|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj?
24.8.2005 8:41:51   
leah
Moja mala bo jutri stara 8 mesecev, pa me zanima ali je možno, da bo dobila zobke, ker sploh noče nič jest(no vsaj danes zjutraj mi protestira).Noče čokolešnika, noče sadne kašice, samo pije in vleče dudo.Utrujena ni videti, niti nima vročina niti ne kašlja...samo ust noče odpret.
Ponavadi res vse poje, danes pa nič, čisto nič.
Je pa vesela, samo malo bolj "driskasta" kot ponavadi.
V ustih pa ni kaj preveč zatečeno...a se vam tud kaj takega dogaja?Ali se cam je dogajalo?
Hvala za odgovore...teja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zakaj?
24.8.2005 8:43:44   
Mina1
Lahko je kakšna virozica in tako:zmeden2:.

Mi doma vsi fino kašljamo in je prav zoprno.

pa-pa Mina1

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zakaj?
24.8.2005 8:44:45   
Magi*
je možno. pri nas zobki običajno postavijo vse na glavo, od spanja do hranjenja.

trenutno jih imamo 2 cela in 4 na pol zunaj (tile nam še vedno nagajajo). pa tudi ni rečeno, da se ji bo na dlesni kaj videlo. jaz sem mislila, da so na vrsti spodnje dvojke, ven so pa prišle zgornje dvojke in enke (v tem zaporedju).

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zakaj?
24.8.2005 8:49:18   
Anonimen
Seveda je možno, moj ima pri osmih mesecih osem zob. Malo ji po dlesni podrsaj, lahko tudi z otroško ščetko, ji bo olajšalo bolečine.

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zakaj?
24.8.2005 9:53:22   
Anonimen
Lahko pa da so kakšne afte. Malo jo prežgačkaj, da se bo smejala na vsa usta in vmes poglej kaj in kako.

(odgovor članu leah)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zakaj?
24.8.2005 9:54:57   
leah
albina, od kje pa naj bi imela afte?Zakaj bi se ji lahko pojavile?

(odgovor članu leah)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?