|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viseča "posteljica" za dojenčka
29.5.2009 10:57:35   
cowgirl
Na internetu in na potovanju po Aziji sem zasledila takele posteljice http://www.moffii.com/
ali tole
http://www.ambybaby.com/

Baje blagodejno vplivajo na spanje in da dojenčki bolje in dalj časa (količinsko) spijo v njih. V kar sploh ne dvomim, saj le "razviti" svet polaga otročke v lesene postelje z jogijem. Ostali jih imajo ali ob sebi (Afrika) ali v visečih mrežah: J. Amerika, Azija...

Ste jih pri nas tudi kje že videli, kupili, sprobali?





_____________________________

Carpe diem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
29.5.2009 11:04:00   
Anonimen
zanimiva stvar....
samo mene bolj zanima, kako ga potem, ko to viseco posteljico preraste , navadis na fixno posteljo z jogijemuser posted image

(odgovor članu cowgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
29.5.2009 12:26:30   
bskrle
Zanimivo. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
29.5.2009 12:29:37   
piko12
Zibka tud visi. Pa ene take viseče posteljice kot košare za voziček tudi obstajajo. Res pa da je trdo dno. Moj se je imel čist fajn noter. (v zibki namreč).

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
29.5.2009 13:49:01   
mimi30
v ekokamro poglej, tam imaš na voljo viseče mreže za dojenčke...zelo podobno...mi jo imamo in jo uporabljamo čez dan za počivanje, guncanje,...prav fajn zadeva

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
23.11.2010 15:26:58   
cowgirl
končno sem jih našla tudi v sloveniji. tudi če je naša mala velika že eno leto in še malo bo pa za naslednjega:
http://kakadu.si/8-visece-mreze

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Viseča "posteljica" za dojenčka
23.11.2010 17:58:13   
nusi
no, jaz sem si pogledala prvi link in filmček. Zdeva je sicer luštna, ampak otrok je notri trdo povrit, leži na hrbtu in glavo ima fiksirano, raje ne pomislim kaj se zgodi ko bruhne in ni nikogar zraven user posted image .  Si ga ne bi upala tako pusit.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?