|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vožnja v vozičku in sedenje
22.3.2006 10:59:40   
ac
Mene pa zanima, kdaj se lahko položi dojenčka v malo dvignjen (npr. polsedeč) položaj v vozičku. Moja mala je stara 3,5 mesecev in jo vozim leže in obrnjeno proti sebi. Vendar zadnje čase v vozičku več ne spi in gleda naokrog. Zgleda pa jo pogled na mamico (ostalega v takem položaju ne more videt) po pol urice že zdolgočasi in začne ful jokat. Pa sem mislila, da bi ji mogoče bolj odgovarjalo, če bi bila obrnjena v smeri vožnje in to v toliko dvignjenem položaju, da bi lahko opazovala okolico.

Tudi doma ji bolj odgovarja, če jo imam v naročju v sedečem položaju ali pa tako, da 'zajaha' moje koleno. Pa sem nekje brala, da naj bi tako majhni dojenčki bolj ali manj samo ležali, še v pokončni položaj naj bi jih dali samo za kupčka podret user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vožnja v vozičku in sedenje
22.3.2006 11:04:23   
Mala Vita
Moja je stara 5.5 meseca in sem jo šele sedaj obrnila od sebe in v pol sedeči položaj. Res pa je, da sem malo vlekla, ker je bila zima in v vozičku obrnjenem proti meni je bila bolj skrita pred mrazomuser posted image

LP

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vožnja v vozičku in sedenje
22.3.2006 11:14:25   
janja 27
moja pikica user posted image   ima 3 mesece in pol in jo imam še vedno obrnjeno proti meni vendar je v pol sedečem položaju skoraj od začetka ker mi full bruha in sem jo že začetka dvignla gor tko da mislim da ni nobenga problema s tem da jo daš v ta položaj pa še tebe bo boljš vidla....stran od sebe pa jo bom dala k bo mal večja tko da bo okolico opazovala in bo bolj toplo pozdravčekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala Vita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vožnja v vozičku in sedenje
22.3.2006 11:33:02   
natasar
Moja je bila isto tako radovedna, pa sem v posvetovalnici pri 3 mesecih vprašala, če ji lahko dvignem naklon.Pediatrinja je rekla, da lahko, vendar samo tisto prvo stopnjo, višje nikakor ne in obvezno pripeti z varnostnimi pasovi.Glavica je itak že stabilna. V vozičku pa je seveda bila obrnjena vstran od mene, sem mislila, da je to krivo, ko pa sem ji dvignila za eno stopnjo, pa je kar uživala.No, ne vedno, vmes smo se še vedno nosili, smo pa uporabljali tudi lupinico gor na vozičku-tam je tudi bolj dvignjena in še videla me je.Moja prijateljica je mogla že pri 2 mesecih in pol dvigniti naklon, samo njena mala je imela že zelo stabilno glavico-potem ni imela več težav.Nekatere kolegice pa do 6 meseca niso imele težav in so otroci lepo ležali noter.Pri 6 mesecu je moja hčerka že sedela v vozičku.Ampak otroci so različni,mnenja so različna, tudi od pediatrov.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.3.2006 12:26:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu natasar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vožnja v vozičku in sedenje
22.3.2006 12:55:09   
Anonimen
men je pediatrinja rekla da jo lahko dam za eno stopnjo gor pri 3. mescih, pol pa vidš tut kok je sam močen in kolk lahko sedi

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?