|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela - dovolj pokončen naklon
8.12.2008 20:09:20   
malina7
Zivjo,

NUJNO RABIM POMOC:

Iscem vozicek marelo (kot 2. vozicek - za leto starega otroka) z naslednjimi karakteristikami:
- dovolj lahek in lepo zlozljiv
- lepo vodljiv
- kvaliteten
- da se hrbtni naklon vsaj do neke mere poleze
- predvsem pa, da je hrbtisce tudi dovolj pokoncno, da otrok lepo sedi

Namrec moja puncka ne zdrzi v tistih vozickih, ki so napol lezeci oz. kjer ne more dovolj pokoncno sedeti (navadila se je na bugaboo, ki je sicer super in nam je do zdaj dobro sluzil, samo je malo velik in neroden za zlaganje v avto).

Vsec mi je Maclaren Triumph, a imam ravno ta pomislek, da je hrbtisce v pokoncnem polozaju premalo trdno in premalo pokoncno (ko s tamalo hocem sprobati v trgovini se itak upira v katerikoli vozicek jo dam...)
Ne vem tudi, koliko bi pogresala lok...

Imate kaksne izkusnje? Priporocate katerega drugega?

hvala,
Tina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
8.12.2008 21:54:54   
kajajaka
Vse kar si naštela ima Peg Perego Pliko P3

(odgovor članu malina7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
8.12.2008 21:56:05   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: malina7


Ne vem tudi, koliko bi pogresala lok...



Kakšen lok?

(odgovor članu malina7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
9.12.2008 14:20:54   
martita
Maclarni so super.....probajta Questa.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
9.12.2008 16:24:58   
zirafa76
jaz imam Maclaren Quest..user posted image user posted image user posted image ..ful zadovoljna, lahek, super obvladljiv, zložljiv, pokončno dovolj sedi, ima naklone, da lahko spi, ne pogrešam loka niti moja mala ne...še boljše je, ker lahko reguliraš koliko se nagne naprej, jaz imam bolj ohlapno, da se lahko nagne naprej..lahko pa sedi čisto ob sedalu...pa še dokupiš lahko različne dodatke, če ti paše..pravkar smo dokupli zimsko debelo vrečo, kot ovčka znotraj...super in paše mi na oba voza tudi na Quinnija..

priporočam

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
10.12.2008 20:22:21   
malina7
hvala za pomoc. Grem takoj oba pogledat!

T

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
10.12.2008 20:34:32   
Anonimen
Poglej še Spider-ja od firme Mutsy ... meni je blazno simpatičen.

(odgovor članu malina7)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček marela - dovolj pokončen naklon
11.12.2008 21:01:40   
tana-2
Ti imajo zelo pokončen naslov. Ne vem, preglej, mogoče najdeš kaj. Mi smo imeli titega z lokom in smo bili zelo zadovoljni.
http://www.igrarija.com/trg/index.php?hid=18&sid=78

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?