|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 17:19:44   
leni5
Pozdravljene!

Starejša hčerka je pred dvema tednoma prebolela vodene koze. Včeraj sem kozice opazila pri ta mlajši dober mesec stari hčerki. Kljub temu, da jo polno dojim in sem sama vodene koze prebolela jih je dobilauser posted image . Sicer jih je malo (vse skupaj 10 koz), vročine nima, lepo je in spi, ker pa se koze delajo 3-4 dni, me je strah, da še ta hujše prihajajo. Seveda upam, da bo vse skupaj ostalo le pri blagi obliki, me pa zanima, če ima kakšna mamica že izkušnjo z vodenimi kozami pri tako majhnem dojenčku...je šlo vse v blagi obliki mimo in kako so dojenčki to prenašali?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 17:23:22   
Lunc_a
hujšo obliko oz. težave dobijo,če jih mati ni prebolela oz. par dni po porodu otrok če dobi

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 18:02:18   
Golobček
Nevem kako je s tem v resnici, ampak meni so rekli da takoj po rojstvu ni najbolj primerno da jih doi, da je fajn če je star otrok vsaj 1 mesec.

Drugače pa mislim da bo mene doletelo enako kot tebe, tavelika dva otroka stajih dobila v četrtek, sedaj pa čakam kaj bo naprej z tamalo ki je stara 4 mesece, še boj pa me je strah da jih dobiva midva z možem ker jih še nisva imela.

Držim pesti da se čimprej pozdravite.

_____________________________

Sedaj imam tri navihančke...

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 18:12:42   
klepetka
naš tamali jih je dobil pri starosti 2 meseca .Bil je tudi dojen, zato sem predtem mislila , da jim bo ušel.Bilo me je strah, ekr jih je imela sestrica pred njim ,sicer starejša, v zelo hudi obliki.
Naša P me je takoj potolažila , da je super , da jih je dobil, ekr da jih bo najlažje zdaj prenesel.

In res , zelo dober pastirček teh kozic  je bil; nič siten, jedel normalno, pik je imel tam ene 30 vseskupaj,pa še te bolj drobne,....Tako da sem vesela ,da jih je prebolel.

_____________________________



(odgovor članu Golobček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 18:29:28   
Lunc_a
Kopirano z pediatrije:

NIčkolikokrat smo zapisali, da so norice pri novorojenčku posebne težke in nevarne LE V PRIMERU, DA ZA NORICAMI ZBOLI MATI, KI ŠE NI PREBOLELA NORIC od 4. dne pred porodom do 2. dne po porodu. Vse ostale norice potekajo pričakovano, kot blažja otroška bolezen.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 19:47:14   
šnucika
ojla, leni!user posted image

sem včeraj šla prečekirat po netu in res je,kot je lunc_a napisala....pri novorojenčkih in malih dojenčkih so praviloma zelo blage oblike.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 22:04:21   
kofetek2010
Mi se trenutno (že teden dni) bojujemo s ful hudo obliko noric pri 2,5 letnici (jih ima res ogromno in povsod - v ustih, v ušesih, na uhljih, na ustnicah, v laseh, na podplatih, na luli, riti in seveda po obrazu, rokah, nogah, sprednjem in zadnjem delu trupa).
Če imaš možnost nabavi v lekarni lotion in kremo od Avene - resnično pomaga, da se pikice takoj posušijo in preprečuje srbenje.

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 22:15:31   
leni5
Zaenkrat smo še vedno pri 10. kozicah in upam, da se bo izšlo kot pri klepetki. Je pa res, da bomo zdaj imeli mir s kozami!!!
Vsem, ki ste v podobni situaciji, želim da bi se izšlo s čim manj pikicami, ali pa kar brezuser posted image !

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
7.6.2008 23:52:52   
tinatona
jana73 a lahko pridemo na obisk user posted image ?

LP

(odgovor članu leni5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
8.6.2008 13:56:50   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: tinatona

jana73 a lahko pridemo na obisk user posted image ?

LP



Lahko, ampak ne želi si takih kozic kot jih ima naša. user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
8.6.2008 14:10:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi se trenutno (že teden dni) bojujemo s ful hudo obliko noric pri 2,5 letnici (jih ima res ogromno in povsod - v ustih, v ušesih, na uhljih, na ustnicah, v laseh, na podplatih, na luli, riti in seveda po obrazu, rokah, nogah, sprednjem in zadnjem delu trupa).
Če imaš možnost nabavi v lekarni lotion in kremo od Avene - resnično pomaga, da se pikice takoj posušijo in preprečuje srbenje.


Ojoj, ubožca. Jo srbi a? Upam, da kmalu minejo in da ne bo ostalo nič luknjic. Sama sem jih prebolela kot otrok in imam 3 pikice oz. luknjice, ki so mi ostale. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
8.6.2008 14:21:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi se trenutno (že teden dni) bojujemo s ful hudo obliko noric pri 2,5 letnici (jih ima res ogromno in povsod - v ustih, v ušesih, na uhljih, na ustnicah, v laseh, na podplatih, na luli, riti in seveda po obrazu, rokah, nogah, sprednjem in zadnjem delu trupa).
Če imaš možnost nabavi v lekarni lotion in kremo od Avene - resnično pomaga, da se pikice takoj posušijo in preprečuje srbenje.


Ojoj, ubožca. Jo srbi a? Upam, da kmalu minejo in da ne bo ostalo nič luknjic. Sama sem jih prebolela kot otrok in imam 3 pikice oz. luknjice, ki so mi ostale. user posted image


Na srečo jo mažem z Avene, ki preprečuje srbenje in ima vse pikice že posušene, novih pa na srečo ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
8.6.2008 14:22:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi se trenutno (že teden dni) bojujemo s ful hudo obliko noric pri 2,5 letnici (jih ima res ogromno in povsod - v ustih, v ušesih, na uhljih, na ustnicah, v laseh, na podplatih, na luli, riti in seveda po obrazu, rokah, nogah, sprednjem in zadnjem delu trupa).
Če imaš možnost nabavi v lekarni lotion in kremo od Avene - resnično pomaga, da se pikice takoj posušijo in preprečuje srbenje.


Ojoj, ubožca. Jo srbi a? Upam, da kmalu minejo in da ne bo ostalo nič luknjic. Sama sem jih prebolela kot otrok in imam 3 pikice oz. luknjice, ki so mi ostale. user posted image


Na srečo jo mažem z Avene, ki preprečuje srbenje in ima vse pikice že posušene, novih pa na srečo ni.


No, potem pa super. user posted image  

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
8.6.2008 14:29:45   
tinatona
Ah pol sem že zamudila priliko... Zdaj ni več kužna.

Me pa veseli da ste že skor pri koncu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
30.6.2008 15:19:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Mi se trenutno (že teden dni) bojujemo s ful hudo obliko noric pri 2,5 letnici (jih ima res ogromno in povsod - v ustih, v ušesih, na uhljih, na ustnicah, v laseh, na podplatih, na luli, riti in seveda po obrazu, rokah, nogah, sprednjem in zadnjem delu trupa).
Če imaš možnost nabavi v lekarni lotion in kremo od Avene - resnično pomaga, da se pikice takoj posušijo in preprečuje srbenje.


Ojoj, ubožca. Jo srbi a? Upam, da kmalu minejo in da ne bo ostalo nič luknjic. Sama sem jih prebolela kot otrok in imam 3 pikice oz. luknjice, ki so mi ostale. user posted image


Na srečo jo mažem z Avene, ki preprečuje srbenje in ima vse pikice že posušene, novih pa na srečo ni.


A mi lahko prosim točno poveš ime te kremice in losijona? Kolegica se trenutno bojuje z noricami, pa bi ji pomagala, če praviš, da je ta krema zares ok.

Hvala. user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vodene koze pri 1 mesecu
1.7.2008 9:27:25   
*tajda*
Tdi moj sinko jih je pred  kratkim prebolel in sploh ni bilo tako hudo,imel je 8 mesecev in sem kar srečna da smo se jih znebili.Ga nisem pa z ničemer mazala,ampak je dobival samo sirup Claritine.Imel jih je pa samo po lasišču in obrazu,malo po hrbtu in trebuščku po rokah in nogah pa jih sploh ni imel.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




če znanci "ukradejo" ime za otroka
Erin

in dajo svojemu otročku tako ime kot ga želite dati svojemu, ve

vztrajate pri imenu (65%)

izberete drugo ime (35%)


Število vseh glasov: 279

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!