|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VIRUS ALI???
21.11.2007 16:22:32   
tisa80
Pri mojem 7 mesečniku se je včeraj dvignila vročina,dobil je drisko in tudi bruha.Poklicala sem v zdravstveni dom in so mi povedali naj samo veliko pije.Danes je drugi dan in driska še vedno ne pojenja pa tudi bruhanje in vročina ne.Ima katera podobne izkušnje in koliko časa to traja.Je rekla zdravnica da nima kaj naredit in da naj samo veliko pije.Skrbi me tudi zaradi vročine,saj je skoz v nihanju med 38 in 39.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VIRUS ALI???
21.11.2007 16:27:38   
tančica
Naš je tako fasal rotavirus, sicer je samo bruhal, vročine pa ni imel prav veliko. Nobenega zdravila ni, samo veliko tekočine, za jest mu tud nism glih velik dajala, bl piškotke pa čajčka...sj veš bolj lahko hrano. Po dveh treh dneh je bil dober. Samo ko sem jest klicala P je rekel naj se kr pridemo pokazat in smo dal preiskat kri za vsak slučaj. Imam na srečo ful dobrga P.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VIRUS ALI???
21.11.2007 16:42:10   
živa
Če ti ne bo pil, pojdi nujno k pediatru. Meni je moj takrat enoletnik dehidriral in sva pristala na infekcijski na infuziji.

Lp,

živa

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VIRUS ALI???
21.11.2007 16:54:11   
tisa80
Ja čaja noče nič pit zelo rad pa pije novalak sedaj ne vem a če pije mleko je ravno tako dobroali mor nujno čaj. Ko mu dam čaj po žlički ga ne mara in če se mu zaleti začne takoj bruhat.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VIRUS ALI???
21.11.2007 17:23:59   
BaByGiRl
Daj mu katerokoli tekočino. če boš opazila, da ima pleničko par ur suho, kar ponavadi ni v navadi ( suho beri , ne polulano ) pojdita k zdravniku. pazi na dehidracijo. Še par dni pa bosta dobra.

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VIRUS ALI???
21.11.2007 21:43:50   
duhica
Tkočino, ki jo bo maral, amapk nujno po požirkih oz. enih 5 ml na 5 min. Tako smo mi pri naši delali, ko je mela rotavirus. pa bit pozorna na suha usta, suho pleničko. Ja, pa jaz bi najbrž kar k zdravniku šla s tako malim, ker je pač dehidracija problem. Pa da boste čim prej zdravi!

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VIRUS ALI???
22.11.2007 18:45:13   
erna14
v dm dobis hipp 200 sok proti driski,baje je super.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VIRUS ALI???
22.11.2007 18:48:21   
Anonimen
Jaz bi ga šla na tvojem mestu vseeno pokazat, za vsak slučaj, da ne pride do dehidracije.

(odgovor članu erna14)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?