|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   USPAVANJE!
2.6.2005 22:14:37   
Ani 2
Zdravo!

Moj malček bo kmalu dopolnil 4mesece in do pred treh dnevov je vsak večer zaspal meni ali pa mojemu dragemu v naročju,sedaj je moj :love:na terenu in jaz sem probala kaj bo če :duda: po večernem obroku položim v kinderpet brez "ujčkanja"in glej ti tamalega sploh se ni nič pritoževal in je lepo zaspal po približno 15-20 min,sicer pa drugače prespi celo noč:bravo:.Bom videla kaj bo v prihodnje in bom dragega presenetila :)-:sloncek::sloncek: ko se vrne in to je že jutri :bravo:.

Lp.Ani2:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   USPAVANJE!
2.6.2005 22:16:24   
total
No vidiš:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   USPAVANJE!
2.6.2005 22:40:32   
Urška*
:bravo::bravo::bravo::bravo:

Ko bi še nam to uspelo!

lp:)

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   USPAVANJE!
2.6.2005 22:51:44   
Ani 2
Saj bo boš videla.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   USPAVANJE!
2.6.2005 23:14:07   
beba76


:bravo::bravo::bravo: za vašega :duda:!!

Maš pa srečo...

Naš je star dva meseca in pol, pa ful kompliciram in ga ne pustim nosit, kaj šele zaspati na rokah, ker mam od rpvih dveh ful slabe izkušnje. Sta bla ful razvajena.


(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   USPAVANJE!
2.6.2005 23:16:39   
@
Ja, jaz sem tudi to včeraj prvič naredila (a sva obe brali o tem v novem Mojem malčku?) - pa je tudi ratalo. No, vseeno se zbujamo še 2-3 x na noč.
Pa ni sile. Se vsaj malo pocartamo. :)-

afna

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   USPAVANJE!
3.6.2005 9:29:07   
HuAnita
Pri nas je tudi sama zaspala po 2,5 m, prej pa smo jo nosili do onemoglosti.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, ce bi se ta preselil 20 km stran ?
gagaga

Bi obdrzali svojega osebnega zobozdravnika, če bi se ta preselil 20 km stran ?

da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 66

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!