|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vlaženje zraka
30.12.2005 22:02:52   
pikika
Kakšno mnenje imate glede vlaženja zraka. Ugodna vlažnost naj bi bila tja do 60%, kar je pozimi pri današnji centralni kurjavi in zračenju, nemogoče vzdrževat. Razen...vlažilci na takšen ali drugačen princip. Mi smo nekaj časa vlažili, zdaj nas je pa strah tiste legionarske bolezni. Najprej smo v napravico točili "mehko" vodo iz štirne, danes nič več. Samo še iz pipe. Ali pretiravamo? Kako pa pri vas vzdržujete vlažne noske?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:06:19   
Grascakinja
mokra rjuha na radiatorju, 2x dnevno odprem obe okni v sobi in 15 minut intenzivno zračim, po potrebi odpiram tudi na kip.

(odgovor članu pikika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:06:21   
eva1
kašna pa je legionarska bolezen-nisem še nikoli slišalauser posted image ! Mi ne uporabljamo vlažilcev, ker se mi ne zdi suh zrak, je pa res da 3x na dan vse prezračim, ker drugače nisem srečnauser posted image user posted image user posted image ...pa velika razlika je med hišo in blokom-ko sem živela v bloku je bil vedno suh zrak, v hiši pa tega nikoli ne čutimuser posted image

(odgovor članu pikika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:06:47   
hubi
Z mokro brisačo na radiatorju, pa veliko zračimo stanovanje.

(odgovor članu pikika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:08:18   
mojcadamijan
Kakšno vodo pa kot iz pipe? Mi imamo posodice z vodo na radiatorjih pa večkrat na dan prezračimo stanovanje.
Legionarska bolezen je vrsta bakterijske pljučnice-ali je pri vas pogosta?
Kako to, da uporabljate vodo iz štirne, saj je oporečna.

(odgovor članu pikika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:08:37   
tajš@
Ravno danes sem izvedela fajn recept: na štedilnik daš velik lonec vode (5 do 10 l.), daš vanj pest soli, pustiš da zavre in zakuhaš kamilice. Potem pustiš na minimalnem ognju, da vsa tekočina počasi izhlapeva. Lahko dodaš tudi eterično olje (npr. melisa).
LP

(odgovor članu pikika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vlaženje zraka
30.12.2005 22:33:49   
Anonimen
Tudi nam centralno ogrevanje naredi suh zrak v stanovanju, ampak ne kompliciramo kaj dosti. Skodelica vode na radiatorju, pa en ionizator zraka v kopalnici, kjer ni okna. To je to.

(odgovor članu pikika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vlaženje zraka
31.12.2005 8:37:50   
Maxica
Joj, mi imamo pa obupno obupno suh zrak. Vsako jutro se zbudimo čisto izsušeni, grlo je čisto user posted image . Tako da imamo na radiatorju en lonček z vodo, noter pa vsake tolk časa nakapam kapljice zeliščnega olja 31.
V stanovanju sicer imamo električni vlažilec zraka, vendar v spalnici pač ne, tako da jaz res ne vem, kaj še narediti...Nehati kuriti, pa bo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vlaženje zraka
31.12.2005 13:37:44   
tincci
Mi imamo na radiatorjih lončke z vodo, pa notri dam kapljico evkaliptusovega olja, ker čisti dihala. Imamo pa vseeno skos trde muce v nosih user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?