|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:40:52   
zi&mm
Ojla,

vem, da je že bilo nekaj napisanega na to temo ampak ne utegnem brskat zato vas sprašujem kaj ste uporabljale, da ste vaše :duda: zaščitili pred komarji? Žigec bo šele 3tedne star pa ne vem kaj uporabiti; komarji pa se že pojavljajo vsaj čez noč; jaz sem že kr popikana od njih.

Hvala :rozica:

lp z :morje:

Mili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:42:05   
tejč
Najbolš mrežo proti mrčesu na okna in je! Tako smo mi rešili zadevo.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:45:45   
Lenny
Tudi pri nas smo uvedli mrežo, drugače pa "nalepke" od Hansaplast-a. Ko je bil še majhen, samo polovičko.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:46:49   
zoya_
Baygon al pa ostali rekviziti, ki so za vklopit v vtičnico... zlo pomagajo, še vse veše okrog padejo, pa čist brez vonja je, samo ne mu vklopit direktno nad glavo...

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:49:11   
Anonimen
Ej, Lenny, pa tile hansaplasti kej delajo?

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 12:55:11   
tinatona
Haj!

Moj je sicer star ˝že˝ dva meseca pa sem ravno danes kupila raid za v vtičnico...

LP Tina :rozica:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 13:01:15   
Carmen
mi smo kar komarnike nabavli, take mreže na oknih, potegneš dol kot roleto in je. Sicer mal drago, okrog 25.000 na okno, v vsako sobo enega, ampak problem solved, nobenega komarja, muhe, ničesar ni v bajti!

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 13:02:18   
Primoza
Mreže so najpriporočljivejše, vse ostalo tako mladim dojenčkom škodi. Ker ste iz Kopra in verjetno mislite imeti še enega, je to itak potem naložba za daljši čas.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 13:17:31   
Anonimen
Ali pa samo nad posteljico dajte mrežo. Saj tudi to prodajajo. Če imate baldahinček, toliko laže.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 13:42:54   
Lenny
Kot kaže Hansaplast-i delujejo. Popikan ni, pa klopov še z nobene klateške gozdne dogodivščine na srečo ni domov prinesel.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 15:20:24   
viv_
Lenny - kok je bil star ko ste mu to dali? Lih u lekarni mi je razlagala, da naj je do dveh let ne bi špricala in mazala z raznimi autani, off-i... A to imajo v lekarni?

lp, viv bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 16:03:45   
SILVA
Dobijo se električni odganjalici komarjev in ostalega mrčesa,ki oddajo zelo visoko frekvenco zvoka,brez kakeršnikh koli kemikalij.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 16:28:37   
Urša
Ja, sam kaj pa za na "teren"?:zmeden:

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 16:57:30   
Lenny
Ja, dobila sem jih v lekarni z opozorilom, naj mu namesto dveh celih nalepk naenkrat nalepim samo polovičko ene, torej 1/4 "doze" za odrasle. Pediater ni imel nič proti, ko sem mu to omenila, za uporabo pa je enostavneje kot spreji in maže. Star pe je bil slabo leto, ko smo odkrili to zadevo.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 18:19:09   
SILVA
Dobi se Baby zanzara proti komarjem in pa od Helpica zadeve.To je vse na bazi eteričnih olj in se lahko maže tudi dojenčke,samo je treba namazati večkrat,recimo na dve uri.
Drugače se pa dobijo tudi prenosne odganjalci komarjev in klopov,ki oddajajo poseben zvok,na princip ultrazvoka.Je pa za kloe in pa komarje posebaj,ker ima vsak svojo frekvenco.

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 21:07:37   
Anonimen
Meni je pa rekla v lekarni, da od dveh let naprej lahko uporabljam iste odganjalce kot za odrasle, do dveh let pa za otroke.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 21:08:39   
viv_
Morm vprašat še v kakšni drugi lekarni... Dol v supernovi so mojemu rekli, da do dveh let boljš da nič... No, lahk da je tut malo mimo slišal :)-:)-

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Zaščita proti komarjem
15.6.2005 21:16:36   
Anonimen
Res je meni tukaj v lekarni pri nebotičniku tako rekla pred kakšnima dvema tednoma. Jaz sem za Tiborja do takrat kupovala tiste otroške Offe in podobno, zdaj pa že kar za odrasle. Pa res vsaka drugače govori. Po moje Mirni otroški ne more škodit. Samo zvečer v banjo in umit, pa je.

(odgovor članu zi&mm)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?