|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost ploda
10.11.2009 12:25:15   
bobi83
Pozdravljene!
Včeraj sem bila na ultrazvoku in bila v 9 tednu + 3 dni. Plodek je velik 21 mm. Prebrala sem, da je plod v 9 tednu velik približno 23 mm. Skrbi me, da ni premajhen, čeprav piše, da so lahko odstopanja. Z mano je načeloma vse ok, le v zadnjih dneh sem nekoliko prehlajena in močno kašljam.
Je mogoče imela kakšne podobne težave, oz. je njen plod meril toliko?
LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velikost ploda
10.11.2009 12:40:18   
valentinčica30
Če bi bilo kaj narobe bi ti G ziher povedal. Moje malo bitje ima tut nesorazmerne mere že ves čas, toda kaj ko smo tudi ljudje različni. Dokler srček bije in plod raste ni panike, pogumno naprej.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobi83)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velikost ploda
10.11.2009 12:56:09   
gapii27
oj

to je sam statistika....nismo vsi po JUS-u....tak da realnost je druga zgodba kot v knjgiuser posted image


(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost ploda
10.11.2009 12:59:33   
somic
ne obremenjuj se, tudi pri meni je bilo in je še vedno tako.

brez strahu in srečno!

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost ploda
13.11.2009 13:53:15   
bobi83
Hvala punce!
Danes končno poveva staršem, da bodo postali nonoti in none :D
Pripravila sva jim prav posebno presenečenje. Povabila smo jih na večerjo... namesto sladice pa bojo na krožniku dobili vizitko v kateri je slikica in ultrazvoka user posted image

LP vsem!

(odgovor članu bobi83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velikost ploda
17.11.2009 12:20:25   
ajči
Halo naprimer jaz sem v 9t4d pa je moj plod velik 29,00mm tako,da to je resnično razlika vsakega posameznika...nič narobe meni se tudi zdi ,da še sploh nimam nič trebuha pa nič zato še se ga bomo nanosile;)))

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!