|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Utrogestan
6.10.2010 13:07:21   
Medika22
Mene zanima, če katera ve zakaj nam v IVF postopkih, dajejo premalo Utrogestana, potem pa se naj sama znajdem. Zakaj potem ne napišejo recept in krije stroške zavarovalnica. Konec koncev vsak mesec plačujemo zavarovanje, vsaj zdravila bi lahko dobili v potrebnih količinah. Poleg tega naj bi se ta zdravila jemala do 12. tedna ko svojo nalogo začne prevzemati posteljica ampak meni so ga dali samo do 1 UZ-ja pa še to 20 tablet premalo. Sedaj nevem, niti kje ga kupiti saj me skrbi za zdravje otroka, ker ob prvem UZ-ju bom šele 8 tednov noseča. Ne vem kaj naj storim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
6.10.2010 13:08:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Medika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Utrogestan
6.10.2010 13:14:09   
talika81
sej recept ti lahko napiše tvoja G. ko boš na pregledu, ji reči, naj ti da recept in je to to.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Utrogestan
6.10.2010 13:21:11   
Medika22
Hvala za odgovore. Potem si bom pa zrihtala. Sem mislila da se ga dobi samo v Avstriji in Italiji.

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Utrogestan
6.10.2010 13:22:27   
mića
jaz sem imela podobne tezave v sloveniji se ga baje ne dobi vec dobiš pa ga na hrvaskem potrebuješ samo beli recept in pride skatlica okoli 41 kun napiše ti lahko tud tvoj dr jaz grem glih danes k njemu ker ga nisem dobila dovolj niti do  uz.sicer so na kliniki rekli da se to porabim in je dovolj sem jaz mnenja da ga koristim do 12 tedna in si ga bom sama kupila ker je naše zdravstvo user posted image  mene pa za mojega otročka skrbi sicer sem se prej pogovorila z ginekologinjo in mi nima kaj škodit

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Utrogestan
6.10.2010 13:24:46   
Medika22
Se popolnoma strinjam s tabo. Sploh, če se za mali zakladek trudiš dalj časa. Te toliko bolj ujezi, ko ti ne dajo dovolj zdravil.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Utrogestan
6.10.2010 13:30:27   
mića
midva sve se trudila 5 let en kup operacij ss potem odmrtje pa izvenmaternična sedaj po ivf noseči pa šparajo na nami groza sem kar huda sam sem na sreco dobila tablete tko da ni panike ker bi mi jih ze pred krvnim zmanjkalo zdaj si jih bom nabavila pa se za naprej oni nej šparajo pa na komu drugemu za zacetek pri sebiuser posted image  uh sem kr malo huda zdej

(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Utrogestan
16.10.2010 19:08:14   
Medika22
Če katera podari ali proda Utrogestan, naj me kontaktira na ZS.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Utrogestan
20.10.2010 17:44:15   
Medika22
Mene pa nekaj zanima na ZZZS sem nesla račun, kopijo recepta ter kopijo izvida iz UZ pa mi je rekla gospa da morem prnest še izvid nakaterem piše da je potrebno zdravljenje z tem zdravilom. Z zdravljenjem v LJ sem končala in mi niso dali nobenega izvida ali ti tak izvid lahko napiše osebni ginekolog? Tiste, ki ste dobile povrnjeno kaj ste morela prinest na ZZZS?

(odgovor članu Medika22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Utrogestan
7.11.2010 15:27:13   
Anonimen
Mogoce katera ve kje se ga v tem casu dobi?G mi je svetovala naj vprasam v KR ali MB,kaj veste kje?Ima mogoce katera kaksno skatlico za prodat?En pozdrav

(odgovor članu Medika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Utrogestan
7.11.2010 15:32:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mogoce katera ve kje se ga v tem casu dobi?G mi je svetovala naj vprasam v KR ali MB,kaj veste kje?Ima mogoce katera kaksno skatlico za prodat?En pozdrav
Jaz sem ga dobila v lekarni Tabor-Maribor. Pokliči tja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Izbira banke
krtkova

Katero banko bi izbral?

NKBM (19%)

A Banka (12%)

SKB (13%)

NLB (42%)

Unicredit (15%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!