|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzmetnica za otroško posteljico
10.5.2006 16:11:07   
Evina
Velikokrat ste mi z vašimi nasveti že pomagale. Zato se tudi tokrat obračam na vas s prošnjo, da mi pomagate.

Ker bo moja mala kmalu prerasla košaro (stara je pol leta), bom morala nabaviti vzmetnico za posteljico (katero že imam). Na spletni strani sonček.si sem našla eno, ki ima dokaj ugodno ceno.

http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3823/T010101_Vzmetnica_Standard_s_kokosovim_jedrom_120_x_60_cm_VROCA_AKCIJA/-/

(Upam, da zgornji link dela.) Zanima me vaše mnenje o tej vzmetnici oziroma na kaj sploh moram biti pozorna pri nakupu le-te.

Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
10.5.2006 16:27:37   
Tia27
oj, ne vem koliko kaj gledate na "zdravo spanje", mi smo naši Tii kupili vzmetnico pri Slovenski postelji, ki ima res zelo dobre vzmetnice, tudi antialergične, proti pršicam,in res fajn spi na njej, tudi midva imava njihove in moram rečt, da sva zelo zadovoljna.Za dobro vzemtnico se splača dati malo več denarja, da dobro spiš.Imajo pa salone po celi sloveniji,pa dober nakup vam želimo,lp

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
10.5.2006 18:11:52   
Pupica
Pri nas je imela  Tia BABY STAR vzmetnico 140*70,prekrito pa je imela z dvostranskim nadvložkom(letni in zimski), kasneje pa smo ji kupili pri Slovenski postelji vzmetnico brez con, ki ima snemljivo in pralno prevlekouser posted image .Nadvložek in odejo  pa smo potem vzeli pri Odeji in se tudi vse da lepo preprati, tako da je sploh pri malih ottrocih , zelo higienično(razne bolezni, bruhanje, polivanje, lulanje,...Prepereš pa je)
Baje pa se kokosova polnil ukinjajo(sem slišala od dveh poizvajalcev, ker se drobijo in nasploh niso glih tolk OK).

LP

p upic@user posted image
_______________________________

Mi4-je bomo zelo kmalu najboljši paruser posted image

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
10.5.2006 18:42:42   
Anonimen
Mi smo mu kupili Dormeo 140 x 70, sicer je bil 20 tisoč, ampak, če midva spiva na dobrem jogiju, zakaj pol naj ne bi še najin otrok user posted image

Bi pa raje dala kakšnega jurja več in kupila kvalitetno vzmetnico.
Tale iz Sončka pa user posted image  Ne vem, jaz ne bi.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
10.5.2006 19:19:38   
janja 27
midva mava tud dormeo za naju in najino user posted image  in sem full zadovoljnauser posted image

(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
13.5.2006 0:39:01   
ajdaN
Mi imamo točno tole za v prenosno posteljico za na vikend.

Po pravici povedano, če bi jo prej v živo videla, je ne bi kupila. Ampak ker bo samo za občasno spanje sem rekla OK in je nisem vračala. Če bo otrok na njej spal vsak dan si rajši omisli kaj boljšega, predvsem pa kvalitetnejšega.


(odgovor članu Evina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?