|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Winx Bloom
5.2.2009 20:31:01   
gamini
Naša 5-letnica si full želi kostum Bloom za pusta. V Mercatorju pa imajo samo za Stello in Floro.

A mogoče katera ve, kje bi ga lahko kupili, razen na e-bayu? Hvala vsem že v naprejuser posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Winx Bloom
5.2.2009 20:36:48   
Anonimen
Pojma nimam kaj to sploh je...ali kdo.user posted image

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Winx Bloom
5.2.2009 21:00:58   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

Pojma nimam kaj to sploh je...ali kdo.user posted image


enako user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Winx Bloom
5.2.2009 21:20:18   
Meggi
Afnarija za 6 letnice ali celo mlajše. Nisem vedla da to obstaja.

Meni so vedno še najlepše maškarce za male otroke; pikapolonice, čebelice, roćice,.. Se otročja  a ?

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Winx Bloom
5.2.2009 21:41:27   
muška
ma sem videla to čudo (ne vem kateri dve) v katalogu od mercatorja, se mi zdi in jaz niti pomotoma ne bi dovolila, da si moj otrok to obleče. taka minica da pol rite ven gleda,..... no way!  In tudi zadnjič me je skoraj kap, ko sem videla kostum za pikapolonico. Punčka je imela minič na naramnice in dolge rokavice!!!! Spodaj je pisalo, da je za starost 3-5 let (mogoče kako več).  Pa saj to ni normalno no! Kje so tiste stare maškarce - predvsem okusne, ker to pa res presega vsako mejo!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Winx Bloom
5.2.2009 21:46:03   
maja24
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ma sem videla to čudo (ne vem kateri dve) v katalogu od mercatorja, se mi zdi in jaz niti pomotoma ne bi dovolila, da si moj otrok to obleče. taka minica da pol rite ven gleda,..... no way!  In tudi zadnjič me je skoraj kap, ko sem videla kostum za pikapolonico. Punčka je imela minič na naramnice in dolge rokavice!!!! Spodaj je pisalo, da je za starost 3-5 let (mogoče kako več).  Pa saj to ni normalno no! Kje so tiste stare maškarce - predvsem okusne, ker to pa res presega vsako mejo!



Šle so v malorouser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Winx Bloom
6.2.2009 6:43:31   
caillou
NIkjer zasledil. Dobro da smo prerasli winxomanijo.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Winx Bloom
6.2.2009 8:19:51   
gamini
Še enkrat hvala vsem, čeprav sem pričakovala kak pameten odgovor, ne pa napadovuser posted image .

Muška, tudi sama sem videla te kostume Winx, ki jih imajo v Mercatorju in mi niso všeč, zato pač iščem nekaj pametnejšega.

Meggi, ko je bila mlajša je bila pikapolonica, rožica, čebelica in princeska.


Ne vem, pa kaj je s tem tako narobe, če si tokrat želi biti Bloom? Dečki so tudi razni Supemani, Spidermani in Ninje,
pa to nikogar ne moti, ali pač?

Mi je žal, da sem sploh karkoli spraševala, sem si mislila prihraniti čas za iskanje, ne pa sprožit točo očitkov. Sama vedno skušam svetovati, kadar katera nekaj išče, brez komentarjev.   

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Winx Bloom
6.2.2009 8:47:30   
Zamima
Koliko sem jaz vidla Winx kostume, to je par cunjic, kako bojo to otroci oblečeni, da jih ne bo zeblo? Saj spodaj ne morejo bit nagiuser posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Winx Bloom
6.2.2009 9:00:27   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: gamini


Muška, tudi sama sem videla te kostume Winx, ki jih imajo v Mercatorju in mi niso všeč, zato pač iščem nekaj pametnejšega.



Joj, samo tole pokomentiram. Naša bi bila tudi Winx, ampak ti kostumi v Merkatorju so pa res morbidni. Grdi so za crknit, nikakvi, res nikakvi. Bi mi morali še plačati da bi to sranje kupila, res user posted image user posted image user posted image . Sem razočarana, da tako nategujejo starše in naredijo kar nekaj, češ, zdaj pa je to Winx kostum, plačajte prosim.

Jaz bi probala kaj skombinirati sama, če imaš vsaj malo talenta. Winx je rdečelaska, tak da je obvezna lasulja. Ostalo pa magari daš sešiti. Hlačke na trapez in top turkizno modre barve. Mogoče se potrudita doma in na navaden top sami posujeta kakšne bleščice user posted image ?
Jaz sem bolj pristaš tega, da se tudi za pustne kostume mamice in otročički skupaj potrudijo in razmislijo, kaj bi lahko naredili sami. Tako se evforija začne prej user posted image .
Neža je bila lani Pika Nogavička in sva lasuljo seveda kupili. A nogavičke sva skupaj poiskali in zame naredili doma hlače za gusarja, tak da ti svetujem, da probata sami kaj ustvariti, ker...kot že rečeno, te Merkatorjeve Winxice so poden od podna.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Winx Bloom
6.2.2009 9:58:47   
gamini
Joj, samo tole pokomentiram. Naša bi bila tudi Winx, ampak ti kostumi v Merkatorju so pa res morbidni. Grdi so za crknit, nikakvi, res nikakvi. Bi mi morali še plačati da bi to sranje kupila, res . Sem razočarana, da tako nategujejo starše in naredijo kar nekaj, češ, zdaj pa je to Winx kostum, plačajte prosim.


Točno to sem hotela tudi sama povedati s tem, ko sem spraševala, če je katera videla kje kak drug kostum.

Hvala muki1user posted image , verjetno bom res kar sama oz. s pomočjo sosede, ki je šivilja, poskusila izdelati kostum Bloom.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





sindarin

Koliko ste stari?

pod 20 (8%)

20-25 (18%)

25-30 (31%)

30-35 (27%)

35-40 (9%)

več kot 40 (7%)


Število vseh glasov: 701

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!