|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 9:44:59   
Perlica76
Pozdravljeni!
Pred nakupom vlažilca in ionizatorja,bi želela slišat še vaše nasvete,izkušnje,...kakšnega priporočate,na kaj moram pazit.....
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 9:46:01   
Kerensa*
Moj ionizator stoji na omari. Ugasnjen. Ker od njega ni bilo nobenega efekta, razen trošenja elektrike.

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 11:31:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moj ionizator stoji na omari. Ugasnjen. Ker od njega ni bilo nobenega efekta, razen trošenja elektrike.


enako! user posted image  nama ni velik pomagal..

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 17:14:22   
PinkyGirl
Pred leti so ga imeli starši, je navlekel toliko svinjarije, da je bila prej bela stena za njim kar siva, smo morali beliti. Ni bilo nekega pozitivnega efekta od tiste stvarce.
Vlažilec zraka je pa najboljši kar tisti za na radiator, ene dve leti nazaj je bil v Merkurju ene 7 evrov. Nanj vodo naliješ, v mojega gre dober liter, pa izpari prej kot v dnevu. Pomaga pa ful, ker mam jaz drugače ful probleme s suhim kašljem zaradi preveč suhega zraka. Malo denarja, pa veliko efekta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 17:39:36   
malaMravljica
se najboljse pa je mokro brisaco cez radiator in to veckrat ponovis cez dan.

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 18:14:31   
nusi
mi imamo mokre brisače na radiatorjih. A katera ve kje se dobijo tiste posodice za vodo, ki se obesijo na radiatorje?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 18:15:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nusi
A katera ve kje se dobijo tiste posodice za vodo, ki se obesijo na radiatorje?

Jaz sem jih ravno danes videla v Intersparu in to še full lepe (v obliki živali, različne barve).

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 18:52:17   
nusi
hvala, bomo šli v nabavo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 19:35:30   
Luns
http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/polica.asp%3Fid%3D010803
Mi mamo take pa se super obnesejo.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 20:27:02   
PinkyGirl
Ja, tile timag so super, očitno so se malo podražili user posted image

Imam tudi take za ob strani radiatorja obesit, lepo zgleda, efekta pa nobenega... mi je v 1 dnevu komaj kaj izhlapelo. Ni primerjave.

(odgovor članu Luns)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 21:26:43   
sanelaa
http://www.dormeo.net/dodatki/dormeo-fresh-set.html

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
28.10.2010 22:00:02   
blaža
V Kopru v Obiju sem ga vidla mislim, da je bil fuuuul znižan, tam, ko majo rože zunanji vrt. Mislim, da je bil znižan 70%, nisem pa stopostno sigurna. Je bil pa tam med ostalo zadevo, ki je bla znižana.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
31.10.2010 22:01:04   
Dadi
Še naša izkušnja...

Imamo otroški vlažilec in ionizator Lanaform Charly z aromaterapijo. Jaz sem z njim zelo zadovoljna. Dobila sem ga lani pozimi in smo ga imeli prižganega v otroški sobi,predvsem ponoči, ker je bil res suh zrak. Otroka sta non stop kašljala-ponoči, po uporabi vlažilca se je zadeva zelo spremenila, skoraj kašljanja, boljši zrak itd.

Če kupuješ bodi pozorna da je res ionizator, ker ta oddaja negativne ione, ki vežejo nase viruse, umazanijo iz zraka in da je tih, če ima lučko naj bo diskretna.

Tale Dormeo je pa za en š..t. Ga je svakinja lani kupila in ropota, tako da ga ni mogla met v spalnici niti v dnevni sobi. Letos si je kupila Charlya (teden nazaj je bil v BC-ju v akciji za 60€) in pravi da je čisto druga pesem.
Ker čez mesec dni pričakujemo dojenčka, bom vsekakor tale vlažilec še bolj uporabljala tudi v spalnici. Malo ga bom sem in tja prenašala, pa bo.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vlažilec in ionizator-izkušnje?
1.11.2010 22:06:35   
urshak
Jaz imam vlažilec zraka, tak mali, ki sem ga kupla v sanolaborju, je bil pa zelo učinkovit, ko je bla tamala prehlajena in je ponoči kašljala. Ko sem vklopila vlažilec, se je čez nekaj minut umirila in sladko spala naprej.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
1.11.2010 22:51:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urshak)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




bruchanie in vrtec
kostekova

kaj bi ste kot prvo pomisleli cebi vas otrok zacal bruchat an se slabo pocutil'

sigurno to ima iz vrtca (16%)

nekaj je pojedl (27%)

slaba prechrana (2%)

spet neka viroza (56%)


Število vseh glasov: 313

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!