|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 10:01:50   
amyZ
Ker je v tem sklopu več mamic z različno starimi otročki upam, da sem temo odprla na pravilni strani.

Najprej imam vprašanje glede avtosedežev. S partnerjem kupujeva avtosedež, ker imava voziček MC bova seveda tudi lupinico vzela MC. Nisva se še odločila ali bi vzela Cabrio ali Pebble in sicer ker ne opaziva razlik razen v dizajnu. Tako da bi nama prišel nasvet glede tega katerega od njiju kupiti. Cabrio mi mogoče zgleda malce večji, to je pa tudi vse. Potem je tukaj še podstavek, zadnjič nama je prodajalka v BC predstavila Familyfix, na katerega gre lahko kasneje še sedež Pearl. Všeč nama je, da se da lupinico na tem podstavku malce zapeljati nazaj in tako pridobiti nekaj prostora še za noge ( v slučaju če se mali vrže po očetu user posted image ). Kako pa je glede tega Pearla? Je tukaj kakšna uporabnica tega sedeža? Zgleda mi malo majhen, ne tako za višino otroka ampak širino. Do kdaj se otroci dejansko lahko vozijo v tem sedežu oz. sedijo v njem?

Potem pa bi imela vprašanje še glede stolčka za hranjenje. Nekako mi je všeč Tatamia ali nekaj v tem stilu, ker je uporaben od rojstva dalje (nekaj je sicer že opisano na forumu), vendar pa je veliko mamic, ki zagovarjajo čimbolj navadne stolčke, ki vzamejo veliko manj prostora in otroci v njih sedijo dlje časa. Tatamia je precej drag, zato bi prosila mnenja če se ga res splača kupit. Glede na to, da sva v večjem stanovanju in bi bilo možno premikanje stolčka po stanovanju (nekako si predstavljam, da bi malega imela notri, pa ga zapeljala v kuhinjo, če bi recimo kuhala pa potem v dnevne, če bi tam kaj počela,... da bi me imel na vidiku). Pač namesto ležalnika. Kasneje pa kot stolček za hranjenje. Ali naj potem ko bo star preko enega leta samo upam, da bo še želel sedeti v njem? Ker baje dosti otrok noče več sedeti v takem stolčku?

No, tole sem res želela vprašati, da bi dobila konkretne odgovore od čim več uporabnic.

Hvala!

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 11:00:23   
dreamhorse
Glede avtosedežev ti ne vem povedat, lahko ti pa povem svoje mnenje glede stolčkov za hranjenje.
Tatamia je za moje pojme čisto predraga in nič posebnega.
Mi smo imeli primapappa, in je bil čisto ok, dokler je sedela v njem. stolček za hranjenje je stolček za hranjenje in ne ležalnik in kaj vem kaj še.. . Za vožnje po dnevni sobi itd pa je primapapa čisto ok, saj se ga da nastavljat po višinah.
Nisem pristaš Antilopov in podobnih sedežev, dokler je dojenček še majhen.. ni ravno neke opore za hrbtenico, ko so pa večji, pa ja. Naša je stara skoraj 3 leta in sedi na normalnem stolu, na pručki za umivanje rok. Tistega stolčka pa ni preveč dolgo uporabljala.

Sama se odloči, jaz v glavnem ne bi kupila tatamie, preveč denarja

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 11:11:44   
naja17
Glede prega dela lahko napišem samo, da smo imeli MC cabrio in smo bili zadovoljni, saj smo ga lahko imeli precej dolgo notri, kar je tudi zelo pomembno.

Kar se tiče pa stolčka, je pa tko... Otrok dokler ne sedi, se ga ne sme dajat v stolček, ampak se ga hrani v naročju. razni ležalniki itak niso priporočljivi in ga mi tudi nismo imeli, otrok mora biti na ravnem, na tleh. Mi smo nabavili trip trap stokke in antilop za k tašči, kjer bo kasneje v varstvu.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 11:20:24   
rozilu
Ojla,

tudi jaz ti glede avtosedežka ne znam odgovorit, ampak glede stolčka za hranjenje...

Sicer ne vem specifikacij in cene za Tatamia, samo tisto kar sem vidla po par slikcah. Jaz tega ne bi kupovala. Je imela svakinja nekaj podobnega od PegPerego, se je zibal in pel... ampak nečaku sploh ni blo do tega. Je pa bil stolček pol čisto uporaben za hranjenje nekje do max dveh let, pa še njegova sestrica ga je dobila, pa moja tamala... Tko da naložba bla kar velika, splačala se pa ni, prodat se tudi ne splača zdej. Bi čisto OK služil katerikoli PrimaPappa ali kaj v tem stilu za prve par mescev hranjenja. In vedet moraš, da ti je ta stolček res malo časa uporaben!

Za kasneje (npr. od 1 leta, ali malo prej) sem jaz pristaš TripTrapa! Je zelo prilagodljiv in imaš ga lahko zeloooo dolgo. Nečak še zdaj pri sedmih letih sedi na svojem, jaz se tudi gor usedem. Moja 2,3 let stara hči že leto pa pol sedi na njem, sama spleza gor in dol... Original Stokke v trgovini je sicer kar drag, vendar dobiš na bolhi nove za zmerno ceno, ali pa vzameš kak nadomestek npr. na Recinko.

Kaj ti priporočam: mogoče si kak PrimaPappa omisliš rabljen, da ga imaš za nekaj časa, večjo naložbo pa pustiš za Trip trap. Aja, jaz sem poleg teh dveh uporabljala tudi Ikein Antilop, ko je že lepo sedela, pa na dopust smo ga s sabo vlačli. Samo tudi ta je, ko so večji, precej neuporaben, ker moraš otroka ful dvignit... (moja je kar težka in mi je bla že muka).

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 13:34:42   
zmajcy_
Hei!

Jaz ti lahko povem glede lupince peeble, ki jo imamo.. mi nismo imeli težav v smislu, da bi bila preozka, je imela mala vedno dovolj prostora... pri 9m smo mi potem prešaltal na avtosedež skupine 1, ker pač imamo velikega otroka in ji je glava pogledala ven user posted image  je pa res super imeti še ta podstavek, ker sedež samo natakneš gor in gremo, brez tistega nameščanja pasov.. je pa v sedežu taka blazinica, ki jo potem ko otroček zraste daš ven in pride precej globok potem..mi smo bili zelo zadovoljni z njo in bi se še 1x odločili za isto..

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 14:57:21   
roladica
Glede lupinice se strinjam s teboj, da je dobro, da ima malček malo več prostora za noge. Pri nas je bi to kar mali problem, ker je imela punca zelo dolge noge (smo imeli sicer neko drugo lupinico).

Kar se tiče stolčka. Meni je to čisto predrago in brez veze. Jaz sem za lesene stolčke.

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 15:06:43   
amyZ
Uf...hvala za mnenja za stolčke. Ja, baje so ti leseni navadni precej fajn, ampak verjetno šele potem. Kmalu ga tudi ne moreš dati kar v tega a ne? Ko je še dobro, da ima oporo in to? Kasneje pa so priročni ja, ker gre lahko sam gor in dol, kar je seveda za malega super fajn. Hehe... Baje je to fajn vzeti, in v Ikei niti nimajo dragih, sem že gledala.
Ja v bistvu sem gledala to Tatamio predvsem zaradi tega, da ne bi potem rabila ležalnika. Vem da je malega fajn imeti na čisto ravni podlagi, vendar ga ne moreš puščati brez nadzora na določenih površinah, razen na tleh, ker pa imamo psa, pa zaenkrat na začetku to ne bo prišlo v poštev, čeprav je kuža mali. Spet je potreben nadzor. Zato pride potem v poštev ležalnik ali pa ta stolček. Ja, cena cena, če bi bil cenejši bi bilo fajn. Sicer je za 180€ sedaj na prodaji Siesta, ki pa nima gugalnika (ki se mi ne zdi tako pomemben) in ima podoben funkcije. Še zmeraj drago ampak malo ceneje.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 15:21:20   
archie
AS sem kupila MC Tobi in sem res ful zadovoljna z njim. Imela sva že lupinico od MC in je res večja v primerjavi z drugimi.

Glede stolčka: pri cca. 4m sva ji kupila Prima pappa stolček (od 6m naprej). Spra je bila notri po max. 5 min na dan, več je bila šele po cca. 6,5m. Stolček je res fajn, edino velik je. Potem sem kupila tudi Trip Trapp (pri cca. 10m), pri katerem me pa moti to, da mi zleze ven in na mizo. Tako da v njem je pa nikoli ne smem pustit brez nadzora (sam ji zleze tudi iz PP, ampak tam jo lahko privežem). Sedi pa v obeh fajn.


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 15:55:03   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: amyZ

Uf...hvala za mnenja za stolčke. Ja, baje so ti leseni navadni precej fajn, ampak verjetno šele potem. Kmalu ga tudi ne moreš dati kar v tega a ne? Ko je še dobro, da ima oporo in to? Kasneje pa so priročni ja, ker gre lahko sam gor in dol, kar je seveda za malega super fajn. Hehe... Baje je to fajn vzeti, in v Ikei niti nimajo dragih, sem že gledala.
Ja v bistvu sem gledala to Tatamio predvsem zaradi tega, da ne bi potem rabila ležalnika. Vem da je malega fajn imeti na čisto ravni podlagi, vendar ga ne moreš puščati brez nadzora na določenih površinah, razen na tleh, ker pa imamo psa, pa zaenkrat na začetku to ne bo prišlo v poštev, čeprav je kuža mali. Spet je potreben nadzor. Zato pride potem v poštev ležalnik ali pa ta stolček. Ja, cena cena, če bi bil cenejši bi bilo fajn. Sicer je za 180€ sedaj na prodaji Siesta, ki pa nima gugalnika (ki se mi ne zdi tako pomemben) in ima podoben funkcije. Še zmeraj drago ampak malo ceneje.


Dokler ni sam stabilno sedel, sem ga nahranila kar v lupinici (čisto na začetku pa kar v naročju), potem pa je dobil Trip Trap. Posebej lahko dokupiš tudi varovalo, pride tak lesen obroč (mislim, da je zdaj že plastičen in nekoliko širši, vsaj na sliki na spl. strani BC je tako videti) in pa plastično naslonjalo, ki daje višjo oporo hrbtu in otrok popolnoma stabilno sedi. Dokler mu nisem odstranila varovala, ni bilo šans, da bi sam ven splezal, notri ja (ko je bil že večji), ven pa ne. Za k babicam pa smo kupili Antilopa - ta stolček mi pa ni praktičen, (razen če hkrati uporabljaš tudi plastično mizico) ker otrok je otrok preveč oddaljen od mize. poleg tega se stalno kdo zaleti v tiste široke noge. Je pa fajn, če greš na dopust, ker samo snameš noge in ga vzameš s sabo brez da bi ti zavzel veliko prostora.

(odgovor članu amyZ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.2.2012 18:00:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu amyZ)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.2.2012 18:11:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 20:02:23   
Arwenko
Mi smo našo hranili na začetku bodisi v lupinici, bodisi v ležalniku, ampak v slednjem je bila res za tistih par minut hranjenja, nič več. Ko je pa samostojno sedela pa je šla v trip-trap, to je bilo pa pri nas šele pri skoraj 9 mesecih.

Lupinico smo imeli kar od vozička, to je bebeconfort.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
20.2.2012 21:48:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: amyZ
Potem pa bi imela vprašanje še glede stolčka za hranjenje.


jz priporocam Antilop iz Ikeje (15 EUR) in lezalnik posebaj. pri prvem smo imeli enega glomaznega za 100 EUR, pa smo se ga hitro znebili, men je bil cist neprakticen. z Antilopom pa lahko otrok sedi za mizo z vama user posted image


podpis, če smem. mi smo imeli ležalnik za ca 30-35€ in stolček (antilop) posebej za kasneje in je bilo super, ker ko še ne more sedet ti stol itak ne pomaga; brez veze da neki siliš v sedenje, če še ni čas za to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
20.2.2012 21:58:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
23.2.2012 16:07:38   
mateyka
aja, jaz sem teden nazaj gledala tega (zate za kasneje), je za ko preraste antilopa:
http://www.ikea.com/se/sv/catalog/products/50207036/
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.2.2012 16:08:08 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
23.2.2012 17:15:56   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: amyZ
Potem pa bi imela vprašanje še glede stolčka za hranjenje.


jz priporocam Antilop iz Ikeje (15 EUR) in lezalnik posebaj. pri prvem smo imeli enega glomaznega za 100 EUR, pa smo se ga hitro znebili, men je bil cist neprakticen. z Antilopom pa lahko otrok sedi za mizo z vama user posted image


podpis, če smem. mi smo imeli ležalnik za ca 30-35€ in stolček (antilop) posebej za kasneje in je bilo super, ker ko še ne more sedet ti stol itak ne pomaga; brez veze da neki siliš v sedenje, če še ni čas za to.


Mateyka, pri nas je bilo isto: iz ležalnika v antilopa in iz antilopa v trip-trapa. Meni se te glomazni stolčki za hranjenje ne zdijo praktični, ker imajo čisto preveč raznoraznih gub in špranj, kamor se lahko hrana skrije. Poleg tega tudi jaz med hranjenjem sedim na lesenem stolu in ne v fotelju.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
23.2.2012 19:52:37   
mateyka
mi smo tudi nabavili nekaj podobnega trip-trapu, samo da je bil cca 70€ namesto 180 - samo zdajle ga gledam (tegale mamo)
http://www.ribnican.si/default.asp?pid=modul_it_sl&mid=sl&wid=435&detailID=948&segid=0&ime=Leseni_otroski_stolcek
in mu je cena narasla na 94€? user posted image
evo, tukaj jih je nekaj za tako bolj ugodno ceno (kot stokke)
http://www.babyland.si/e-trgovina/oprema/stolcki-za-hranjenj/stolcki-za-hranjenje/stolcek-za-hranjenje--bukev
http://www.recinko.si/lesen-stolcek-hranjenje-otroka-natur-p-2310.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
23.2.2012 21:40:32   
rozilu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mi smo tudi nabavili nekaj podobnega trip-trapu, samo da je bil cca 70€ namesto 180 - samo zdajle ga gledam (tegale mamo)
http://www.ribnican.si/default.asp?pid=modul_it_sl&mid=sl&wid=435&detailID=948&segid=0&ime=Leseni_otroski_stolcek
in mu je cena narasla na 94€? user posted image
evo, tukaj jih je nekaj za tako bolj ugodno ceno (kot stokke)
http://www.babyland.si/e-trgovina/oprema/stolcki-za-hranjenj/stolcki-za-hranjenje/stolcek-za-hranjenje--bukev
http://www.recinko.si/lesen-stolcek-hranjenje-otroka-natur-p-2310.php



No tale na babyland je identičen kot na recinko, samo cena je za skoraj 50% višja user posted image Jaz imam (ker se precej selimo) Stokke in tega od Recinko - slednji je sicer čisto uporaben in dovolj kvaliteten, čeprav ko direkt primerjam je prvi malce boljši, kompakten, težje se spotaknješ ob njega user posted image . Vsekakor ne bi dala 180€ (kot sem že napisala se splača pogledat na bolhi, kjer so novi "padli s tovornjaka" user posted image za 70€).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 10:09:55   
nya_a
Meni se zdi stokke velik boljši kot tale recinko - otroka veliko lažje zleze v stol :)

Kar se tiče lupinice - mi smo za nečaka naročili pri Recinku, je bila najcenejša v Slo. Drugače so pa pri nas te stvari svinjsko drage. Midva sva zdaj kupovala romerja 18-36kg, je bil v BC 209,90€, iz avstrije naročen pa 140€ - čisto enak.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 11:17:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
se splača pogledat na bolhi, kjer so novi "padli s tovornjaka" user posted image za 70€).


v bistvu ne vem kako se vam to zdi sprejemljivo. jaz ne bi kupovala nekaj za kar bi vedela da je ukradeno. tudi npr. laptopa ne, pa je kar velik finančni zalogaj. na koncu je nekdo vedno na zgubi. nekak se mi zdi da tak attitude podpira vse to sranje, ki ga mamo v sloveniji - zato si pa politiki lahko špogajo kar si; saj je podobo razmišljanje med folkom, kako pol res s pravico ganjat take modele, če sami delamo to v manjšem merilu? imo država vedno delno odraža stanje duha ljudi, ki živijo v njej, in zato bi se bilo smiselno potrudit da bi se kaj na tem področju spremenilo. imho anyway..

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 12:31:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
se splača pogledat na bolhi, kjer so novi "padli s tovornjaka" user posted image za 70€).


v bistvu ne vem kako se vam to zdi sprejemljivo. jaz ne bi kupovala nekaj za kar bi vedela da je ukradeno. tudi npr. laptopa ne, pa je kar velik finančni zalogaj. na koncu je nekdo vedno na zgubi. nekak se mi zdi da tak attitude podpira vse to sranje, ki ga mamo v sloveniji - zato si pa politiki lahko špogajo kar si; saj je podobo razmišljanje med folkom, kako pol res s pravico ganjat take modele, če sami delamo to v manjšem merilu? imo država vedno delno odraža stanje duha ljudi, ki živijo v njej, in zato bi se bilo smiselno potrudit da bi se kaj na tem področju spremenilo. imho anyway..

Fora tistih stolov z bolhe ni, da so ukradeni, ampak da te stole dela eno podjetje v Kočevju in kakor vem so delavci dobivali te stole za raznorazne nagrade, božičnice itd. in jih potem prodajajo na bolhi.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 12:43:27   
rozilu
Ja, tako je kot je Otika napisala, niso ukradeni. Jaz sem napisala "padli s tovornjaka", ker naj se kao ne bi vedlo od kod so prišli.

Sicer pa ukradenih stvari ne bi kupovala - pa še marsikatera druga ne, če te to skrbi user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 13:40:17   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
se splača pogledat na bolhi, kjer so novi "padli s tovornjaka" user posted image za 70€).


v bistvu ne vem kako se vam to zdi sprejemljivo. jaz ne bi kupovala nekaj za kar bi vedela da je ukradeno. tudi npr. laptopa ne, pa je kar velik finančni zalogaj. na koncu je nekdo vedno na zgubi. nekak se mi zdi da tak attitude podpira vse to sranje, ki ga mamo v sloveniji - zato si pa politiki lahko špogajo kar si; saj je podobo razmišljanje med folkom, kako pol res s pravico ganjat take modele, če sami delamo to v manjšem merilu? imo država vedno delno odraža stanje duha ljudi, ki živijo v njej, in zato bi se bilo smiselno potrudit da bi se kaj na tem področju spremenilo. imho anyway..

Fora tistih stolov z bolhe ni, da so ukradeni, ampak da te stole dela eno podjetje v Kočevju in kakor vem so delavci dobivali te stole za raznorazne nagrade, božičnice itd. in jih potem prodajajo na bolhi.


Jap, tako je.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 18:18:00   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rozilu
Ja, tako je kot je Otika napisala, niso ukradeni. Jaz sem napisala "padli s tovornjaka", ker naj se kao ne bi vedlo od kod so prišli.

Sicer pa ukradenih stvari ne bi kupovala - pa še marsikatera druga ne, če te to skrbi user posted image .


ah, zdej si me pa fajn na finto vrgla - kako naj vem da "padli s tovornjaka" pomeni "delajo jih v kočevju"? user posted image super, če je tako - torej se da dobit trip-trap tudi poceni. user posted image

ja, nisem pristaš kakih mutnih poslov in raje vidim, da se folk ne petlja v "shady business"..

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vprašanje glede opreme za dojenčka - otroka
24.2.2012 21:13:01   
constanca


Jaz tistih padajocih iz Kocevja ne poznam, jih pa tudi kupim tam direktno.
Pri privatniku, vse po reglcih in kot je treba.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




ivf
mišaaa

po katerem postopku IVF ste zanosile?

1 (77%)

2 (7%)

3 (5%)

4 (3%)

5 (2%)

6 (6%)


Število vseh glasov: 465

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!