|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 21:34:28   
FLASK_A
Zanima me, kdaj ste imele zadnji UZ in kaj so vam povedali. Sama sem namreč zadnji UZ imela pri 27T, kar se mi zdi daleč nazaj (pa še izvide so mi izgubili), do poroda pa ga nimam več. Svetujte mi prosim, ker ne vem, ali bi bilo potrebno it še enkrat (pač samoplačniško)- mogoče pove kake informacije, ki so pomembne potem pri poroduuser posted image  Malo povejte svoje izkušnje prosim...

Lep pozdravček vsem!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 22:23:04   
ribica.

Jaz sem bila na pregledu ko sem bila 2 dni čez rok, pa mi je zdravnik naredil tudi UZ. Od prejšnjega je minilo že en mesec, pa še moj mali je dolgo časa spreminjal pozicije. Čeprav mislim, da to ni imelo veze. Pa zdravniku sem vnaprej povedala naj mi ne pove spola otroka, pa mi je seveda povedal, prav z užitkom mi je pokvaril presenečenje.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 22:24:23   
jooly
Sem šla pa prov pogledat v prejšnjo materinsko. Moji ultrazvoki (tisti ta glavni, kjer se opravljajo tudi meritve) so bli 12 3/7 (nuhalna), 20 (morfologija), 30 in 37 - govorim o tednih.
Vmesni, kjer sva pogledala mal gibanje, utrip, lego... pa so bli: 9 4/7,13,16 4/7, 21, 25 4/7, 30, 34 3/7, 35 4/7, 36 5/7, 37 5/7,38 5/7, 39 5/7, 40. Na koncu torej vsak teden, kar se mi zdi zlo pomembno - poleg tega sem zraven vseh teh UZ v zadnjem mesecu vedno bila tud na CTG-ju.

mislm da morš mal zavpit.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 22:24:45   
eya
Jaz sem bila na zadnjem UZ na morfologiji, v 23. tednu.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 22:25:39   
ribica.
No, pozabla sem rečt, da nisem zvedla nič, kar bi imelo kakršenkoli vpliv na porod. Sicer mi je povedal okvirno težo otroka, pa se je za eno kilo zmotil, kaj drugega pa ni blo. Mislim da če nosečnost poteka ok, da ni neke panike. Če boš pa čez rok, ti bojo pa zelo verjetno delali UZ.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
18.4.2007 22:52:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribica.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
18.4.2007 23:04:18   
petrazg

Meni je moj g po morfologiji naredil še en ultrazvok. V petek imam pregled po 4 tednih (kolk se to vleče), pa vam javim kaj bo. Sem pa v 36. tednu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 7:34:15   
Anonimen
Po 30 tednu sem imela UZ vsak teden.Z mojo nosečnsotjo je bilo pa vse ok.jah,pripadajo ti samo 3 uz in je od G odvisno če jih boš več deležna

(odgovor članu petrazg)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:09:35   
janja
Mislim, da ti pripadata samo 2 UZ, če je s tvojo nosečnostjo vse v redu. Vse ostalo pa je dobra volja tvojega G. Jaz sem bila v prvi nosečnosti 9 dni čez rok pa mi noben ni delal UZ - žal. Če bi mi ga, bi opazili, da moj user posted image  nima več toliko vode. Ko se je rodil je imel rokice in nogice čisto izsušene.
Torej UZ sem imela nekje v 10. tednu, potem v 13. tednu (NS) in v 22. tednu (morfologija). Ko sem bila noseča 30. tednov sem si UZ sama plačala (sem bila ravno pred odhodom na morje, pa sem se hotela še dodatno prepričati, da je načeloma vse v redu). Stane pa navadni UZ nekje 25 EUR, vse ostale želje se doplačajo - 3D, 4D, snemanje  na CD.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:18:02   
N _ B
23. teden - morfologija
28. teden - kontrola rasti
34. teden - predvidoma zadnji UZ (26.04.)

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:44:38   
Mimi*
Zadnji UZ v 30.tednu,ce se je otrok že obrnil,zdej na koncu pa samo še CTG.
Tako,kot so že ostale napisale,zavarovalnica placa samo 2 UZ-ja,razen ce G. preceni,da kaj ni cisto ok in naredi še kakšnega vec.

Lahko si brez skrbiuser posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:46:22   
lunca2
Jaz sem user posted image 31 tednov pa še nism imela zadnjega UZ. 25.04. imam pregled pri ginekologinji in je rekla, da se bova dogoorili za zadni UZ. Se pravi da ga bom imela po 33 tednu user posted image , ker so vmes prazniki.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:53:58   
Dejča
Jaz sem ga imela še nekaj dni pred porodom, hodim pa v samoplačniško, vendar si tega zadnjega nisem plačala, ker sem imela kak teden prej še enega, ki sem ga seveda morala plačati. Ne predstavljam si, da od 27. tedna do konca ne bi vedela, kaj se dogaja z mojim user posted image , pa čeprav sem morala za skoraj vse UZ plačati.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 8:54:28   
FLASK_A
Punce, hvala za odgovoreuser posted image user posted image  Mislim, da bom kar šla še na en UZ, da bom bolj mirno spala če ne drugega... Lep dan še naprej, nosečkicam pa lepo nosečnost do koncauser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: UZ proti koncu nosečnosti
19.4.2007 9:05:33   
Freycha
jaz sem imela zadnji UZ morfologijo, sedaj sem v 29. tednu in sem se že naročila na samoplačniški pregled UZ. Če mi bo pa moja G predpisala še kak UZ, pa še toliko boljše.....

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plavanje
CatJa

Kdaj so vaši otroci začeli plavat brez rokavčkov/obroča?

Pri 4-ih letih (51%)

Pri 5-ih letih (22%)

Pri 6-ih letih (14%)

Kasneje (13%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!