|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vetrovi
5.11.2004 11:32:09   
Bejba
Naš sonček ima zadnje dni hude težave z vetrovi. Ko ga napenja se začne jokati, ko prdne pa je v hipu tišina in takoj spi naprej.
Ali so to že kolike (krči)ali je kaj drugega? Imam kapljice proti krčem Sab Simplex. Ali jih katera pozna? So v redu? Kaj pa komarčkov čaj?
Vse bi naredila, da bi mu olajšala to trplenje.

Hvala za nasvete in čim manj težavic vam želim.

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vetrovi
5.11.2004 12:12:46   
mammika
Če ga dajejo vetrovi je najboljša telovadba.S tem mu pomagaš in olajšaš njegovo mučenje.Lepo ga odvij in z nogicami malo potelovadi tako da jih skrčiš do trebuha in nazaj .Pa tud v polkrogu jih tako razgibavaj.Ne znam čist točno opisat ampak sej sigurno obstaja kaki link.
Nama je to ful pomagal.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vetrovi
5.11.2004 12:20:47   
dory
Jaz sem mu dajala kuminov sirup...res da je po tem zelo prdel,a mu je vse skupaj malo olajsalo tezave...ceprav smo se s krci borili skoraj tri mesece, pa ni nic pomagalo :(...le cas je naredil svoje,tako da do takrat pa veliko potrpljenja

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vetrovi
5.11.2004 12:22:44   
saba01
OJLA!
Najprej dobrodošla med nami in našimi sončeki,ki trpijo za kolikami.Tudi mi imamo težave.Ko so se začele smo kupili kapljice sab simplex a ni bilo učinka.Tudi patronažna sestra nam jih je odsvetovala,češ da lahko imajo otroci,ko so malo večji hude težave z zaprtostjo.Tako ,da smo nabavli lefaxin in malo oblažili kolike.Zraven pa dajemo komarčkov čaj.


LP ,pa čim manj kolik!:rozica:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vetrovi
5.11.2004 12:38:17   
BARBARA R.
Kot pravi mammika in pa masiranje trebuha v smeri urinega kazalca.Mi smo poskusili vse mogoče sirupe pa ni bilo nič od tega,po SabSimplex-u je pa še bolj bruhala.
Potrpljenje!!!!!!!!!!!!pričakuj težave še kakšna 2 meseca.

:muca:

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vetrovi
5.11.2004 12:43:29   
žorž
Jaz sem dobil nasvet, naj dam svojega škratka na trebušček in ga masiram po hrbtu. Zaenkrat delno deluje; je pa bogi :( Pa patronažna je rekla, naj popijem vsaj 1l bebi čaja na dan; to baje pomaga pri dojenih otrocih.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vetrovi
5.11.2004 13:06:02   
filipinka
Jaz sem pa kupila Vetrovne kapljice od Koroških lekarn (če lepo prosiš ti jih pošljejo po pošti). Včeraj sem mu dala par kapljic in danes je res O.K., pa ne vem čeravno zaradi kapljic!!! Poskušati je pa treba!
V.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vetrovi
5.11.2004 13:06:16   
Anja167
To niso kolike, so pa krčki. Kolike boš spoznala, ko (če) bo zares hudo jokal, vsak dan ob isti uri in malo dalj časa. Oboje, kapljice in čaj, otroku lahko pomaga, lahko pa mu tudi ne. Jaz še zdaj ne vem, ali je sploh bilo kaj bolje. Poskusi, boš videla. Naš je Sab simplex rad jedel, ampak jaz nisem prav zaupala kemiji - čeprav najbrž ni nič takega - in ko smo jih res nehali dajati, ni bilo nič drugače. Ne vem, mogoče je bil že toliko star, da je že tako ali tako vse minilo. Iztegovanje in krčenje nogic pa res zelo pomaga. Prav hecno je, kako prdnejo vsakič, ko jim pokrčiš kolena. :)- Saj bo. Vsakič je enkrat manj!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vetrovi
5.11.2004 14:08:49   
limaš
Mi sicer nismo imeli nikakršnih hudih krčev, mogoče en slab mesec, nam je pa pomagal čaj Plantex:bravo:, ki je pakiran v majhnih vrečkah in ena vrečka je za enkratno uporabo. Poskusi, mogoče mu sprazni pline:zmeden:...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vetrovi
5.11.2004 19:21:40   
Bela
Pri našemu Boru ni pomagalo nobeno zdravilo ne masaža, ne čaji...
Olajšal si je samo takrat ko sem si ga položila z njegovim trebuščkom na moj trebuh.
Tako ga je pomirilo in bolečine so izginile...pa je šel ninkat v košarico.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




spanje
tailor

ob kateri uri hodijo vaši otroci spat?

ob 19h (15%)

ob 20h (42%)

ob 21h (29%)

0b 22h (8%)

ob 23h (3%)

drugo (2%)


Število vseh glasov: 453

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!