kaj sanja?user posted image


Ja, nekaj takega je bilo tudi pri nas v službi danes na jedilniku (piščančji trakci s sezamovo srajčko), pol pa vidiš dobrega starega pohanega piščanca, pač na trakce narezanega, spohanega in povaljanega v par sezamovih semen. user posted image Še do nedavnega so bili to ocvrti piščančji trakci s sezamom, zdaj so pa bolj fensi ime izbrali. user posted image Pa še je takih primerov, se jih zdajle ne spomnim iz glave, ampak se vsaj 3x na teden v službi smejimo novim pogruntavščinam.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:36:18   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Joj, pojma nimam. Da se bolj fensi sliš? AVTO ŠOLA je po novem tudi ŠOLA VOŽNJE user posted image


Joj, tole sem pa zadnjič videla ko sem bila po dolgem času v Slo in sem morala kar dvakrat pogledat če dobro vidim.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:57:41   
alda
.

< Sporočilo je popravil alda -- 7.2.2012 16:59:47 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:58:11   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: alda

men je pa svetovna: mesni lulčki na žaru oz. stari dobri čevapčiči user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:58:43   
alda

ups

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 16:59:23   
alda
ma kaj me zaj....user posted image ....

< Sporočilo je popravil alda -- 7.2.2012 17:00:13 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 17:16:32   
čiba
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Joj, pojma nimam. Da se bolj fensi sliš? AVTO ŠOLA je po novem tudi ŠOLA VOŽNJE user posted image


Joj, tole sem pa zadnjič videla ko sem bila po dolgem času v Slo in sem morala kar dvakrat pogledat če dobro vidim.



Jaz živim v Slo, pa tega nisem vedelauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil čiba -- 7.2.2012 17:17:27 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 17:24:51   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Joj, pojma nimam. Da se bolj fensi sliš? AVTO ŠOLA je po novem tudi ŠOLA VOŽNJE user posted image


Joj, tole sem pa zadnjič videla ko sem bila po dolgem času v Slo in sem morala kar dvakrat pogledat če dobro vidim.




joj, spet bo nekdo mastno služil s temi tablami, napisiuser posted image

čeprav saj logično je, da se vožnje učiš, ampak saj smo se v avto šoli tudi vožnje menda naučili, neuser posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 17:36:45   
Anonimen
jah to je pa tko: vcasih so ble Urske, Maje, Borisi in Jureti, ki so jedli pohanga piscanca in cevapcice, zdej so pa Tiani, Keni in Sarite, ki jejo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 19:38:05   
Linostarček
j kak so pa potlej palačinke žganci itd...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 20:01:51   
josephine27

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

jah to je pa tko: vcasih so ble Urske, Maje, Borisi in Jureti, ki so jedli pohanga piscanca in cevapcice, zdej so pa Tiani, Keni in Sarite, ki jejo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....



user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 20:04:24   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

jah to je pa tko: vcasih so ble Urske, Maje, Borisi in Jureti, ki so jedli pohanga piscanca in cevapcice, zdej so pa Tiani, Keni in Sarite, ki jejo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 20:07:50   
mika
Moj mož je s faxom šel na Pokljuko(pred15-imi leti). Za zajtrk je bil na izbiro carski praženec, pa še nekaj. Izbral je drugo varianto, ker ni vedel, da je carski praženec, šmornuser posted image , katerega ima zelo rad.

Ne vem kaj je s temi poimenovanjem. Ne samo v kulinariki.....kakšne klanfe serjejo "strokovnih" tehničnih krogihuser posted image . ZAG-u (Zavod za gradbeništvo) se smeji cela operativna stroka, ko bere njihove dopise.

< Sporočilo je popravil mika -- 7.2.2012 20:13:09 >

(odgovor članu Linostarček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:15:23   
TomTaylor
Ni glih hrana, je pa pravljica. Princip je pa isti:

Rdeči Kapici je parenteralna mati nekega dne akreditirala transport viktuarij za babico, ki je bila senilna anemičarka in je le redko zapuščala soj domicil. Brez asistence je Rdeča Kapica odskakljala v obskuren gozd, ko se je pred njo nenadoma realiziral volk, ki je do tedaj latenten čakal inkognito za enormno smreko. Rdeča kapica, ki ni bila informirana, da je volk tako maligen, se ni prav nič deranžirala. "Kam pa kam, Rdeča kapica?" jo je dolozno intervjuval volk.
"Babici, ki rezidira nedaleč od tu, nesem kolacijo!", je respektno replicirala Rdeča kapica. "Poglej," ji je aludiral volk, ki je komaj
krotil svojo sitomanijo, "koliko rožic florira tukaj! Ne boš se dosti
retardirala, če jih nekaj kolektiraš za babico!" Rdeča kapica, ki je
ob volkovem intrigantskem incitiranju pozabila na materin konzilij, da naj bo v gozdu kar se da providentna, se je takoj agilno lotila akumuliranja rožic. Hipokritski volk je medtem rapidno stekel do babičine koče, skočil v interier in konzumiral frapirano babico.Oblekel je njen neglize in se lociral v posteljo, da počaka na Rdečo kapico. Ta je z minorno retardacijo res prišla. Nekaj časa je skrutinirala kamufliranega volka, potem pa rekla: "Babica, zakaj imaš tako enormne okularje?" "Da te optimalno vizualno percipiram!" je emfatično povedal volk. "Zakaj imaš tako ekstravagantna ušesa?"
"Zaradi surround avdio percepcije!" je še bolj precizno artikuliral volk. "In zakaj imas takšno enormno palatoshizo?" "Zato, da te neproblematično konzumiram!" je z monstruoznim glasom odrecitiral volk in huronsko atakiral Rdečo kapico. Po tem amoralnem aktu se je penzioniral v posteljo in med kakofoničnim smrčanjem zaspal. Lovcu, ki je pasiral babičino hišico, so se groteskni glasovi iz njene rezidence zdeli suspektni. Rezolutno je vstopil v interier in takoj konstatiral, da je volk konzumiral babico in Rdečo kapico. Iz volkovega voluminoznega trebuha so namreč prihajali morbidni, ekscitirani klici na pomoč. Z robustnim udarcem je dezaktiviral volka in mu z drastičnim rezom naredil vivisekcijo. Iz abdomna sta se realizirali babica in Rdeča kapica, obe intaktni. Skupaj z lovcem sta potem interpolirali kamenje v prazen volkov želodec in mu ga zašili. Volka je zaradi gastrolitov kmalu popadla hidromanija in ves adinamičen se je splazil do vodnjaka. Ko se je dekliniral čez rob vodnjaka, je zaradi balasta v trebuhu izgubil balanso in dekonstruktiviral v vodo.
Babica, lovec in Rdeča kapica so se eksultirajoč objeli in si aklamirali ob solviranju pred malevolentnim volkom.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:19:40   
posh
Meni je pa čudno zakaj so slovenski prevodi naslovov tujih filmov vedno nekaj drugega, kot je pravzaprav original (se trenutno, kot zanalašč, ne morem spomniti niti enegauser posted image ).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:22:10   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

"Zakaj imaš tako ekstravagantna ušesa?"
"Zaradi surround avdio percepcije!" je še bolj precizno artikuliral volk.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za crknit..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:22:24   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Meni je pa čudno zakaj so slovenski prevodi naslovov tujih filmov vedno nekaj drugega, kot je pravzaprav original (se trenutno, kot zanalašč, ne morem spomniti niti enegauser posted image ).



Npr.Drkajva skupaj (Blades Of Glory)?

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:28:44   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Npr.Drkajva skupaj (Blades Of Glory)?



npr.user posted image , pa kje jih najdeš tako iz rokava..

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:30:45   
posh
no pa mi je eden padel na pamet: Igraj svojo igro (Ocean 11)

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj se hrana imenuje drugače?
7.2.2012 21:52:36   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

jah to je pa tko: vcasih so ble Urske, Maje, Borisi in Jureti, ki so jedli pohanga piscanca in cevapcice, zdej so pa Tiani, Keni in Sarite, ki jejo krače domačega pišanca v drobtinovi srajčki s sezamom na rukolini posteljci....


Še obstajajo Urške, ki jejo pohanca. Mi mamo eno tako doma user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katero ime izbrati za punčko?
mmmv

Kaj vam je lepše

Maša (63%)

Tjaša (37%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!