|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:22:04   
zvesta
Mah, stara mačka sme od prvega otroka pozabila, kako mora biti obrnjen ventilček pri hranjenju. Dol ali gor?



pa še nekaj. A je katera videla v prodaji te stekleničke:

http://www.tommeetippee.co.uk/product/closer_to_nature_anti-colic_bottle_/

Cuclje imajo v BC, za stekleničke pa nimajo pojma oz. sploh ne vedo, da je razlika med drugimi cuclji. Ti za te namreč nimajo ventilčka.

Kaj pa te cuclje je katera videla v prodaji:

http://www.tommeetippee.co.uk/product/thick-feed-teat-y-cut/

Ti so za kašice.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:38:21   
tassika
Zvesta jaz uporabljam te flaške, pa pojma nimam o kakšnem ventilčku govorišuser posted image  vglavnem jaz flaško primem, ji jo dam v usta in ona je. Sva pa še vedno na cuclju št.1 ker se zraven še dojiva in se mora z 1 malo bolj potrudit, da teče. Flaške in cuclje kupujem ali v BC ali pa v tuševih drogerija, cena je povsod enaka.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:39:17   
zvesta
Tassika, z ventilčkom mislim tisto luknjico na strani cuclja... kjer bi naj šel zrak v flaško...

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:40:47   
tassika
hmm nikoli ne gledam, spremljam tako, če je obrnjen na dol, potem gredo mehurčki notri, če je obrnjen na gor pa bolj malo, pomoje je vseeno kako je obrnjeno, poskusi z dol, mogoče gre potem lažje.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:41:35   
nynna
Za prve ne vem. Teli cuclji za kašico so pa kastrofa, še odrasel bi se lahko zadušil z njimi. Preveč prepuščajo, pa če je še tako gosto.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 20:42:18   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Za prve ne vem. Teli cuclji za kašico so pa kastrofa, še odrasel bi se lahko zadušil z njimi. Preveč prepuščajo, pa če je še tako gosto.



a res?? pa jih prodajajo pri nas? ker mi v BC ni znala nič povedta...

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 21:03:04   
rožica24
ja prodajajo jih v BC, cena je tam okol 6 eurov. Cuclji imajo res ogromno luknjo, nevem kaj je mišljeno, da gre skozi, ker za kašice je absolutno prevelika.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 22:01:59   
poli*
Kolikor jaz vem, mora biti ventilček zgoraj. Sem imela v spominu, da to piše v navodilih od flaške user posted image .

(odgovor članu rožica24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 22:18:14   
zaspancek1
Tudi na strani TT priporocajo, da je ventilcek zgoraj:
http://www.tommeetippee.co.uk/content/where_should_the_valve_be_when_feeding_my_baby_/
Ceprav pri nas nismo bili pozorni na to - je vseeno delovalo.
Ti cuclji za gostejso hrano oz. kasice pa so res ogromni, tako da smo jih hitro pospravili.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
30.3.2010 22:56:50   
Anonimen
Luknjica mora biti zgoraj.

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uporabnice Tommee Tippee flašk oz. cucljev
31.3.2010 9:42:19   
linči 312
no pri nas smo zelo natančni (včasih kar prevečuser posted image ) in smo vse delali točno tako, kot je pisalo v navodilih. torej, luknjica (ventilček) mora biti zgoraj. v bistvu pod otrokovim noskom in flaška pravokotno obrnejna na otrokova usteka.

so pa lahko z novimi cuclji vseeno težavice, ki se jih da sicer hitro odpravit. pri nas so nam namreč vsi novi cuclji od TT nagajali. so bili ti ventilčki premalo natančno narejeni (niso bili povsem odprti), ali pa so bili enostavno pretrdi in ob prvih uporabah niso delovali (niso prepuščali zraka) tako se je duda kar notri upogibala. skratka, jaz sem težavo rešila tako, da sem jih malce mencala med prsti, da se je material zmehčal. kadar pa so bili še skupaj zlepljeni, pa sem skozi njih potisnila kak drobcen predmet (vrh čajne žličke ali podobno) in so se odprli in začeli delovati kot je treba.

glede linkov pa... ta prve flaške so (če se seveda prav spomnim) včasih imeli v BC, ampak meni so takrat rekli, da naj bi šlo za zastarele modeleuser posted image
tisti cuclji za kaše pa... no pri nas se nikakor niso obnesli. kot je že ena napisala. še odrasel bi se zadavil, tak pretok imajouser posted image  jaz sem raje na navadni dudi naredila križ kraž zarezico in sedaj je ravno pravi pretok za kašo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?