|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
23.6.2007 15:47:02   
blue sky
Živjo,

enkrat sem nekje zasledila, da je možno dokupiti ta varovalni obroč (držalo, ograjico ali kakorkoli se že reče). Problem je v tem, da ga v Sloveniji ni za dobiti, ampak samo v Avstriji.
Ali mogoče katera ve, kje v Avstriji prodajajo te Quinnyeve obroče?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
23.6.2007 20:53:01   
metkica1
Mislim, da se ga da naročiti preko e-baya. Pride okrog 20€ + poštnina 20€.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
23.6.2007 21:55:02   
pikapolona2
no  ko pa to njadem pa takoj kupim...ker mi gre res na jetra da nima obroča....sm pa tole prvič slišala???

blue sky ko najdeš mi plis sporoči na ZS
P

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
23.6.2007 22:08:12   
blue sky
Metkica, hvala. Sem že našla in bom naročila.
evo, Pikapolona, lahko pogledaš na: http://search.ebay.de/FRONTBUGEL-FUR-QUINNY_W0QQ_trksidZm37QQa14ZQ2d24QQa54ZQ2d24QQalistZa54Q2ca3801Q2ca14QQcatrefZC6QQcoactionZcompareQQcoentrypageZsearchQQcopagenumZ1QQfposZPostleitzahlQQfromZR10QQfsooZ1QQfsopZ3QQftrtZ1QQftrvZ1QQga10244Z10425QQgcsZ1932QQpf_queryZFRONTBQdcGELQ20FQdcRQ20Q51UINNYQQpfidZ2724QQpfmodeZ1QQsabfmtsZ1QQsacatZQ2d1QQsadisZ200QQsaobfmtsZinsifQQsargnZQ2d1QQsaslcZ3QQsatitleZFRONTBQdcGELQ20FQdcRQ20Q51UINNYQQsbrftogZ1QQsofocusZbs

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
23.6.2007 22:26:26   
žarnica
punce, a se je katera zdaj 100% odločila,da bo naročila ta obroč? Ker sama ne razumem nemško, bi bilo možno,da bi ena še zame naročila,pa pošljem denar in si deliva poštnino?user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
24.6.2007 14:27:55   
pikapolona2
jst sm se odločla...sam glede na 20 EUR poštnine.....bi ga jst raje v kompaniji naročila pa si delimo poštnino.....tole nemščino bom pa že dešifrirala....
če je ktera 100% naj mi piše na ZS pa se bomo zmenile
P

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
3.7.2007 7:40:25   
pikapolona2
ženske moje...tile švabi se sploh nič neoglasijo....sem jim pisala....zdej se pa morm spravit da jih poskusim še poklicat....sporočim dalje
P

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varovalni obroč za voziček Quinny Speedi
22.8.2007 21:04:50   
katra55
Sem ga naročila preko nemškega ebaya, plačala sem 20EUR+12EUR poštnina. Imeli pa ga bodo tudi tukaj: http://soncek.si/si/vozicki/quinny/speedi-g1568.shtml

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?