|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ kolkov
9.9.2005 15:48:48   
Zala01
Lep pozdravček vsem skupaj...mene pa nekaj zanima-moj Tim bo sicer šele 2 meseca drug teden star,pri treh mesecih pa naj bi imel 2.UZ kolkov...do takrat so mi rekli naj ga široko povijam.Napotnico bom dobila od pediatrinje v 2.posvetovalnici drugi teden-pa vseeno me zanima,kje ta UZ kolkov v LJ sploh delajo.Mogoče katera ve,če je potrebna kako telefonsko naročanje na to.Bojim se namreč da je dolga čakalna vrsta.pa da se bo to široko povijanje zavleklo krepko čez 3 mesece.
hvala že vnaprej za odgovore, janja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UZ kolkov
9.9.2005 15:50:48   
*maja
Sigurno ga delajo v ZD Šiška (tja hodimi mi) za drugje v Lj pa nebi vedela.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   UZ kolkov
9.9.2005 16:21:46   
Lana_s
Poglej na kontrolni list kolkov, ki si ga dobila, ko so Timu prvič delali UZ v porodnišnici. Meni je tam pisal datum in ura kdaj naj pridema.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   UZ kolkov
9.9.2005 16:39:59   
Naja31
Nas so na UZ kolkov narocili ob obisku v 1. posvetovalnici. Hodimo v ZD Siska. Sem pa tudi jaz slisala, da je velik za cakat.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UZ kolkov
9.9.2005 19:34:02   
Jessy
Jaz sem dobila datum in uro že v porodnišnici in imava pregled na Polikliniki.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   UZ kolkov
11.9.2005 7:43:37   
Bina01
Mi smo šli na UZ kar v Kranj, ker smo najmanj časa čakali - slab mesec. V ZD Šiški pa bi šele sedaj v septembru prišla na vrsto, ker nimamo pediatra v ZD, ampak privat.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   UZ kolkov
11.9.2005 20:46:23   
Janika
Ne vem sicer natančno kako to gre, ampak dojenčki naj bi bili itak široko poviti nekaj mesecev vsaj do tretjega, kolikor je meni znano. Po enem mesecu starosti dojenčka je prvi pregled in takrat dobiš datum, potem je pa itak še dva meseca lufta????! Se motim?

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UZ kolkov
11.9.2005 21:15:47   
LUNA7
Mi smo šli na ultrazvok na plačniško (8.000) v Pacienta v LJ, pa ni blo nič za čakat.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UZ kolkov
11.9.2005 21:18:16   
atina74
NAs so na ultrazvok narocili na prvem pregledu. Imeli smo ga pretekli teden in sicer pri starosti 2 mesecev v ZD Vic. Naredila pa ga je pediatrinja sama.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   UZ kolkov
11.9.2005 21:57:40   
atina74
Ups, ni trakca. Testiram, če sedaj je...

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Ali varate partnerja?
Mariposy



da (11%)

ne (89%)


Število vseh glasov: 341

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!