|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsako noč polulan
27.1.2005 21:17:04   
buči
Naš Aljaž je skoraj vasko noč tako močno polulan, da nobena plenica ne zdrži. :( :( :( :( Eni so rekli, da je to pač obdobje, da je to pri fantkih pogost pojav. Poskusila sem z vsemi možnimi plenicami, tudi Pampers sensitive, ki naj bi bile najbolj vpojne, ne delujejo. Ali ima katera kakšen predlog? Ker je moker (ampak to do sredine hrbta, do podpajske in kolen), ga začne zebsti, potem se pa zbudi. Tako nikoli ne spi, kot bi moral! :((

Help, ker mi bo sicer crknil pralni stroj, mož bo potreboval puder za prekrivanje podočnjakov, jaz se bom pa odselila!!! :hudicek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vsako noč polulan
27.1.2005 21:27:11   
Bejba
Čez plenico ga tesno povij s povijalno plenico. Nam je pomagalo.

LP; Bejba

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vsako noč polulan
27.1.2005 21:28:05   
LIALIA
Ste probali tudi Pampers Active fit (Made in Germany, ki jih imajo v Mullerju? Se mi zdi, da so te najbolj vpojne. Moji pri teh plenicah še nikoli ni nič čez prišlo. Pa tud druge punce jih hvalijo.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vsako noč polulan
27.1.2005 21:30:15   
Jančika_
Ja, povijalna plenica čez, al pa take male gatke. Da se plenica ne more premaknit.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vsako noč polulan
27.1.2005 21:54:56   
monka
Se strinjam z bejbo,probaj dati večjo planičko!
LP

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vsako noč polulan
27.1.2005 22:05:08   
Maxica
Buči, pri nas je zadnje čase isto. Sem mislila, da ima premajhne plenice, pa sem kupila Pamperske št.4, pa je bilo isto:(. Ja, fantki so pač fantki. Zgleda, da bo res treba nazaj uvesti povijalne plenice. Uh, kam sem jih že spravila?:zmeden:

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vsako noč polulan
27.1.2005 22:39:35   
Magi*
pri nas je isto, pa je punčka in še vedno uporabljam povijalno plenico. vse živo sem že sprobala pa nič ne zaleže:(

M

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vsako noč polulan
27.1.2005 22:41:11   
Gina
Jaz vem, da se sliši zelo smešno, ampak nam gre čez vse Pamperske, ki so na tržišču čez, edina plenica, ki drži je Lumpi od Mercatorja, ki smo ga probali zadnjega:zmeden2:
Aja, a tvoj mali še pije ponoči čaj ali mleko? Ko nehajo piti ponoči, plenica tudi takoj več zdrži.:)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vsako noč polulan
27.1.2005 23:36:38   
ksenija.
Tudi meni se dogaja isto, pa Zala ponoči ne pije čaja

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vsako noč polulan
28.1.2005 14:19:07   
Anonimen
Jaz sem imela pred meseci isti problem. Punce so mi svetovale NEMŠEKE PAMPERSKE Active fit iz Müllerja. Od takrat naprej smo suhi. Poskusila sem tudi Fiexes, ki jih majo v Müllerju in Baby centru in so tudi krasno zadržale mokroto. Ostale so vse prepuščale, pa smo probali Pamperke (Made in Poland, ki jih kupimo v običajnih trgovinah), Hugges, Babylove, Lumpi, pa še ene, pa ne vem, kako se jim reče.

Poskusite Nemške pamperske. So veliko boljše kvalitete.:)

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vsako noč polulan
28.1.2005 14:39:32   
čebelica maja
ja, tudi mi smo imeli v nekem obdobju tak problem. Je pa res kot so napisale nekatere, da so krive tudi plenice - vsaj pri nas je bilo tako. Pamperske so ok Active FIt, ostale made in Poland pa ne, sicer pa mi upor. za ponoči Fixies in sem zelo zadovoljna, nikoli ni več moker. Res da so malce dražje, a te cenovno pride isto, kot pa, če je otrok moker in dejansko zamenjaš dve plenici pa še neprespani ste vsi po vrhu. Fixies so zakon! Za čez dan pa imamo tudi mi Lumpi in se kar dobro obnesejo. Želim vam čimmanj "mokrih" noči. Lp,

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vsako noč polulan
30.1.2005 7:10:09   
buči
Kot izgleda, pri nas ni problem v plenicah, ki ne bi zdržale, saj so vse (tudi Pampers afit iz Müllerja) premočile. Problem je, kot me je okregala pediatrinja, da Aljaž prev pije. Že prejšnjo noč mu nismo smeli dati nočnega obroka. Je rekla, da je že dovolj star, da ne potrebuje ponoči mleka in da je to le crkljanje. Poleg vsega on zvečer dobro je. Pa se je drl 2 uri skupaj, tako da sem jaz prej zasala kot on. Ni bil polulan. Včeraj smo imeli kar lepo zmešan ritem. Pa smo danes - suhi- spali do 5.30. No, bomo videli, kako bo v prihodnje.

Hvala za nasvete.

Lp Tina :kuza:

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vsako noč polulan
1.2.2005 8:25:57   
buči
Smo tudi mi ukinili nočno hranjenje. Sem mislila, da bo bolj hudo, a je bila pri njem res le razvada, ne pa nuja - lakota. Je bil pa kjub vsemu danes zjutraj polulan - ampak šele ob 6.10, tako da ni bilo ravno panike. No, smo šli pa iz ene razvade v drugo - zdaj spi v najini postelji, no od 2 ali 3 dalje.

Pam pa :kuza:

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Datum poroda
endrina

Kako je prišlo do datuma poroda?

počakala sem na popadke (70%)

sprožili so mi ga zaradi medicinske indikacije (20%)

spro (10%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!