|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vroooče
27.4.2005 21:00:54   
Nikica
Imam par vprašanj, zdaj ko je tako toplo postalo. Ali mažete dojenčke do 1. leta s kakšno kremo s faktorjem? Saj vem, da ne smejo biti na sončku, imava senčnik na vozičku, ampak vseeeno mislim, da to ni dovolj. Ali bi bila primerna krema od Bubchen s faktorjem 25? Če je otrok dojen, svetujejo vodo le po potrebi. Ali jo ve vseeno dajete piti svojim otočkom? Koliko in kolikokrat dnevno? Iz kozarčka? Če še ne jemo goste hrane, mu lahko začnem dajati sok? Katerega? Ali nmogoče čaj? Kateri? Ali vaši malčki nosijo žabice na sprehodu? Pri kateri starosti ni potrebna več kapa oz. trak oz. pri koliko stopinjah ne rabijo pokrivala na ušesih? Saj vem, da vnetje ušes pride kot posledica zamašenega noska, ampak vseeno vidim otročke, ki še sedaj nosijo kapo. Moj ima tu pa tam še trak, drugače pa kapico s šiltom. Jih pokrivate po nogah, ko je tako vroče, kot je bilo danes? :zmeden::zmeden::zmeden:Uf, koliko vprašanj. Že vnaprej hvala za odgovore!:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vroooče
27.4.2005 21:14:44   
Taša
Jaz naše skoraj 10. mesečne Maše še letos nisem namazala z kremo z zaščitnim faktorjem.. Jo imam pa jutri it namen kupiti....Maša je dojena po novem zopet trikrat na dan (ostalo je že gosto hrano) jaz ji sedaj dodajam čaj...Po moje mnenju je tudi dojem otrok žejen (sploh poleti, če je vroče), vendar ga naša Maša rojena julija lani poleti ni in ni hotela piti.. Se je rajši dojila.... Jaz ji ponudim čaj iz flaške...bova pa kmalu prešaltali na magični lonček.. Sokec in sicer jabolčni sem jaz začela počasi dodajati nekje po cca. 5 mesecih in sicer po žlički...
Maša nima rada kape ali traka.. Ga ne prenese zato si te stvari kar dol vleče... Npr.. danes ko je bil tak dan nisva imeli ničesar.. če je sončno in lepo se izogibam kapi in traku.. Žabic nimamo več imamo kar nogavičke pa tudi po nogicah jo ne pokrivam več...
Danes sva bile na sončku v hlačkah spodaj nogavičke, zgoraj pa samo bodi z dolgimi rokavi... Je bilo ful vroče.... Jaz sem pa bila v kratkih rokavih...

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Folna kislina
xtinchy

Ali jemljete pred in do 3. meseca nosečnosti folno kislino?

da (52%)

samo pred nosečnostjo (1%)

samo v času nosečnosti (29%)

ne, vendar pazim, da jo vnesem dovolj s hrano (5%)

ne (13%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!