|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 19:39:15   
Nati-1
Hojla,

Naša punčka je v nedeljo zvečer dobila visoko vročino okoli 39, smo zbijali s calpolom, v pon. in torek smo bili pri zdravniku - vročina 39,5, pa so rekli, da gre le za virozo. Še naprej zbijamo vročino, a zraste do 39,5, tako da se mi zdi Calpol neučinkovit, saj bi morala vročina v 3 dneh pasti. Mislim, da je to že razlog za skrb. Ali mi svetujete da grem jutri zjutraj spet k zdravniku in zahtevam odvzem krvi? Res me že zelo skrbi. Ali morda katera ve za kaj naj bi šlo? Vsakega nasveta ali izkušnje mamic bom nadvse vesela.
Hvala že vnaprej za odgovore.

Lep večer,
Nati
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 19:46:28   
lan
Jaz bi jo jutri še enkrat peljala k zdravniku,zihr je zihr.
Upam,da bo vse OK.

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:00:04   
NinaŠ
Ali ima še kake druge znake bolezni (viroze) - kašelj, smrkavost..?
Jaz bi jo jutri še enkrat peljala k zdravniku in zahtevala pregled krvi in urina.
Čimprej se pozdravita!
LP

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:03:46   
pi
Poskusi s sirupom Naprosyn proti vročini. Tudi moji pončki ni Calpol nič pomagal pa mi je prijatelj pediater svetoval ta sirup in ji je takoj pomagal.

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:07:32   
malika
Kar pojdita do zdravnika, če ne bo bolje

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:11:58   
pi
Si jo že poskusila skopat v vodi, mislim da bo čisto zadosti če bo voda imela 37 stopinj, če ima 39 vročine, premrzla tudi ne sme biti, že to bo velik šok za njo.

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.1.2005 20:26:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nati-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:32:02   
Nati-1
Hojla!

Hvala vsem za nasvete in lepe želje.
Ja punčka je stara 15 mesecev, tudi kašlja in smrka, ima vneto grlo. Ker ima refluks, so urin kontrolirali, pa so bili izvidi v mejah normale, tako da za uroinfekt na srečo ne gre.
Ja se mi pa zelo smili ubožica, tako da bova šli jutri zjutraj nazaj k zdravniku in zahtevali še odvzem krvi.
Že sicer je pri bolj drobnih in neješčih otrocih, zato jo taka visoka vročina, ko ne more jesti in slabo pije še bolj utrudi.

Hvala še enkrat vsem za nasvete in lepe želje in lep večer še naprej,

Nati

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 20:32:40   
Anonimen
Moj Tibor je imel enkrat kakih 5 dni vročino okrog 40, komaj smo jo uspeli kaj zbiti. Grozno. Dežurala sem podnevi in ponoči. Pa je bila samo viroza. Sem bila pa kar malo jezna, da mi ni zdravnica, ko sem bila tam, rekla, da tak tip viroze trenutno razsaja in da imajo vsi oboleli otroci toliko dni tako hudo vročino. Saj sem tako kot ti premišljevala, kaj vse drugega bi lahko bilo.

(odgovor članu Nati-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 22:02:06   
Taša
Moji dve dekleti sta komaj prišli k sebi... Cel prejšnji teden sta samo kuhali-40 stopinj vročine... 3x sem bila pri zdravniku pa je na koncu po vseh caramonijah ugotovila samo virozo......Vročina pri obez je trajala cca. 6 dni in se je gibala med 38-40,5 stopinj.....

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
19.1.2005 22:43:51   
Gina
Moj Dan vedno ko ima virozo kuha čez 40. In to lahko traja 1 dan, ali pa 7. Jaz se ne bom nikoli navadila bit skulirana med tako visoko vročino, ampak sem se pa naučila, da tako je in da moram počakat. Viroze so pač take.
Če te pa preveč skrbi in če se ti zdi z otrokom kaj preveč narobe, pa le pojdi nazaj.

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
20.1.2005 11:06:53   
Nati-1
Pozdravljene mamice,

Najlepša hvala vsem za nasvete in odgovore. Ker je naši Lani vročina ponoči spet narasla na 39,5 in Calpol ni deloval, smo zjutraj obiskali zdravnico.
Ugotovila je gnojno angino, tako da smo dobili antibiotik Hiconcil in se sedaj cajtamo doma. Upam, da ji bo to pomagalo in bo spet kmalu zdrava.
Ja te visoke vročine res utrudijo naše malčke.

Vsem mamicam in njihovim sončkom želim veliko zdravja, tistim, ki so že bolani pa da se hitro pozdravijo.

Lepo se imejte!:sloncek:

Nati

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Visoka vročina - ali naj gremo spet k zdravniku?
20.1.2005 22:15:29   
Gina
Upam, da si zamenjala zdravnico....ker če pa pljučnico spregleda....

(odgovor članu Nati-1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




gosta hrana
Evica22

kdaj ste začele uvajati gosto hrano?

pri treh mesecih (14%)

pri štirih mesecih (25%)

pri petih mesecih (26%)

pri šestih mesecih (35%)


Število vseh glasov: 692

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!