|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vneto oko!
23.11.2004 19:32:23   
CUKRČEK
Ojla,
imam eno vprašanje: moja hči je stara 5 mesecev in ima že od treh dni starosti vneto desno oko. Blazno se ji solzi in gnoji. Imeli sva že kapljice Bivacyn in deksametason neomicin, pa nnič pomagalo. Potem sem začela spirati oko z kamilicami in se je že skoraj pocelilo. Par dni nazaj pa se je :duda: močno prehladilo in je šlo spet vse k :hudicek: . Sedaj se oko še bolj gnoji. Ali imate kako preverjeno domače zdravilo? Sicer nameravam spet reči za kapljice ampak se bojim, da ne bo spet nič pomagalo.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vneto oko!
23.11.2004 19:34:04   
dory
Ce ze takrat antibiotiki niso pomagali pomoje nima smisla oko matrat se s cim...raje zahtevaj napotnico za bris,da tocno ugotovijo kaj je in potem temu primerno zdravijo s primernimi antibiotiki..

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vneto oko!
23.11.2004 19:35:13   
tina.nika
A jo mogoče dojiš. Če jo, ji nakapaj malo tvojega mleka v kot očesa. Večkrat ponovi. Mi sicer nismo imeli teh težav, vendar je prijateljica na isti način odpravila to težavo pri svoji hčerki.
lp, Tina:sloncek:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vneto oko!
23.11.2004 20:03:03   
CUKRČEK
Ojla,
že špricamo mleko - na žalost smo vsi naokoli beli od mleka samo Mančino oko ne :zmeden2: :bravo: :)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vneto oko!
23.11.2004 20:42:58   
*
Jaz sem pri mojem danes opazila, da se mu je malo vnelo oko..in pridno kapljam v učko..
Cukrček..ti sam špricaj, nič hudega če bo imela po obrazu..jaz ga dojim in ko malo pogleda stran in izpusti dojko, ga pošpricam po učki in gre vse noter9nebesa.

Koka dolgo pa naj delam to?:zmeden:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vneto oko!
23.11.2004 20:56:39   
saba01
Pozdravljena
Tudi mi imamo takšne probleme od rojstva naprej.Pa smo tudi imeli kapljice,kremice,pa spirali s kamilicami in ni nič pomagalo:(( .Danes pa smo imeli posvetovalnico in sem zdravnici povedala,da je čedalje slabše in se nas je končno:zmeden: usmilila in nam dala napotnico za okulista.:bravo::bravo:
Pozanimaj se pri svoji zdravnici glede okulista.

Želim,da bi čimprej rešili ta problem
Lp,Sabina:sloncek:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vneto oko!
23.11.2004 21:01:02   
urši77
Poiskusi z svojim mlekom-nekaj kapljic ga stisni na žličko in potem malemu v učka.Pri kolegici je edino to pomagalo.
LP in eno :rozica:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vneto oko!
23.11.2004 21:27:05   
Dadi
Tudi mi smo pozdravili učke z domačim zdravilom-maminim mlekcom...deluje, če le ni kaj hudega.
Kamejka mlekca mu tolk časa noter kapaj dokler se ne bo pozdravilo.:) Ni nobene panike če mu daš mlekca v zdrav uček. Ker je naravno in nič ne škodi.:)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vneto oko!
23.11.2004 21:29:48   
Jančika_
Poskusi tudi masirati solzni kanal - tam pri nosu, kjer se začne učka, pristisneš in krožno masiraš, ali pa samo pritisneš proti nosu. Mojeu pikecu kar pomaga, ene parkrat je šel gnoj ven:(. Zdaj je koker OK, sam ne vem, če se ne bo ponovilo...Delam pa to med dojenjem, takrat da mir. Potem pa dam še kapljice.

LP, Jana:zajcek::zajcek::zajcek:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vneto oko!
23.11.2004 21:32:51   
Tonči
Našo punčko smo pozdravili z mojim mlekom.:bravo:

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vneto oko!
24.11.2004 8:57:56   
Anonimen
:)-Pozdrave...Cukerček,če gre za zožitev solznega kanala skoraj nobene kapljice ne bodo to pozdravile.Mi smo bili pri okulistu naročil je trikrat na dan masažo,da spraviš ven gnojček,pa kapljice,ki pa jih se ne sme večno dajat.Če se ne bi izboljšalo,bi morali nazaj in nam bi okulist dal napotnico za sondiranje solznega kanala,razširili bi mu kanalček.Na srečo se je stanje izboljšalo ni pa prenehalo.Hudo je le ko je prehlajen.Sicer pa nam je rekel,da bo se solzni kanal širil,ko bo naš Timi rastel,če ne pol pa na širjenje.Poskusi no z masažo,tako kot ti je Jančika svetovala boš videla,da bo boljše.Papa:rozica:

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Diastaza
kokos4 RR

Ali ste imele po porodu tezave z diastazo recti?

Da (56%)

Ne (44%)


Število vseh glasov: 27

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!