|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ
25.11.2004 17:40:11   
Tejči
Oj, da vam sporočim..

Kolki so OK (oba 1A), pregled imamo spet januarja. Ena zdravnica je rekla, da naj povijamo do januarja, druga pa, da ni potrebno:zmeden: Jaz sem ji vzela eno planičko vstran, v ostale pa jo bom še naprej povijala. Kako pa ostale povijate, če so kolki OK?

Pa še eno noro vprašanje..mi je nerodno vprašat..ampak res ne vem..

Kaj daš bebiki navrh pamperske, ko ostale planičke več niso potrebne?

LP, Tea&Mia:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UZ
25.11.2004 17:47:54   
Anonimen
V Kranju še v porodnišnici naredijo UZ in če je ok sploh ni treba povijat. Mi je zato nikoli nismo široko povijali.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   UZ
25.11.2004 17:47:54   
Anonimen
V Kranju še v porodnišnici naredijo UZ in če je ok sploh ni treba povijat. Mi je zato nikoli nismo široko povijali.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   UZ
25.11.2004 18:07:11   
niki5
Tejči če uporabljaš bodi ti nič ni treba dati več čez. Če imaš pa tetra majčke pa potem samo s povijalno. Mi imamo pa UZ šele 21.12 :(( pa tako rada bi se znebila teh plenic

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UZ
25.11.2004 18:24:03   
Tejči
Niki5, jaz sem tud samo odštevala dni do UZ..saj bo hitro minilo!! Pocartaj svoje cukrčke:)-

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   UZ
25.11.2004 18:37:56   
Anonimen
Tudi pri nas je bil (v Kranju) UZ kolkov takoj v porodnišnici O.K., zato smo šli takoj na pamperske in body.

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   UZ
25.11.2004 18:44:02   
lol
Punce blagor se vam k lahko uporabljate samo pamperske.
Jaz sem pri prvem morala uporabljati samo tetra plenice celo leto ker drugih ni prenesel.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UZ
25.11.2004 19:29:05   
niki5
ojoj lol, ti si bila pa tudi revca :(


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UZ
25.11.2004 20:34:32   
Anja167
:bravo::bravo::bravo:
Mi smo takoj nehali povijat, zdaj imamo čez pampersko smao še bodi. LP.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   UZ
25.11.2004 20:45:27   
jagoda
Tudi v Celju so takoj naredili UZ kolkov in zato nisem niti enkrat Adama široko povila:bravo::bravo::bravo::bravo:


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   UZ
25.11.2004 20:51:36   
niki5
punce nehajte no :((

pa ta ljubljanska porodnišnica... :ups::ups:

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   UZ
26.11.2004 9:25:59   
ajda11
V MB ultrazvočno prgledajo kolke na dan odpusta iz porodnišnice. Kljub oceni 1A svetujejo široko povijanje do kontrole pri 12 tednih. Vsaj meni so ga pri obeh. Slišala pa sem od nekaterih, ki so prav tako rodile v MB, da je ta nasvet baje odvisen od zdravnika, ki dela odpust. Mi smo kontrolo dočakali prejšnji teden, kjer sta bila ponovno 1A in so jasno rekli, da povijanje na široko ni več potrebno in tudi kontrole ne.

Suzana

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   UZ
26.11.2004 19:09:11   
saba01
Mi smo tudi takoj prenehali široko previjat(dopolnjeni trije meseci)
Lp,Sabina

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




b
Katka 1

b

b (87%)

b (13%)


Število vseh glasov: 30

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!