|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost obrokov
29.3.2012 11:01:13   
hani bani
naša punca je stara 6 tednov in me nekaj muči.
ker nimam mleka se hraniva po flaški...do sedaj sva imele aptamil1 vendar se mi je zdelo da jo malo zapira zato sva prešaltale na hipp combiotic (probiotik).
čudno se mi zdi da mi je prej pila nekje na 2h po 60-80ml mleka zdaj mi pa že 4 dni štrajka in mi pije nekje po 30-40ml s tem da je včeraj spila 1 obrok za 60 in potem vse zbruhala :( sicer sva na novem mleku šele 2 dni. li je še katera imela take probleme oz mi zna katera povedat kaj se dogaja?

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 29.3.2012 18:51:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VELIKOST OBROKOV??
29.3.2012 12:40:50   
Anonimen
Mogoče ima pa Hippovega prej dovolj, ker Hippovo mleko je bolj gosto in nasitno.

(odgovor članu hani bani)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VELIKOST OBROKOV??
29.3.2012 16:13:47   
kajajaka
Ali pa je Hippovo mleko drugačnega okusa kot Aptamil in ji ne paše user posted image
tudi dojenčki namreč zelo dobro okušajo in jim ni vse všeč (no, to se bolj opazi pri dojenih otrocih, saj materino mleko spreminja okus glede na hrano...)

Jaz 2-mesečno deklico delno dojim, dodajam pa Novalac 1 in nimam problemov.
Pri prvi hčerki sem pa tudi sprobala Aptamil (jo je zapiral) in hipp... ampak se mi zdi, da se je najbolj obnesel Novalac. Cena je pa sedaj tudi že skoraj enaka. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost obrokov
30.3.2012 9:10:02   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: hani bani

naša punca je stara 6 tednov in me nekaj muči.
ker nimam mleka se hraniva po flaški...do sedaj sva imele aptamil1 vendar se mi je zdelo da jo malo zapira zato sva prešaltale na hipp combiotic (probiotik).
čudno se mi zdi da mi je prej pila nekje na 2h po 60-80ml mleka zdaj mi pa že 4 dni štrajka in mi pije nekje po 30-40ml s tem da je včeraj spila 1 obrok za 60 in potem vse zbruhala :( sicer sva na novem mleku šele 2 dni. li je še katera imela take probleme oz mi zna katera povedat kaj se dogaja?


Za nasvet lahko vprašaš patronažno tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/aleksandra-mernik-merc_7

in pa svetovalko za prehrano tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mojca-kurent_50

Obe ti bosta hitro odgovorili in dali kak nasvet.

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost obrokov
30.3.2012 9:28:46   
malla20
SMO MEL PODOBNE PROBLEME SAM DA JE PR NAS BIL NAJPREJ APTAMIL COMFORT POL NOVALAC PA NATO HIPP PA SE NI NČ OBNESL SAM ŠE BOL JE BLA ZAPRTA ZDEJ KO MAMO PA APTAMIL1 JE PA DOST BOLŠ.

(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velikost obrokov
30.3.2012 9:31:27   
malla20
PA TUD MOJA JE MANJ POJEDLAKO JE BLO HIPOVO MLEKO....DRUGAČE PA PRAVIJO DA JE PRI DOJENČKIH KI JIH HRANIMO Z MLEČNIMI FORMULAMI BOLJ POGOSTO....


(odgovor članu hani bani)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Nosečke in COVID.
пеперутка16

Nosečke, ste se cepile proti COVID?

Da. (29%)

Ne. (71%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!