|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V skrbeh - znak nosečnosti čez noč izginil
5.12.2009 9:10:45   
Anonimen
Zaenkrat bi rada ostala anonimna, ker imam za sabo že 3ss.Sedaj sem noseča 5t4d.Imam, pa eno vprašanje...Čez noč so me prenehale boleti prsa...Pa me skrbi,da je to slab znak...Ali ima katera izkušnje s tem?Hvala za odgovor...

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 5.12.2009 22:59:02 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V skrbeh
5.12.2009 9:15:06   
Jada82
Hoy! Jah, mene so tudi kar naenkrat prenehale boleti, ampak mislim, da kasneje ... v kakšnem 13. tednu. Ampak pač tudi čez noč.
Mislim pa, da to ne bi smel biti pokazatelj kakšnega ss, ker pravijo, da tudi če imaš splav, imaš lahko še vse znake nosečnosti ... torej boleče prsi itd. Se mi zdi, da so ti znaki zgolj bolj pokazatelj, da vemo, da smo zanosile ... Tako da, počakaj na pregled, če nimaš nobenih izcedkov in se ne obremenjuj!

Želim ti pa najboljše!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V skrbeh
5.12.2009 9:17:51   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zaenkrat bi rada ostala anonimna, ker imam za sabo že 3ss.Sedaj sem noseča 5t4d.Imam, pa eno vprašanje...Čez noč so me prenehale boleti prsa...Pa me skrbi,da je to slab znak...Ali ima katera izkušnje s tem?Hvala za odgovor...


Moji edini nosečniški znaki so bile bolj napete prsi in pa občasne slabosti in vse se je nehalo kar čez noč. Ker sem nekje prebrala, da lahko to pomeni ss, sem zagnala paniko, ampak je bilo vse v redu. Tako da kar pogumno! Srečno! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V skrbeh
5.12.2009 9:22:44   
janapan
Tudi jaz te razumem, za mano sta 2 ss, sedaj ap sem 19 tednov noseča. Ko sem tokrat zanosila sem bla zelo negativnih misli - sicer sem si že vnaprej rekla da bo kar bo...ampak saj vemo da razočaranje še kako boli.....Enostavno sem si mislila da nisem noseča do prvega pregleda ko sem videla najino pikico. Prvi pregled mi je dala v 10 tedno...pa sem kar pustila da je tako...vedela sem da tudi če bom imela pregled prej če bom imela spet ss ga bom in mi nihče ne more pomagat....no pa se je izteklo lepo zaenkrat  (držim pesti) Moram ti povedati da ti grozni občutki niso ponehali do nuhalne svetline, ko je bil opravljen malo natančnejši uz pregled in mi je zdravnica- kot bi vedela za moje psihično stanje v nedogled ponavljala kako je vse ok in kako je dojenček lep...No potem je pa šlo počutje samo še navzgor.

Aja pa še to v 15  tednu sem začela krvaveti(zaradi vnetja) me je hmal kap....kar podoživljela sem kar se mi je zgodilo, in ker otročička takrat še nisem čutila sem si na vrat na nos kupila angel sounds......mi ni niti za cent žal.....stoprocentno me je pomirilo ko sem lahko kadarkoli sem bila v skrbeh poslušala otročičkov srček...

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V skrbeh
5.12.2009 9:24:30   
janapan
Aja pa še nekkaj ...pri obeh ss mi niso ponehali nosečniški znaki....

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V skrbeh
5.12.2009 9:41:29   
Anonimen
Punce hvala ste me kar malo pomirile.Do sedaj sem imela vedno rjave izcedke nato, pa se je končalo z 3ss.Izcedkov nimam sem, pa bila predvčerajšnjem pri G in se je videla že GV ( 6,5mm).Dobila sem tudi Uterogestan.Upajmo na najboljše...

Ali so vam, ki ste imele več ss-ov kdaj ugotovili kaj je šlo narobe?Za sabo imam odstranitev pregrade, zdravljeni povišan prolaktin.Pregrada naj bi bila odstranjena v celoti, izvidi prolaktina pa so sedaj tudi ok...



(odgovor članu janapan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V skrbeh
5.12.2009 12:02:48   
janapan
Pri meni niso iskali vzrokov....baje neključje. Imam pa že eno hčerko staro 2,5 leti, kjer je vse potekalo bp....tako, da se pri dveh ss jih še niso odločili za dodatne preglede...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Kdaj greste najraje na dopust
Spark



pozimi (7%)

poleti (85%)

ne morem se odločiti (7%)


Število vseh glasov: 260

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!