|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:45:09   
pajkica
Ste svojim novorojenčkom pri previjanju umivale ritko le z vodo ali s kakšnimi vlažilnimi robčki. Kaj se priporoča?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:48:41   
2 Sraki
Jaz sem kupila tiste vlažne robčke (klasične, za ritko, pampers ali muller, ker so ful mehki) in sem jih vedno prej splaknila z vodo. Je blo vse o.k., nikoli vnete ritke.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:49:59   
eya
jaz sem mu na začetku rito umivala pri vsakem previjanju s to-to krpicami, namočenimi z vodo. Kasneje pa smo prešli na pampers robčke, s tem, da mu še vedno zvečer in ko se pokaka obrišemo rito z vodo.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:51:04   
Blejka26
doma jo umivam res samo z vodo in vatkam..če pa kam grem imam pa robčke senzitiv

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:55:24   
Anonimen
Jaz sem drek odstranila z vlažnimi robčki, potem sem pa rito umila z gazico, vodo in otroškim milom, ter nato splaknila z vodo.
Če je bil pa samo polulan, sem pa samo s fejst mokro gazico obrisala oziroma splaknila, kar ožela sem jo gor. To je izgledalo tako, da sem uporabljeno plenico spodvila pod rit, nato pa z v vodo namočeno in čisto malo ožeto cunjico - gazico ožela na rito in pobrisala. Ene parkrat. Sem imela pa tekočo vodo takoj zraven, tako da sem lahko splakovala gazo po želji. To sem imela tiste male tetra krpice.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 9:58:46   
aleks7
Js sem mu umivala ritko samo z vodo, uporabljala pa sem tste krpice za enkratno uporabo, sm jh v merkatorju kupila ( sanolabor ), v bistvu jih imam tudi zdaj, za vsakodnevno umivanje, in so res super. Zdaj  pa že uporabljama vlažilne robčke pri previjanju.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 10:00:00   
Petraa
pri prvemu več kot leto dni,samo z vodo in vato.pri drugemupa z vlažilnimi robčki od Špara

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 10:00:11   
Ronči
Jaz sem drek odstranila z vlažnimi robčki, potem sem pa rito umila z gazico, vodo in otroškim milom, ter nato splaknila z vodo.


enako, le brez mila. Vendar ne vsakič, včasih malo golfam in obrišem le z robčki (prva dva meseca sem se striktno držala le vatke in vode)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 10:05:14   
Anonimen
Jaz sem imela vlažilne robček prav za dojenčeke, razen če je bil pokakan pol sem imel škafek z vodo in krpico oz. vato oz. kakšna je bila porcija.


____________________________

Danes imam 6 mesecev.

(odgovor članu Ronči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 10:31:27   
Naja31
Samo z vodo in vatko. Robčke samo ko smo bili zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 10:57:48   
jessy@
Jaz jo še zmeraj ( 11 mesecev) umivam z vodo in blazinicami iz vate (Mulleruser posted image ), le če kam gremo vzamem s sabo vlažilne robčke.
lp

_____________________________

28.1.2007 se je rodila naša princeska Lia.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 12:41:18   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

doma jo umivam res samo z vodo in vatkam..če pa kam grem imam pa robčke senzitiv



Enako!

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 13:03:00   
Klarita
Jaz že od porodnišnice naprej uporabljam samo pampers sensitiv in je vse vredu. Doma sem včasih z vaticami in vodo, sedaj pa samo z vlažilnimi robčki.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 13:05:16   
kristinaj
jst z robčki pampers sensitive, ko je bila pa pokakana pa še z vodo. sedaj ko ima 8m jo pa kar na umivalniku splaknem.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 13:15:36   
jooly
Voda in Sanolabor-jeve krpice (full mehke, ampak tud drage user posted image ), če kam gremo pa robčke - zdaj mam na probi Becutanove.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 13:22:31   
kaya2007
pampers sensitive robčki...še bolj nevtralni so pa penaten sensitive. je bilo vedno vse ok!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 14:30:57   
Naja30
Od začetka sem ji z raznimi vlažilnimi robčki, pri 4m pa je imela grozno vnetje ritke in od takrat samo z vato in vodo. Če je smo vzunaj, pa seveda še vedno z robčki, pa še to niso vsaki dobri. Preveč agresiven vonj ji takoj vname kožo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 15:26:01   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: jessy@

Jaz jo še zmeraj ( 11 mesecev) umivam z vodo in blazinicami iz vate (Mulleruser posted image ), le če kam gremo vzamem s sabo vlažilne robčke.
lp


enako!!!


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu jessy@)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 16:27:05   
baja*
IZVIRNO SPOROČILO: Klaudia

IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

doma jo umivam res samo z vodo in vatkam..če pa kam grem imam pa robčke senzitiv



Enako!


jaz tudi

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 16:49:01   
pikica86
jaz sem ga prva dva meseca pri vsakem previjanju umivala z vodo in krpicami-najceneje:bombažno pleničko prerezano na 4 dele zarobiš in dobiš krpiceuser posted image

od 2 meseca naprej ga umivam z papmpers robčki, razen zvečer ko se umivava uporabim še krpice

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 16:49:57   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: pajkica

Ste svojim novorojenčkom pri previjanju umivale ritko le z vodo ali s kakšnimi vlažilnimi robčki. Kaj se priporoča?


novorojenčku definitivno samo z vodo.čeprav mi še sedaj, razen na obiskih in sprehodih, uporabljamo softy krpe in vodo.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 18:27:21   
sandra85
js mu od vsega začetka umivam ritko z toplo vodo in oljem johnson baby, ki ga vedno vlijem malo v toplo vodo, da je bolj mastno in lepo še ritko namaže

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 19:50:19   
Anonimen
Naš bo star 6 mesecev, pa še vedno umivam samo z vodo in krpicami. Krpice imam iz Sanolaborja, njihove, 50 kom 3,5 €, se super perejo na 90€ in sušijo v sušilcu. Zdaj bom prvo škatlo zavrgla in jo zamenjala za novo. Smo pa v 6. mesecih porabli 80 vlažnih robčkov na obiskih, pri zdravniku in tako naprej...

Voda rula...

Ritke, če ni rdeča, ne mažem. Rdeča pa je bila do sedaj ene 3x pred uvajanjem GH, zdaj pa sicer malo večkrat, ampak to od GH.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 19:52:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Voda in Sanolabor-jeve krpice (full mehke, ampak tud drage user posted image ), če kam gremo pa robčke - zdaj mam na probi Becutanove.


Jooly... jaz te krpice perem na 90 stopinjah in sušim v sušilcu... so po 6. mesecih  še kot nove....

(odgovor članu jooly)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Umivanje ritke pri previjanju
28.12.2007 19:52:50   
Anonimen
od prvega dneva pri obeh mullerjevi sensitive ali pampers sensitive robci. nikoli problemov!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




trgovine
Paštetka

Kje najpogosteje nakupujete oz. pustite povprečno na mesec največ denarja. Hvala

Špar (43%)

Mercator (25%)

Tuš (8%)

Hofer (11%)

Lidl (8%)

Leclerc (4%)


Število vseh glasov: 229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!