|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:28:04   
Anonimen
na Obalo,se oborožite z železnimi živci,potrplejenjem,dovolj bencina v tank,ker je za poludit.
včeraj popoldne smo se vračali iz Hrvaške,vse lepo in hitro,zataknilo se je na vrhu Šmarske ceste.Od vrha pa do,izstopa na avtocesto pri slavčku smo porabili dolgi dve uri.sklopke so trpele,se smodile,ampak ni šlo nikamoruser posted image user posted image
in to se je dogajalo eno čisto navadno aprilsko nedeljo.Kaj šele bo od prvomajskih praznikov dalje.Promet se zatakne pri Žusterni,oziroma še prej,kjer se vatocesta zoži zaradi del.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:33:52   
BrankaO.
nevika!!!haj!!!jaz bla v vaših koncih v soboto pa ker te ni blo sem sam slikala tablo koper!Sam ne znam tle prilepituser posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:36:20   
Anonimen
O Brankič,lepo te je srečatuser posted image
Ma jaz sem kar doma,ne grem prav nikamor,še najbolj mi je v tej naši luknji,kjer ni kažina s prometompa trgovin,da bi dnar zapravljal.user posted image
No si vsaj lepo vreme imela,ko si naše kraje obiskala.

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:39:38   
BrankaO.
res je blo čudovito....sam proti večeru  je mal pihal...komaj čakam poletjauser posted image user posted image user posted image user posted image kje imate pa tisto velko sidro ki je blo v Izoli?sem se hotla tam slikat pa ni ni sidrauser posted image user posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:44:54   
Anonimen
Nimam pojma Branka,jaz sloh ne opazim,da kaj zgine,al da kaj novega postavijo.saj se vese nekam spreminja,čist povsod kopljejo in spreminjajo in dodajajo.Tiste presnete palme so že od Kopra o Pirana,namesto,da bi sadili tipična drevesa za naše kraje.Pa rondoje delajo.skratka vsi trije župani tekmujejo med seboj,kdo bo več in za njihov okus lepše uredil.

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:47:08   
Anonimen
Sem ravno gruntala, ja, da me bo spet vse minilo za prvega maja, ko bomo na morju. Da o poletju ne govorimo. Turisti, bljek user posted image  hahaha

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 10:50:57   
Anonimen
Meta,ni tok nadležno,če si na dopustu,kot to,da moraš v službo in iz službe v takih gužvah.To živcira.saj smo vsi vsaj en teden na leto turisti in delamo gužvo kamor gremouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:07:54   
srki
Očitno je najboljša varianta, da smo doma. No, če hočem jaz na morje, priznam, nimam teh problemov s to gužbo, govorim za Hrvaško.

Drugače pa, Neva, smo se imeli zelo lepo na izletu, vreme je bilo prečudovito......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:10:02   
kristinaj
mi smo šli pa včeraj v sistjano in že po poti tja, sem se zaklela, da na obalo do septembra ne bom hodila. pridemo tja pa še moto show..... sej je blo ok ampak gužva za p.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:13:43   
Anonimen
Drugače pa, Neva, smo se imeli zelo lepo na izletu, vreme je bilo prečudovito......


Mi tudi,je blo res vreme,kot naročene,če danes pogedaš,se bo glihkar ulilouser posted image

Prekrasno sv,obhajilo je bilo.Le,da bi nas kmalu iz cerkve vrgli.naš Timi ni mogel bit na miru,kar naprej je rital in plezal po klopi.pa so se tiste tastare prave vernice razhudile.En mu je kar ukazala vsa jezna,da naj da miruser posted image
Pol ga je moja hči ven peljala,pa sper zagodrnjala:o bože,nemamo mira moliti"
takrat se je pa cela familija koplet ven pobrala,da bodo v miru prebirale rožni venc.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:14:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

mi smo šli pa včeraj v sistjano in že po poti tja, sem se zaklela, da na obalo do septembra ne bom hodila. pridemo tja pa še moto show..... sej je blo ok ampak gužva za p.......


To je šele uvertura poskušina kakšno šele bo.user posted image user posted image

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:16:37   
BrankaO.
Ja neva to pa res kopljejo pa vsepovsod in to ravn zdaj ko bo sezona!To je pa naša državauser posted image ok mejte se vas še kaj pobaramuser posted image čez nekaj časa hehe

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 11:52:58   
Pobalami
Včeraj je bilo tudi na našem notranjskem koncu noro.
Na tastaro cesto si komaj zapeljal. vglavnem prometa je bilo več kot med tednom ob največji konici.

< Sporočilo je popravil Pobalami -- 21.4.2008 11:54:07 >

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 12:20:49   
aljuška
helow Neva, jah, na to pa se bo treba kr navadit. lani, za 1.maj jaz nisem vedla kako bom prišla iz Portoroža domov - vse ceste ( tudi bližnjice sevedauser posted image  ) totalno nabasane, stoječe kolone do mejnih prehodov..No ppol sem šla čez Korte in Malijo, ampakuser posted image
Čim so lepi vikendi, adijo pametuser posted image . nedelja, pet popoldne že vem da na cesto ne gremuser posted image

_____________________________





(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 13:21:21   
Nea_teja_
Mi smo šli v soboto zjutraj postavljati prikolico in na srečo ni bilo nobene gužve.Sam na meji smo se mogl obrnt in it na zgornjo mejo ker po novem na spodnjo nesmeš več z kombijem .Pa pregledal so nas kot tahuj lopove.

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 13:25:49   
lubibubica
Čez kateri mejni prehod ne smeš več s kombijem? A so kaj povedali zakaj ne? Nekako mi ni logično da ravno s kombijem ne smeš več čez.
Zanima me, ker se tudi mi odpravljamo peljati prikolico dol.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 13:45:49   
Lenny
Neva, vam zavidam morje in sonček, gužve pa res ne. Včeraj smo še ob 20. uri sedeli v Portotožu, pa nam ni kaj dosti pomagalo. Da smo prišli skozi Koper, je trajalo 1. uro. Sva se v avtu pogovarjala, da domačini nastradate ob teh špicah.
Bilo pa je bajno. Cel dan sonček, vonj po morju, ...... kar ostali bi, pa je bilo treba domov.

(odgovor članu lubibubica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 13:47:14   
malika
O šit, to pa mene tudi zanima kam ne smeš s kombijem? Mi ga imamo po novem za ta glavno prevozno sredstvo user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu lubibubica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 14:39:22   
blak
Mah, jaz bom rekla tako: nikoli nismo zadovoljni. Če imamo vse stare ceste, če se na leto ubije 10 ljudi na Rexu, če imamo izletnike, če po Kopru delajo.... najboljše, da ostane vse kot je bilo pred 30imi leti. Koper se prenavlja; res, da palme niso ravno istrsko drevo, ampak vsaj je drevo. Imamo sprehajalne poti, imamo otroška igrišča, veliko stavb v centru je prenovljenih. Sam če zdaj pogledaš Koper, je luštno, odprto mesto, ki diha. Prej pa je bilo le staro in zanemarjeno. Ok, nekatere rešitve res niso najboljše, a na napakah se učimo, ne? Pa ne mislit, da sem nek Popo fan ali kaj, zaradi mene je lahko Popo, Topo, Roko ali Đoko, sam da se stvari malo premaknejo.

Glede domačinov pa tako: dosti jih je za vikend doma, dosti jih pozna krajšnice (počasi jih spoznavajo tudi nedomačini), dosti jih pa tudi čaka v vrsti. Tako pač je.

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 14:58:49   
petra a
živjo

mi smo bli v piranu 2 tedna nazaj za vikend...najprej šok v KP (o.k.,dela za cesto,potrpiš,kul si misliš,mater bomo hitr dol,ko bo narejena), gremo končno mim (za nazaj je blo šele noro),prispemo,petek fajn,v soboto turisti na kubik,le kje so se vzeli,aprila,nobenga miru,kaj šele bo

neva hvala za info

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 15:00:11   
petra a
blak,sam kaj ko so bližnjice zdaj tudi zabasane

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 18:44:33   
Anonimen
na Obalo,se oborožite z železnimi živci,potrplejenjem,dovolj bencina v tank,ker je za poludit.


Vceraj okrok pol enajstih zvecer je ze bila kolona na Logu...user posted image . Pa ni przanikov niti sezone. Mgoce bo z vinjetami kaksna kolona manj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 20:25:54   
Nea_teja_
SEČOVLJE  oz tist pri Jorasu nesmeš z  poltovornim oz kombijem Hrvatje vračajo in pošljejo na unga druzga.Sem pozabila imeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 20:29:02   
Nea_teja_
Aja pa še to za prestop meje z kombijem morate od 1 maja dalje plačati 150 kun do 1 maja pa 30 kun.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vse,ki boste potovale na naš konec
21.4.2008 20:33:34   
Nea_teja_



Ukinitev tovornega prometa na nekaterih hrvaških mejnih prehodih

user posted image

S 1. marcem je začela veljati slovenska Uredba o določitvi mejnih prehodov za mednarodni in meddržavni promet na zunanji meji EU-ja, ki je bila objavljena v Uradnem listu št. 16/2008. Na podlagi te uredbe je bil ukinjen promet tovornih vozil na nekaterih mejnih prehodih s Hrvaško: Vinica/Pribanjci, Rigonce/ Harmica, Gibina/Bukovje, Sočerga/Požane in Sečovlje/Plovanija.

Tako na omenjenih mejnih prehodih policisti od začetka marca vsa tovorna vozila, kamor spadajo tudi manjša kombi vozila namenjena prevozu tovora, in želijo tam prečkati mejo, preusmerjajo na druge mejne prehode. Po podatkih Ministrstva za notranje zadeve je bila uredba sprejeta predvsem zaradi slabe infrastrukture na teh petih mejnih prehodih. Tako je v Istri za tovorni promet ostal odprt le mejni prehod Dragonja, na celotni meji med Slovenijo in Hrvaško pa je sedaj 13 mejnih prehodov namenjenih tudi tovornemu prometu:

Dragonja, Starod, Jelšane, Babno Polje, Petrina, Metlika, Obrežje, Bistrica ob Sotli, Dobovec, Gruškovje, Zavrč, Središče ob Dravi in Petišovci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?