|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 13:04:53   
krokos
Kje bi lahko kupili varovalno ograjico za posteljo, ki bi bila res v redu? Ima kdo kakšne izkušnje? Kaj priporočate?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 14:41:54   
krokos
Kaj res nihče nima oziroma ne uporablja kakšne takšne ograjice?

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 14:58:42   
Mesečnica
Oba otroka imata tole:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158977

Nam se dobro obnese. Eno smo kupili v Toys'r'us, drugo pa v Lidlu (enkrat so jo imeli v akciji) - obe sta bili cenejši kot v BC.

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 15:00:18   
sazi
v TEJ temi je nekaj tudi o ograjicah

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 15:14:25   
Jessy
Mi smo kupili sobo od Malega Princa in tam vzeli tudi ograjo. Nam je zelo všeč, saj se privije na stranico postelje, tako da ni variante, da pade stran. Sta pa dve izvedbi. Ena je polkrožna, druga pa z ravno stranico. Mi smo vzeli ravno, ker ne more pasti vmes.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Varovalna ograja za posteljo
12.7.2010 20:18:19   
jakaracman
Mi mamo to iz BC in je OK.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 7:03:27   
krokos
Hvala vsem za odgovore - bomo pogledali, če se kje da dobiti tista iz BC-ja kaj ceneje, drugače pa bomo šli kar tja po njo.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 7:22:58   
Anonimen
Mi imamo leseno Ikeino, ker za take kot je ta iz BC med jogijem in stranico postelje ni prostora. Smo super zadovoljni s funkcionalnostjo, izgledom in ceno.

(odgovor članu krokos)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 7:57:19   
kalbo
Greš v Bauhaus kupiš tri lepo obdelane deske, malo zmeriš malo zvrtaš in je ograjica tu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 7:58:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Greš v Bauhaus kupiš tri lepo obdelane deske, malo zmeriš malo zvrtaš in je ograjica tu.

Dvomim, da prideš za 7 oz. 8€ skozi user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 8:34:46   
kalbo
Če rabiš samo ograjico, prištej tem 8€ še pot tja in nazaj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Varovalna ograja za posteljo
13.7.2010 8:39:56   
Anonimen
Ah je tu v Sloveniji še kljub temu toliko dobrih ljudi, da res ne rabim samo po to gor hodit ... sem napisala na forum in še isti dan se mi je javil nekdo, da gre čez 2 dni mimo Celovca in se lahko v Ikei ustavi ... no in čez 2 dni sem imela ograjico doma ... dala sem tipsonu 10€ pa šeeno taveliko Milko in je bilo to to.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?