|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Unikatne torbice
6.9.2011 19:58:23   
knedli
Koliko € ste pripravljene dat za unikatno torbico? Izdelano iz blaga in po želji naročnice. Me malce zanima al se lotit zadeve al ne.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 20:07:17   
kajajaka
Poznam dve punci, ki take torbice šivata in jih prodajata po 20€-25€.

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 20:47:29   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Poznam dve punci, ki take torbice šivata in jih prodajata po 20€-25€.



Tole je ful poceni, jaz bi dala tudi več. Tam do 50 eurov.user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 20:48:00   
ZARA
Odvisno od všečnosti torbice.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 21:00:31   
Naja31
Poglej na www.popikoki.si

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 21:02:39   
Anonimen
Usnjenih torbic ne kupujem, ker se jih prej naveličam, kot pa se le-te obrabijo. Zato kupim torbico iz umetnega usnja ali blaga ... samo zanjo ne dam več kot 30€, pa že za 30€ mi mora biti blazno všeč in da ni primerna samo za k enem outfitu.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 21:17:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Poznam dve punci, ki take torbice šivata in jih prodajata po 20€-25€.



Za torbo iz blaga je to meni Maximum - z računom.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Unikatne torbice
6.9.2011 21:52:44   
hmm...
Do 40e, če je blago kvalitetno in se ne strga hitro.
Če pa ni tako zelo kvalitetno, pa do 20e.

< Sporočilo je popravil hmm... -- 6.9.2011 21:53:53 >


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Unikatne torbice
7.9.2011 8:19:42   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: knedli

Koliko € ste pripravljene dat za unikatno torbico? Izdelano iz blaga in po želji naročnice. Me malce zanima al se lotit zadeve al ne.


Če se gre za navadno torbico, z dvema predalčkoma tam od 25 do 30 EUR.

(odgovor članu knedli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Unikatne torbice
7.9.2011 8:20:06   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Poznam dve punci, ki take torbice šivata in jih prodajata po 20€-25€.



Imaš kakšen link?

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Unikatne torbice
7.9.2011 18:31:41   
marsovcek
Odvisno kakšna je. Če je sešita iz blaga do 30 eur, če pa ima še kaj našito gor pa do 70 eur, samo ta za denar mora biti res dobra.

Zelo uživam v brskanju po trgovinicah in stojnicah z unikatnimi izdelki. Kdaj pa kdaj tudi kaj kupim ali pa izdelam sama.

Če uživaš v tem kar poskusi. Imaš mogoče že kakšno izdelano? Daj nam jo na ogled pa ti povemo, če nam je všeč in koliko bi dale zanjo. Kar korajžno.


< Sporočilo je popravil marsovcek -- 7.9.2011 18:35:37 >


_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 8:48:11   
Janyna


Ne take kot jo jaz iščem, iščem takšno za nošnjo čez glavo na bok. Te so ponavad tam 50 EUR. Nisem nič rekla da se ne namatra in da je nek bajni zaslužek in podobno in verjamem da so torbice zelo lepo zašite in tudi lepe so. Jaz pač e bom dala za torbico 50 EUR, je raje nimam. Pa tudi zanimivo se mi zdi da za njene "prijateljice" so take torbice tam okol 35 EUR, za neznanko pa takoj 10 ali še več EUR višje, to mi pa ni všeč. Sem pa dobila od ene punce čudovito za 25 EUR in je obojestranska, pa še dva žepka ima, ampak se nosi samo na eni strani, ker so naramnice krajše. IN bi ji dala še kakšno delat ampak je pa problem, ker punca nima tako blagovno izbiro kot jo imamo tukaj. Tako da iščem dalje.

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 16.11.2011 19:35:40 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 9:37:15   
uškinamama
user posted image

evo, TORBICA za malico user posted image  

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 8.9.2011 9:38:04 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 9:55:07   
ZARA
OOO, kolk je dobra. OJNK.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 10:00:07   
uškinamama
Ja pa praktična. Da ne nosim malice v najlon / papirnati vrečki. Pa non stop iščem nož , vilico...Tako imam lepo notri v predalčku pribor, v drugem prtiček, v tretjem zobno ščetko in pasto , v srednjem malico in zraven z elastiko pripet aladdin...evo zdaj sem lačna. OJNK , nazaj user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 10:36:40   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ja pa praktična. Da ne nosim malice v najlon / papirnati vrečki. Pa non stop iščem nož , vilico...Tako imam lepo notri v predalčku pribor, v drugem prtiček, v tretjem zobno ščetko in pasto , v srednjem malico in zraven z elastiko pripet aladdin...evo zdaj sem lačna. OJNK , nazaj user posted image


Dej gor še sliko znotri, to manjka, da bi lahko podala oceno kakšna se mi zdi. In zakaj rabiš taško za malico, mi tudi ni glih jasno. user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 10:43:50   
pety78
In zakaj rabiš taško za malico, mi tudi ni glih jasno. user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 10:56:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ja pa praktična. Da ne nosim malice v najlon / papirnati vrečki. Pa non stop iščem nož , vilico...Tako imam lepo notri v predalčku pribor, v drugem prtiček, v tretjem zobno ščetko in pasto , v srednjem malico in zraven z elastiko pripet aladdin...evo zdaj sem lačna. OJNK , nazaj user posted image


Dej gor še sliko znotri, to manjka, da bi lahko podala oceno kakšna se mi zdi. In zakaj rabiš taško za malico, mi tudi ni glih jasno. user posted image



Nimam slike trenutno...Kaj točno ti ni jasno? Da si nosim malico v službo nasploh ali da te malice nočem imeti v torbici , kjer imam dokumente, denarnico, telefon...pa tudi v šparovi vrečki ne.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 11:25:39   
Pia*
Meni so všeč torbice od ZELOLEPO. Res, da je pravo usneje ampak sama za torbico nikoli ne bi dala 200€+(razno če mi šef 15-ga pomotoma nakaže 3000€ plače).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 11:56:49   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: Janyna

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Ja pa praktična. Da ne nosim malice v najlon / papirnati vrečki. Pa non stop iščem nož , vilico...Tako imam lepo notri v predalčku pribor, v drugem prtiček, v tretjem zobno ščetko in pasto , v srednjem malico in zraven z elastiko pripet aladdin...evo zdaj sem lačna. OJNK , nazaj user posted image


Dej gor še sliko znotri, to manjka, da bi lahko podala oceno kakšna se mi zdi. In zakaj rabiš taško za malico, mi tudi ni glih jasno. user posted image



Nimam slike trenutno...Kaj točno ti ni jasno? Da si nosim malico v službo nasploh ali da te malice nočem imeti v torbici , kjer imam dokumente, denarnico, telefon...pa tudi v šparovi vrečki ne.


Da nosiš dve taški v službo, eno za malico in eno za dokumente, denarnico in podobno. To mi ni jasno. A ja drugače nosim jaz vse v vrečki, pa malici čist nič ne manjka. A ja je pa res, da z njo pol mal cigansko zgledam to je pa res, ker vrečke pa res nimam v stilu, je lahko tud šparova ja. Ampak če ti paše zakaj pa ne. Kolk je pa bla ta pujsova taškica? Sej luštna je, to ne morem nič druga rečt.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Unikatne torbice
8.9.2011 12:03:29   
uškinamama
joj cena..35 eurov je bila , čeprav se mi mota po glavi, da sem dala 28 eur...tle nekje vmes...
Kot , si rekla, vsak po svoje.  Jaz sem tudi včasih nosila malico ( samo pri meni je malica včasih termovka s čajem, ali voda v aladdinu, sadež, pa v plastični posodici recimo grška solata, kos kruha...) samo se mi zdi zdaj fanj, da ni drobtin ali kapelj po "službeni" torbici. Probaj enkrat ločit malico od ostalega, zgubit nimaš kaj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Unikatne torbice
19.9.2011 0:12:29   
trobentica08


Trgovine so polne kitajskih izdelkov, pa si tam izbereš torbo za manj kot 35 eur. Čudovita torba ima pač ceno za material in delo, ki je vloženo vanj. Pogosto je ta cena še prenizka in je treba delat več kot 10 ur na dan za preživetje. Zato bodi vsaj toliko fina, da javno ne pocenjuješ dela drugih ljudi...

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 16.11.2011 19:37:35 >

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Unikatne torbice
19.9.2011 7:24:12   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: trobentica08


Trgovine so polne kitajskih izdelkov, pa si tam izbereš torbo za manj kot 35 eur. Čudovita torba ima pač ceno za material in delo, ki je vloženo vanj. Pogosto je ta cena še prenizka in je treba delat več kot 10 ur na dan za preživetje. Zato bodi vsaj toliko fina, da javno ne pocenjuješ dela drugih ljudi...



Mislim, da je izdelovalka torbic to že napisala malo pred tabo user posted image tako da nisi odkrila tople vode

(odgovor članu trobentica08)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Unikatne torbice
19.9.2011 8:46:35   
monster`s
Mojca...ne pritiskam na moralni čut, ker nimam potrebe, problem je, da se tega ne zavedamo zmeraj in veliko stvari jemljemo samoumevno. Zato sem tudi napisala, da silim ne nobenega, da si kupi "dražji" izdelek, ampak naj izbere takega po svojih zmožnostih, brez oporekanj, kaj je drago in kaj ne, brez da se poglobi kaj je za se za besedo "drago" skriva...in seveda ocenit koliko nam ta izdelek res nujno rabi.
Tudi sama ne bom razglabljala kako dragi se mi zdijo mercedezi, če si ga ne morem privoščit...bom rajši kupila enega Cliota, ki me bo prav tako pripeljal iz točke A v točko B.

Upam (za vse nas), da se bo gospodarska kriza kmalu zaključila in si bomo lažje privoščili kakšen "pregrešno" drago stvar user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Unikatne torbice
19.9.2011 8:55:06   
mateyka
men se zdijo torbice po 100 in več € "drage" (35 ni neka taka "draga" cena)..

(odgovor članu monster`s)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kava v nosečnosti
Sadrika

Ali ste pile/pijete kavo v nosečnosti?

Ja - do 1/dan (40%)

Ja - do 2/dan (21%)

Ja - več na dan (4%)

Ne (35%)


Število vseh glasov: 572

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!