|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vetrovne kapljice
5.1.2007 13:35:23   
Maleal
A se jih da dobit še vedno samo na koroškem ali jih že prodajajo v drugih lekarnah?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vetrovne kapljice
5.1.2007 13:44:37   
majda12
LP!Mi smo na začetku imeli kaplice koroških lekarn,pa niso kaj bistveno pomagale,tako,da smo kupili Sab Simplex te dam samo enkrat na dan,če ga zvija po 10kaplic na žličko z malo čaja in kar med dojenjem,,poleg tega spijem vsak dan eno šalico koprovega čaja in tudi to pride preko mleka do njega,tako,da zdaj spušča vetrove kot velik poskusi boš videla.user posted image user posted image    

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vetrovne kapljice
5.1.2007 14:02:14   
petraz
Nam niso pomagale druge kapljice, ko iz Avstrijo. Če se ne motim se jim reče Lefaxin in res pomagajo, tudi sedaj razmišljamo o teh, samo nekoga moramo prositi, da nam jih prinese.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vetrovne kapljice
6.1.2007 11:12:45   
miska2004
Oj,
zdaj ne vem a so to iste kapljice kot kapljice proti krčem?! Kapljice proti krčem imajo v lekarni v WTCju - sicer od gorenjskih oz. tržiških lekarn, ampak so po receptu koroških lekarn. Preverjeno delujejo!
Mi smo probali Antiflat (avstrijske), pa ni nič pomagalo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vetrovne kapljice
6.1.2007 12:02:49   
dinozaver
Mi smo bili v lekarni v avstriji, pa sem hotel imeti lefaxin in dobil sem antiflat in zraven pojasnilo da je to lefaxin od drugega proizvajalca z istimi sestavinam.

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vetrovne kapljice
6.1.2007 20:13:22   
sisi80
Če bi rada striktno koroške, lahko pokličeš v lekarno, pa ti jih pošljejo na dom.

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vetrovne kapljice
6.1.2007 21:24:43   
ZALA ADL
Mi smo mel Sab Simplex, pa Koroške, pa une iz WTC in avstrijske. Najbolj so pomagale kaplice Babynos iz Avstrije.

(odgovor članu sisi80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vetrovne kapljice
7.1.2007 17:19:26   
ms3
se mi zdi, da imajo kar v vsaki lekarni kakšno različico - malo povprašaj. drugače pa so tudi nam najbol pomagale samo lefaxin in avstrije.
po drugi strani se mi pa zdi, da naši user posted image user posted image   itak nobene niso kaj dosti ne pomagajo in je zato nisem hotela pretirano futrati s kemikalijemi.

(odgovor članu ZALA ADL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vetrovne kapljice
7.1.2007 19:01:38   
SAJA
Mi smo uporablal kar sirup proti krčem,ki je po sestavi skoraj isti kot te koroške kapljice in je pomagalo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vetrovne kapljice
8.1.2007 15:31:04   
MH0
Pri nas se je Antiflat lepo obnesel in sicer v kombinaciji z novalac-om AC1. Pa saj takoj vidiš, da se po dodanem antiflatu mleko veliko manj ali sploh ne peni, če pa je še kaka druga poanta kot preprečevanje pen, pa ne vem.

(odgovor članu SAJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vetrovne kapljice
10.1.2007 19:31:09   
ta.nja
Mojemu sinčku te naše kapljice prav nič ne pomagajo. Zdaj že cel teden hudo joka po dve, tri ure in to samo zvečer user posted image  (tako da ostane skoraj brez glasu). Ali bi mi lahko kdo poslal-prodal (če jih ima viška te avstrijske-LEFAXIN) da bi probala še to varjanto. Ker smo trenutno zelo na tesnem s časom jih ne morem iti iskat.
Lp Tanja

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vetrovne kapljice
10.1.2007 19:57:12   
mtina
Reakcija na kapljice se pokaže šele po enem tednu.

Kaj pa Sab Simplex?

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vetrovne kapljice
10.1.2007 21:25:21   
Leone
Gorenjske lekarne jih delajo po isti recepturi kot Koroške (še okus je isti), dobi se jih pa tudi v drugih lekarnah.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?