|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 19:52:51   
Kerensa*
A res obstaja krema za sončenje s tako visokim zaščitnim faktorjem? Jaz namreč višje od 50 še nisem zasledila na policah naših trgovin. In če obstaja - kje se jo da kupiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 19:58:34   
Klemy82
Kerensa, obstaja marsikaj, ampak vse tole s temi faktorji je en velik lari fari. Malo si poguglaj, jaz sem an hitro našla tole-pove bistvo.user posted image
http://lifestyle.enaa.com/Moda-in-lepota/Lepotni-nasveti/Visji-zascitni-faktor-boljsa-zascita-pred-soncem-je-laz-stoletja.html


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:00:46   
ema tiara
ta je 60,mislim pa da sem vidla 70,če se spomnim kje ti javim...http://www.zdrava.si/krema-soncenje-sunblock-lotion-spf-p-1190.php?osCsid=a6d31eaadfff1ae338a54c3f60cd67a2
probaj 2x50user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:03:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara
probaj 2x50user posted image

O, hvala! user posted image  Že dve leti nisem blond. user posted image

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:22:55   
Bizibee
Se strinjam s Klemy. Vsi zaščitni faktorji višji od 12 so ena brezvezna zmes, ki koži škoduje bolj kot sonce.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:26:23   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: ema tiara
probaj 2x50user posted image

O, hvala! user posted image  Že dve leti nisem blond. user posted image

jaz pa 10,pa mi noben ne verjame


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:27:48   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Vsi zaščitni faktorji višji od 12 so ena brezvezna zmes, ki koži škoduje bolj kot sonce.

A potem se Nicole Kidman brezveze maže s faktorjem 100? user posted image  In potem sem jaz brezveze kupila faktor 50? user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:30:28   
Bizibee
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Vsi zaščitni faktorji višji od 12 so ena brezvezna zmes, ki koži škoduje bolj kot sonce.

A potem se Nicole Kidman brezveze maže s faktorjem 100? user posted image  In potem sem jaz brezveze kupila faktor 50? user posted image


Tudi jaz...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 20:37:20   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Vsi zaščitni faktorji višji od 12 so ena brezvezna zmes, ki koži škoduje bolj kot sonce.

A potem se Nicole Kidman brezveze maže s faktorjem 100? user posted image  In potem sem jaz brezveze kupila faktor 50? user posted image


Tudi jaz...

dobrodošle v klubu...se mi pa zdi da je otroke vseeno bolj zaščito 50faktor


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 22:18:43   
josephine27
tud sama kupujem faktor 50, to pa zato ker smo vsi bolj blede polti in nas drugače rado opeče. sončimo se itak ne. sem pa faktor 70 videla v lekarni. 100 pa nisem še zasledila. čeprav se mi zdi tud mal lari fari. pač mal pogosteje obnavljaš nanos. če se celo poletje s 50 mažeš itak ostaneš bel ( vsaj po mojih izkušnjah)

_____________________________



(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zaščitni faktor - 100?
19.6.2010 22:41:44   
nejcko
Nimam pojma, mislim, nisem še videla več od 50. 

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zaščitni faktor - 100?
20.6.2010 9:57:34   
Urša
Ko sem bila v ZDA pred 15-imi leti, so imeli 100-ko, tam je res sonce grozno močno, pri nas je pa še nisem videla.
Da so visoki faktorji larifari, pa ne verjamem. Jaz sem bolj temne polti in če se namažem z visokim faktorjem, se me sonce nič ne prime, kot da ne bi bila na morju, z nižjim pa lepo porjavim.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 8:27:51   
pikica*
Glede na kancerogenost sestavin teh krem z visokimi faktorji bi ti svetovala, da se jih raje izogibaj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 9:04:39   
mateyka
namesto kemične je bolje vzet kreme s fizičnim prekrivnim nanosom - mustela in dr.hauschka mata fizično zaščito. je pa res, da sta bolj beli pri nanosu.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 9:13:50   
Arwenko
Hja, to je meni enkrat mami razlagala, ko je še Henkel imel kreme za sončenje kakšen larifari so tile zaščitni faktorji. Dejansko je menda fora samo v različnih lestvicah. Včasih je obstajala lestvica od 2-12, štelo se je pa po 2 in je bil 12 najvišji faktor. Pol so spremenili lestvico kao do 30, ker se je boljše prodajalo pri vsej tej famozni škodljivosti sonca, ampak tisti 30 ni bil nič močnejši, kot oni 12 včasih, sedaj pa te lestvice še bolj višajo. Ampak najvišji faktor določene znamke ni še vedno nič močnejši od tiste 12-ke izpred toliko let, samo lestvica se je spremenila, ker se tako boljše prodaja vse skupaj. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 9:36:13   
krokos
Previsoki faktorji imajo preveč škodljivih snovi za kožo - že 30 je več kot dovolj zaščite - še primerneje pa se je izogibati soncu med 11.00 in 15.00 uro, pa seveda otroke zaščititi s kapami in majčkami.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
21.6.2010 10:10:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pikica*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 11:23:08   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Glede na kancerogenost sestavin teh krem z visokimi faktorji bi ti svetovala, da se jih raje izogibaj.



user posted image

poklon, stara. Jst sicer nočem lajati  v prazno, ker ti itak nihče ne bo verjel, da dejstvo, ki si ga napisala zgoraj, resnično drži.

Splošno prepričanje množice je itak takšno, da so te kreme zdrave in, da te ščitijo.


Iz tega izključujem naravne kreme z mineralno zapščito





Moja hči je zelo bela. Zadnjič je nisem namazala, ker je zjutraj deležavo, pa so šli samo na sprehod, je imela kapo gor, pa jo je tako nakurilo v tiste 45 minut, da je imela pod očkami prav zabuhlo... Nekaj dni jo je še peklo, srbelo.... opekline pač...
Tako da se meni - kljub vsej kemiji - zdi še vedno bolje namazati...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 14:08:32   
krokos
Moj sin je tudi zelo bel in ga je potrebno redno mazati, ampak vseeno ne s previsokimi faktorji, ker so res rakotvorni.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zaščitni faktor - 100?
21.6.2010 14:26:09   
sazi
Če se po soncu gibaš po pameti, faktorja 100 ali 50 ne potrebuješ. Če pa moraš po ne vem kakšni sili razmer biti na soncu sredi najmočnejšega sevanja, potem je pa vsekakor bolje, da se za tisti čas namažeš s čim močnejšim, kot pa da te opeče.
Drugače pa itak po pameti - v senci, če pa na soncu pa vsaj kaj pokrito na najbolj izpostavljneih delih.


Moja hči je zelo bela. Zadnjič je nisem namazala, ker je zjutraj deležavo, pa so šli samo na sprehod, je imela kapo gor, pa jo je tako nakurilo v tiste 45 minut, da je imela pod očkami prav zabuhlo... Nekaj dni jo je še peklo, srbelo.... opekline pač...
Tako da se meni - kljub vsej kemiji - zdi še vedno bolje namazati...


Ja, ampak je razlika s čimo jo namažeš. Kot je že ena napisala, so najboljše kreme z mineralnimi filtri, ki naredijo zaščitno plast na koži in ne prodrejo vanjo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zaščitni faktor - 100?
22.6.2010 9:27:22   
koala
Kerensa obstaja krema z faktorjem 100, vem da jo uporablja hči svakove patrnerice, kje jo kupujejo pa bi morala vprašat.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vaše najljubše ime?
Mariposy

Katero ime pa je vam najbolj všeč?

Larisa (20%)

Sara (35%)

Lara (45%)


Število vseh glasov: 540

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!