|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 13:56:54   
potonika
Zanima me, koliko  mora biti star otrok, da mu lahko daš voltaren svečko. A je 6 m še premajhen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 14:01:38   
sončnica13
Teh ne poznam. Mi imamo svečke Paracetamol-60mg, ki se jih lahko daje po 3 mesecu, če ima vročino nad 38,5.
Ali v navodilih nič ne piše?

(odgovor članu potonika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 15:07:15   
Anonimen
Voltaren svečke so premočne in je treba z njimi delati zelo previdno, ker prehitro znižajo temperaturo.. Jaz bi raje dala paracetamol svečke kot pa te.

(odgovor članu sončnica13)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 15:37:35   
pika30
Za mojo user posted image  mi je P predpisal Voltaren,ko je bila stara nekje 4-5 mes.Vročino je imela 39 in sem ji dala polovičko svečke,na kar ji je ta tako znižala temperaturo na 35,groza,čisto ledena je bila.Sem klicala P in je rekel ,da je še tista polovička verjetno bila preveč.Jaz sem jo fajn oblekla in skoz stiskala k sebi,da bi se čimprej nazaj ogrela.Groza,tisto noč nisem nič spala,skoz sem jo hodla gledat,če je še mrzla in jo ful pokrivala.Drugi dan se je temperatura normalizirala.
Tako da previdno z Voltarenom!!!

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 16:34:08   
SašaR
Nam je enkrat dežurni pisal voltaren in je rekla v lekarni, da to niso svečke za dojenčke. Potem smo vzeli še Paracetamol v lekarni. Ko smo šli na kontrolo k P je rekla da še sreča da nismo dali Voltaren, ker to nikakor ni za male otroke.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 17:11:23   
hrabra miška
Moj user posted image jih je sedaj dobil prvič pri 2,9 letih ko je imel gnojno angino in 41 vročine,pa še sedaj mi je P rekel da previdno z njimi. Tako da jaz jih na tvojem mestu nebi dajala tako majhnemu user posted image .

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 17:14:24   
ona
Naši so pri 6m,dali pol voltaren svečke v bolniciuser posted image

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 17:32:27   
živa
Pri nas jo je dobil pri pediatru, ko je imel nekaj dni visoko vročino, da mu je malo padla in je prišel malo k sebi, kaj pojedel, popil ipd., sicer pa jih navadno pediatri sploh ne predpisujejo. Star je bil ... hmm ... kako leto dni?

Lp,

živa

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
14.10.2007 20:33:36   
Aja32
Pri 8. mesecih pri obeh - namreč težko zbijamo vročino - paracetamol svečka nam drži največ dve do tri ure, zato nam je pediatrinja napisala še voltaren - ker jih lahko kombiniraš s paracetamol svečkami. 

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
15.10.2007 18:03:55   
Seven*
Vrocina ima svoj namen, zato je ni smiselno zbijati pod 38. Voltaren je premocen.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voltaren svečke - kdaj dati
16.10.2007 8:55:56   
Pobalami
Voltaren dobijo otroci, ki so nagnjeni k vročinskim krčem. Kot so ti napisale lahko preveč zniža temperaturo. uporabi paracetamol svečke 120mg, te se komot lahko uporabijo, ko je temperatura nad 38 in še raste. Tudi calpol sirup lahko daš.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ime za hčerko
Tanja555

/

Ema (35%)

Pia (16%)

Zoja (27%)

Petja (6%)

Lea (13%)

Maksi (2%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!