|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:05:56   
MINEJA
Ali vam vaši :duda: pustijo umivati zobke??? Mi smo našemu:duda::
- najprej s pleničko - NI PUSTIL
-sedaj s ščetko- NE PUSTI
-sam -PUSTI, a ne umije ravno kaj prida
-uvedli smo pasto in ščetko- NAJPREJ SAM IN NATO ŠE malo na silo MALO MAMICA IN ATI

Kako pa vi to uredite?

:duda::duda::duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:23:21   
Anonimen
Hmmm. Ja, pri nas je približno tko kot pri vas. Ona bi AMA (prevod: sama), kar pomeni, da ni kaj preveč dobro narejeno, se mi zdi, da ščetko bolj grize kot kaj drugega.

Meni ne pusti, da bi jih umila, razen kakšen dan (ki je bolj redkost kot ne)

Če vidi pasto sploh ne odpre ust, tko da je ne uporabljamo

Ne pomaga niti, če si jaz zraven umivam zobe in kažem kako je treba, ker potem jih ona hoče umit sebi, pa še meni!

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:23:23   
Lenny
Pri najinem mulčku ni problema: pusti, na koncu pa še sam popravi, kar je mamica izpustila :)-

Poskusi obrniti taktiko: najprej mami, potem pa lahko še sam. Mogoče bo dobro za motivacijo.

Lp

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:25:03   
Anonimen
Kar se zob tiče, ni bilo pardona. Umivanje tako alu drugače, ene dvakrat ga je moral partner na trdo prijeti, da je mama :hudicek: zdrgnila zobe, pol se je pa navdil in je vedel, da če ne zlepa pa zgrda.

Mi je pa res hecno, da eni otrokom NE MOREJ umiti zob, ker otrok NE PUSTI:zmeden2:

Kaj šele bo:zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:31:21   
MINEJA
joj, albina
:grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:34:04   
Veronika-3
Nam je stomatolog na materinski šoli rekel da naj ne uporabljamo zobnih krem. Ful dolg časa, vsaj dokler se otrok ne nauči sam pljuvati, kar pri prvem letu še ni mogoče. Se strinjam, sploh pa čim manj kemije.

Lepe in zdrave zobke!
V.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:35:29   
Anonimen
Vsak po svoje.

Mineja moja starša sta me prav križasto pogledala, ko sem prinesla domov krtačko za Leo. Sta rekla da tako malemu otroku pa res ne bom še umivala zob. S tem se sicer ne strinjam ampak onadva sta jih meni začela, ko sem bila toliko stara, da sem lepo sodelovala, cca 2 leti. Pa imam danes čisto lepe zobe in nobenih težav z njimi.

Pač poskusi mu jih umit kolikokrat boš le lahko, glave si pa ne bi razbijala zaradi tega.


(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:40:44   
NinKa
Ker z navadnimi scetkami ni šlo, sva probala z elektricno, ker je vedno mene in mojega gledal kako to ruži..

No in odkar sva mu kupila njegovo zobno ščetko z Levjim kraljem in odkar tut njemu brenči ni nikakkrsnega problema. Pred spanjem zobki in pol aja aja.

Imamo pa tut tisto, najprej mama opravi svoje, na koncu pa še on malo popravi...

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.2.2005 16:42:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 16:46:17   
Anonimen
Prosim, Mineja? Še kakšno vprašanje al kaj?

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 17:01:17   
Lenny
Mineja, tu pa ima al bina popolnoma prav. V določenih primerih se demokracija neha, potem pa se mora vedeti, kdo je šef pri hiši. Naš mulo bi imel že meter dolge nohte na nogah, če bi bilo po njegovem. Zdaj samo še malo rentači, ko mu jih režemo, cviljenja in glasnejšega protesta pa ni več.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 17:05:33   
Anonimen
Tako se govori, ja.

Pa repa iz ušes bi jim gledala:-))

(odgovor članu MINEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 18:08:42   
NinaŠ
Mi tud zobe mijamo na silo. Žal ne gre drugače... ...ampak tistih kosmatih zob pa ne morem gledat.

LP

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 20:37:03   
mehurčica
Odkar umivamo zobke z zobno pasto(Weleda), še kar pusti. Sevda more on na koncu popravit. In vedno še meni ponuja. Ne vem kaj hoče s tem povedat.:)-

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Umivanje zobkov???
23.2.2005 22:02:16   
viv_
Jaz se tudi strinjam z al bino!

Nekje je treba postaviti meje - ne razumem NE PUSTI umivati zob, zvečer NOČE v posteljo... Ja kaj je pa tudi TREBA narediti!

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Umivanje zobkov???
24.2.2005 8:59:44   
MINEJA
Na silo znam tudi jaz umiti zobe! To zna vsaka mama. In vsaka pametna mama bo postavila higieno otroka na prvo mesto-pred njegovo trmo. Žal takega nasveta nisem niti najmanj iskala. Vprašala sem po vaših izkušnjah oz, pemetnih postopkih!!!!

Toliko o tem!



(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Umivanje zobkov???
24.2.2005 20:14:28   
Anja167
Jaz imam tudi probleme. Naš da jeziček čez spodnja dva zobka (samo ta dva imamo zaenkrat) in ga tako močno tišči dol, da ni šans, da pridem s ščetko zraven. Potem mu jo dam v roko, naj sam, ampak on si bolj praska dlesnice pri strani. :zmeden2: Kaj mi je storiti?

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Umivanje zobkov???
25.2.2005 0:10:44   
Skabi
Kupi tisto krtačko, ki cinglja, če si prav umivaš.


(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Umivanje zobkov???
25.2.2005 19:59:39   
Anja167
??? Katera je to?

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Umivanje zobkov???
25.2.2005 20:39:15   
Skabi
Ne vem, katere znamke, mi smo jo dobili v Pikapolonici v Sl. Konjicah. Ima debelejši ročaj in res cinglja, če umivaš prav - sprednje zobke gor in dol, ne sem in tja.

(odgovor članu MINEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za punčko
pikolinaa

Ali vam je všeč ime Minka?

DA (26%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!