|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uv majčka
29.5.2012 10:59:31   
Tutan
A ima kdo idejo, kje pri nas prodajajo kakšne luštne UV zaščitne surf majčke (za 5letnika).
Next vem, da jih ima - ampak trenutno nimam kaj za naročat, za jeseni ne bom zdaj, ker bo mali zrastel, zato za en kompletek - ne vem, če se mi da komplicirat, pa poštnina. Ok, zadnja opcija.
Pregledala že Intersport - nimajo, Sport Direct - imajo za odrasle, Babycenter - imajo za otroke tja do nekje 98, kar nam je malo. Mi rabimo 116/122.
Najraje bi kupila novo, ampak če ne bo šlo drugače...če ima katera kakšno rabljeno (za primerno ceno) prodat, jo z veseljem odkupim, če je ohranjena. Ni važno zdaj, da je neka znamka, samo da je načeloma lepa in ohranjena user posted image
H&Ma nimam kje v bližini, da bi šla počekirat, samo če je katera videla, se potem tudi zapeljem.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:01:44   
LittleSun
poglej tukaj: http://konfidence.si/node/29
http://konfidence.si/node/36

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:06:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

A ima kdo idejo, kje pri nas prodajajo kakšne luštne UV zaščitne surf majčke (za 5letnika).
Next vem, da jih ima - ampak trenutno nimam kaj za naročat, za jeseni ne bom zdaj, ker bo mali zrastel, zato za en kompletek - ne vem, če se mi da komplicirat, pa poštnina. Ok, zadnja opcija.

btw - next nima poštnine, že kak mesec ne, tako da se tudi za eno majčko splačauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:09:24   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

A ima kdo idejo, kje pri nas prodajajo kakšne luštne UV zaščitne surf majčke (za 5letnika).
Next vem, da jih ima - ampak trenutno nimam kaj za naročat, za jeseni ne bom zdaj, ker bo mali zrastel, zato za en kompletek - ne vem, če se mi da komplicirat, pa poštnina. Ok, zadnja opcija.

btw - next nima poštnine, že kak mesec ne, tako da se tudi za eno majčko splačauser posted image


A res al kaj user posted image - čekiram! :)

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:10:10   
susica
pred časom jih je imel hofer, pojdi pogleda če bi se še kaj našlo.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:17:58   
Nina00
2-3 tedne nazaj sem jo kupila v H&M. Pokliči v najbližjega, če imajo še.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uv majčka
29.5.2012 11:39:06   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

A ima kdo idejo, kje pri nas prodajajo kakšne luštne UV zaščitne surf majčke (za 5letnika).
Next vem, da jih ima - ampak trenutno nimam kaj za naročat, za jeseni ne bom zdaj, ker bo mali zrastel, zato za en kompletek - ne vem, če se mi da komplicirat, pa poštnina. Ok, zadnja opcija.

btw - next nima poštnine, že kak mesec ne, tako da se tudi za eno majčko splačauser posted image


A res al kaj user posted image - čekiram! :)


ja ja, že par mesecev sigurno user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uv majčka
29.5.2012 12:46:17   
Janya
Lani so jih imeli v hali 12 -BTC-v kleti, je ena športna trgovina

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uv majčka
29.5.2012 16:43:11   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

A ima kdo idejo, kje pri nas prodajajo kakšne luštne UV zaščitne surf majčke (za 5letnika).
Next vem, da jih ima - ampak trenutno nimam kaj za naročat, za jeseni ne bom zdaj, ker bo mali zrastel, zato za en kompletek - ne vem, če se mi da komplicirat, pa poštnina. Ok, zadnja opcija.

btw - next nima poštnine, že kak mesec ne, tako da se tudi za eno majčko splačauser posted image


A res al kaj user posted image - čekiram! :)


ja ja, že par mesecev sigurno user posted image

Edina smola, da teh "luštnih" UV majčk v tej številki že od 2. dneva odkar so dali gor kolekcijo (nekje v februarju) nimajo.
Jaz sem naročila preko E-baya.
V Slo nisem nič našla - no, razen za takšno ceno, da me je na rit vrglo.

Evo - tako mamo: http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-FABRIC-TAGS-BOYS-MICKEY-MOUSE-UV-SWIM-SET-T-SHIRT-SHORTS-HAT-/221036504646?pt=UK_Boys_Swimwear&vti=Size%095+-+6+Years&hash=item7917db8245 (tale ne pošilja v SLO, ne da se mi zdej iskat druge)

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 29.5.2012 16:44:59 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uv majčka
29.5.2012 19:10:52   
*bubi*
Majčke sem videla tudi v Tušu.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uv majčka
29.5.2012 20:18:21   
urshak
jaz sem jo kupla v REHI, pa klobuk tudi

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uv majčka
31.5.2012 14:16:51   
dreamhorse
Majčke in hlače v Vogele...

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uv majčka
5.6.2012 14:09:18   
MorjeMorje
Pozdravljena!
Jaz vse, kar potrebujemo za poletje (z UV zaščito) naročim tukaj http://www.uvzasciti.me/
Gre za avstralske znamke in njihove standarde, kjer je sonce še močnejše user posted image

(odgovor članu sonjababic55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uv majčka
5.6.2012 14:15:40   
sazi

IZVIRNO SPOROČILO: MorjeMorje

Pozdravljena!
Jaz vse, kar potrebujemo za poletje (z UV zaščito) naročim tukaj http://www.uvzasciti.me/
Gre za avstralske znamke in njihove standarde, kjer je sonce še močnejše user posted image


U, hvala za tole. Sem pred leti naročila eno in sem pozabila kje - moram naročiti novo, ker jo je fant prerasel. Smo pa skupljenim zelo zadovoljni.

(odgovor članu MorjeMorje)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uv majčka
6.6.2012 7:51:56   
MorjeMorje
Js sem tudi super zadovoljna...sem naročila majčko, 2 klobučka in očala-vse odlične kvalitete in si res brez skrbi za svojega čmrla user posted image Sem vesela, da sem pomagala!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?